• Sor
  • Bence

Gerdek gecesinden korkan kaç kız kaç erkek var?

Evet doğru okudunuz.Hep kızlar korkuyor sanılıyor ama erkekler de korkuyor gerdek gecesi yaşanılacaklardan.Benim tanıdığım bi kaç erkek var.Mesela... Daha Fazla

Güncellemeler:
Gözlerime inanamadım cinsellik kategorisinde ilk kez soru sordum ama gördüğüm kadarıyla kategorideki diğer sorulara nazaran özellikle bayanlardan çok fazla cevap almışım.Demek ki seviyeli soru sorunca herkes cevap yazıyormuş.Cevap verenlere teşekkürler.

En İyi Görüş

• Kan kaybında hastanelik olmak istemiyorsanız kızlık bozulduktan sonra 1 gün ilişkiye girmeyin. zaten anneniz size söyler. erkekler sizde fazla zorlamayın ve krem kullanın. zaten bir anda olmuyor santim santim açacaksın.oda penisi acıtıyor.

• Evli biri olarak çok önemli bilgiler verdiğin için teşekkür ederim.Kulak vermekte fayda var bu beye.

• Öncekileri Göster
    • belkıde jınekolgdur :D walla sen bole yaznca daha da dort bır yanımı korku sardı

• Aslında korkulacak bir şey yok. Sen yeter ki ne yapman gerektiğini bil. Tabii anlayışlı bir eşte şart. Kızların erkeğin bu anı yıllardır beklediğini, o yüzdende durmak istemeyeceğini bilmesi gerekiyor. O yüzden ilk gece kocanızı defalarca orgazm edin. Biraz oynaşmak bile boşaltmak için yeterli.

Kızlar Ne Diyor 16

• korkuyorum

• Sende mi bürütüs :DDDD

• Öncekileri Göster
    • 24 :)

• Bence bayanların çoğu penisin vajinaya gireceğini düşünürken çok fazla gireceğini düşünerek korkuyor.

• bende hem merak hem korku var hemde o gecenın ertesının ailerın karşına cıkarım diye utangaçlık var o gecenın en guzel yanıda kafamızda bulunan bazı soru işaretleri bazı karamsarlıklar netlıge kavuşacagı gundur

• Umarım istediğin gibi geçer. Nasıl soru işaretleri var ?

• bende korkuyorum ve de gerdekten snra nasıl bakarım heksın yuzune utanırım herhalde

• Aslında gerdek sonraki günler bende tuha olabilir diye düşünürüm hep. :S

• korkunun ecele aydası yokk gencler:D

• dugunden hemn snra anasının babasının evıne gıdenlerde war :D bunlar ısı onceden halledenlr .elalema rezıl olma korkusu yok annelerı babaları utanııolr onlr adına ztn

• Ne dediğini pek anlamadım açarsan söylediklerini sevinirim.

• Korkmak demeyelim de utangaçlık, çekingenlik olur.

• Ama kızlar korkuyoruz diyor ne diyeceksin buna oeki ?

• Öncekileri Göster
    • İlginç :)

• Zaten ikimizde ilginç olmasaydık muhabbetimiz olmazdı. !

• öküz kadar oldum hala korkuyom valla keşke hiçbişey bilmedm zaman evlenseymişm diom :D bu arada 23 yaşndaym

• Kobra görmüş gibisin :))))

• Öncekileri Göster
    • Evet yeterli.

• 4-5 cm bilemedin 5-6 cm erkeğin boşalması içinde kızlığın bozulması içinde yeterli.

• ne çıkamam insan içine yada çıkarım ama bakamam insnlara çok

• neden

• utanırdım çnkü hayatmda daha önce böle bişide yaşamadım ilk yaşanacak bir olay ya o akşamdaan sonra herkes bana bakıo gibi gelirdi

• korku bir yanada gerdektn sonra milletin yüzüne nasıl bakıcam özelliklede babamın ben onu düşünüyorum... bunu yazan arkadaşa katılıyorum valla..

• Ben ve arkadaşlarımdan bilirim bu durumu merak etme aynı endişeleri taşıyoruz.

• korku bir yanada gerdektn sonra milletin yüzüne nasıl bakıcam özelliklede babamın ben onu düşünüyorum...

• bazı yerlerde kanlı çarşaf asma adeti var. sen şükret bence haline.

• Öncekileri Göster
    • yuh diyorum sadece? oğlu anlayamıyomuymuş bide kendisi kontrol ediyo...

• Yavvv merak etme erkeklerde gerdek gecesinden sonraki ilk günlerde utangaç oluyor siz kızlar gibi !

• Cok korkuyor vede simdiden utaniyorum . Yas 25 . B-)

• Bence sana biri bunu nasıl yaşamak gerektiğini ve neler yapmanı anlatmalı sonra korkmaman gerektiğini anlardın ve utanmazdın.

• Utanılacak bir şey yok. ama niyeyse hep kızlar utanırlar.Kendini kasmazsan ve krem kullanırsan bir sıkıntı yaşamazsın. Birde ilk gece 4-5 cm den fazla girmemesini utanmadan söylersen canında yanmaz.yani fazla yanmaz.

• Yinede korkarim ben

• ben korkuyorum :S

• Mesela en büyük korkun ne ?

• Öncekileri Göster
    • İnşallah AMİN öyle olur inşallah :)

• +1

• Ben çok korkuyorum

• Yaşın kaç birde niye korkuyorsun ki eğer severek evlenmişsen korkmamalısın.

• ewlednğin kişin çüküde jumbo boydaysa yandın :)

• Ne korkmasi yaaa gerdekten sonra horon tepicem bakireligimi kaybettim diyeee oleeey sampiyon benim :)

• Vayyy vayyyyy hazır olda bekleyeni de var :D

• Öncekileri Göster
    • Peki teşekkur ederim

• Rica ederim.

• ben çooooooooook korkuyorum tir tir titrerim bayılırım inşallah bidaha da ayılmam gece biter:))

• O zaman evlenme başına bu gelmez.

• Öncekileri Göster
    • ne yuhuu adam da sende o anı beklemiyormusunuz?

• ben neyi bekliyorum yahuu bi oku yazdığımı evladım her şey cinsellik mi

• Sabırsızlıkla bekliyorum o gün korkudan bayılacağım için haha beni alan yandı

• İlginç...bayılacağın için mi yoksa yatakta fena şeyler yapacağın için mi seni alan erkek yanacak hangisi ?

• Öncekileri Göster
    • O biraz zor canım ahahahaha :((((((((((((

• Hele bi evlen o azgın şahlanmış atı dizginliyemezsin :DDD

Erkekler Ne Diyor 14

• Erkeklerin korktuğunu ilkez duydum.

• Var aga herkezi kendimiz gibi sanıyoruz :D

• Öncekileri Göster
    • oww örnek bir insan bu olmalı chee sen büzüşemezsin :((

• İç Anadolu.

• Bn korkmuorum ama utanırım sevdiğim kıza dokunamamki seviorum snuçta :D

• Al sana biri çıktı korkmuyor ama utanıyor :))

• Öncekileri Göster
    • Eyw abicim saol ...

• +1

• kafayı kırmıs onlar :)))

• Gerdek gecesinden korkulurmu arkadaşlar yapmayın kaç senedir bu günü bekleyenler var tam rahata erecek iken saçma yani ama karınız falan korkuyosa zorlamayın

• :) Engin tecrübelerime dayanarak söylüyorum korkacak birşey yok :) Üstüne Zevk alıcağın birşeyden neden korkasın :)

• en farklı tecrüben sol elinledir muhtemelen

• Kisi kendisi ile yargılar hayatı eline hangi işlerde kullandığın hemen belli oldu burada.

• Kimseden utancım korkum yok. Tek korkum, ilk olduğunda ya dayanamazsam da çok erken olursa korkusu..

• arkadaşlar korkunu ecele faydasıyok burda ki kimseyi leylekler getirmedi:))) kontrollü gitmek lazım karşılıklı saygı sevgi cercevesinde herşey daha iyi olcaktır birbirini seven iki insanın bunu yapması gayet dogaldır soruyu soran arkadasın dedigi gibi filmlerdeki sahneleri aklınızdan cıkarın öyle gardrop üzeri cıkıp üzerine atlıyacam fantezisi yapmayın lütfen :))) ilk gece yaşanacak heyecan erkekte ereksiyo problemine kadında kasılmalara neden olabilir bu arda ereksiyon problemi yaşarım diye ilac falan sakın kullanmayın cünkü ilk gecenden defalarca ilişkiye giremeyeceginiz için penis sürekli ereksiyon durumunda kalır ve bu sorunu gidermek için hastaneye gidip kan aldırmanız yani penisin 2 kısımından biri olan kan penisinin yani süngerimsi lif yapısının içindeki kan basıncını boşaltmanız gerekecektir sakın ola yapmayın gecenin bir yarısı hastanelerde rezil olmayın unutmadan ilk gece ne zifiri kanlıkta nede dımdızlak aydınlık bir oda da ilişki yaşamayın ilişkinizde hafif loş ısık tercih edin bunu sebebi ise karşılıklı olarak ciftlerin acı - zevk - tedirginlik gibi ifadeleri görerek kontrollü gitmenizi saglar benim diyecegim bukadar hadi koclar belinize kuvvet :))))

• Bilgiler için eyvallah ama sonu baya komik olmuş :)))

• eyvallah

• neden korkuyorsunuz

• Erkek nie korksun la?

• Heycandan ereksiyon olmazsa, yok efendim kıza nasıl dokuncağını bilemeyeni, yok birleşmeye nasıl cesaret edeceğim diye düşüneni saymakla bitmez.

• çocuk yaşta evlendirirlerse korkmaları normal

• +1 yukarıda 24 yaşında olupta korkanı da var unutma .

• güzelde 24-26 yaşta çocuktur

• Hadi la gelde parmağımı dişle deve :D

• korku olmaz da o güne özel ayrı bir heyecan olacağına eminim hayırlısı olsun ya :)

• korkuyorum ya kalkmazsa diye

• Beyler bayanlar inanmıyorsanız bu arkadaşımıza kulak verin bakın gerdek gecesinden korkan erkekte varmış.

• ilk deneyiminde korkmuyorum diyen yalan söyler.hikaye okumasın kimse. korkmayan varsada kızla ilişkiye giriyorsa o anda korkar. genelev kadınlarınınkiyle karıştırmayın. girene kadar canınız acıyor zevk bile aldığını unutuyorsun.işin sırrı rahat ve sakin olacan ve krem kullanacaksın :)

• korkmam diyen bence yoktur mutlaka endişe taşır içinde

Yükleniyor...