Gerdek gecesinden korkan kaç kız kaç erkek var?

Evet doğru okudunuz.Hep kızlar korkuyor sanılıyor ama erkekler de korkuyor gerdek gecesi yaşanılacaklardan.Benim tanıdığım bi kaç erkek var.Mesela... Daha Fazla

Güncellemeler:
Gözlerime inanamadım cinsellik kategorisinde ilk kez soru sordum ama gördüğüm kadarıyla kategorideki diğer sorulara nazaran özellikle bayanlardan çok fazla cevap almışım.Demek ki seviyeli soru sorunca herkes cevap yazıyormuş.Cevap verenlere teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• Kan kaybında hastanelik olmak istemiyorsanız kızlık bozulduktan sonra 1 gün ilişkiye girmeyin. zaten anneniz size söyler. erkekler sizde fazla zorlamayın ve krem kullanın. zaten bir anda olmuyor santim santim açacaksın.oda penisi acıtıyor.

Soran beğendi
    • Evli biri olarak çok önemli bilgiler verdiğin için teşekkür ederim.Kulak vermekte fayda var bu beye.

• Öncekileri Göster
    • belkıde jınekolgdur :D walla sen bole yaznca daha da dort bır yanımı korku sardı

• Aslında korkulacak bir şey yok. Sen yeter ki ne yapman gerektiğini bil. Tabii anlayışlı bir eşte şart. Kızların erkeğin bu anı yıllardır beklediğini, o yüzdende durmak istemeyeceğini bilmesi gerekiyor. O yüzden ilk gece kocanızı defalarca orgazm edin. Biraz oynaşmak bile boşaltmak için yeterli.