Cinsellikten zevk alma noktaları neler?

Uzun yıllar evliyim, cinsellikte klitoris uyarılmasını 4 senedir keşfettim. Cinsellikte tabularım vardı, ayıp, yasak vs gibi. Bir de bayanlarda g noktası varmış, klitoristen farklı bir nokta mı? Konuyla ilgili bilgileriniz nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Vajinanın zaten her yeri duyarlı değildir.Klitoral orgazm denilen şeyi yeni yaşamışsın.G noktası denilen nokta klitorisin olduğu noktadır bu noktanın üzerine oral yolla yada penisle uyarı yapılması halinde alınan zevk kat be kat artar orgazm olunur.Vajinanın iç kısmı ise bir bölüme kadar duyarlıdır sonra körelir zevk alma duyusu

• Yanlış orada değil içeride...

Erkekler Ne Diyor 5

• Vajinal orgazmın yaşanmasında en tahrik edici unsurdur G noktası...

• öncelikle kendinizi ilişkiye hazır hale getirmen lazım tabiki insanın hassas bölgeleri vardır eşinizin g noktasını oral olarak uyarması sizi uçurabilir dilin çok etkisi var inan buna

• g noktası derindedir dil oraya ulaşamaz uzun olsa bile açı olarak mümkün değil

• arkadaslarında bahsettigi gibi vaginada yer alan hassas noktaya, yetrince uyarılma verildigi taktirde bayanlar için gercekten son derece duyarlı oluyo. bizzat yasattım biliyorum.:)

• g noktası araştırmaları sürüyor .ben hala bulamadım

• meme,kulakarkaları,boyun,göbek,bacakarkaları,baldıriçleri,vajina,klitoris,tercihan anüs daha ne bileyim sayacak yer kaldımı

Kızlar Ne Diyor 2

• genelde arkadan birleşme yapın..anal demek istemiyorum..anladın sanırım..ve biraz uzun sürdürmesini sağla..sende o sırada kilitorisine dokun..açık açık yazamam..ama anla sen...g noktasına dokunması dediğim pozisyonda daha kolay..

• Bilen biliyor... Değilmi ? :)

• bilmemek ayıp dgl ögrenmemek ayıp:)

• ya bırakın yok g noktası yok f noktası yok z bu ne ya okulamı gidiyoruz,7 yıllık evliyim cinsel hayatım mükemmel benimde tabularım var.zevk ve fantezi birleşince zaten o ilişkide mutlu sonla biter.birde boyu diyorlar onlar boş.önemli olan işlevi.birde birbirinizin vücutlarını tanıyorsanız sorun yok...haydar dümen ablanız:))))))))))))))))))))

• g noktası var var ben buldum tam vajina ön duvarının üstü 2 parmagını vajinaya ters olark sok üst tarafı bir müddet okşa bariz bir şeklde ortay çıkıyor denemesi bedava ve kadın çıldırıyor ama yanında peçete olması şart acayip derecede ıslanma hatta orgazmda sıvı boşalması oluyor

• Öncekileri Göster
    • olması çok normal olmazsa zaten bir sorun var demektir nasıl erkek düşünce ereksiyon oluyorsa kadınında ereksiyonu tabiki ıslanma ile oluyor sizinde dediginiz gibi önemli olan çiftlerin birbirlerinin vucutlarını nelerden zevk aldıklarını bilmesi çok önemli

• @empose +1 :)

Yükleniyor...