Parmakla kızlık bozulur mu?

İlk defa demin mastürbasyon yaptım tek parmağımı soktum. Kan falan yok su anlık bi sorun olmadı ama devam edersem kızlığıma zararı olur mu ?Ve nasıl daha fazla zevk alabilirim ? Niyeti bozdum :D

Güncellemeler:
parmağı tamamen değil ya yarısı anca zar 7 cm falan geride olur diye biliyodumm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet, zarı yırtabilirsin. Nasıl daha fazla zevk alırım dersen bu şekilde alamazsın. Sadece klitorisi uyararak mastürbasyon yapabilirsin. Yani en fazla zevki şimdilik böyle alabilirsin.Daha sonra bakireliğini kaybettiğinde G noktası (G point) denilen ve sinirlerin çok hassas olduğu yerde tam manasıyla zirve yaparsın. O şimdilik olmaz daha sonra. =)

Erkekler Ne Diyor 16

• bozulabilir

• Kızların bu kadar istekli olup kendilerine ket vurmaları beni üzüyor. :/ Bu bakirelik anlayışı da üzüyor ama erkeklere karşı çıkıp kızlar önemli görmeyi bırakana kadar bu anlayış da bitmeyecek. Nereden nereye geldim, neyse.

• aman deneme

• Sakın yapma

• kan yoksa bozulmaz ama esneyebilir sadece ovuştur ama eğer illaki bozucam çok zevk alıcam dersen patlıcan havuç muz felan sok veya parmağını seri çalıştır ama bnce yapma ilerde evlenirken sıkıntı olur :D

• Biraz daha kurcalarsan bozulur...

• ne çok meraklısınız parmak sokmaya :)))

• deneme yapma elleme onu nolurrrrrrrrrr nası kıyabiliyosun ona

• yok bozulmaz hatta sert bi cisim bul onu sokmayı dene :D

• Peki kendini kaptirip birdaha yapma bekaretini kaybedersin .

• Ben 4 cm kadar penisimi soktuğumda kızlık bozmuştum. 7 cm aklından bilke geçmesin.

• kızlığın gider aman dikkatli ool

• yaş kaç ?

• çok fazla sokma sen yinede :) bozulabilir.. erkek arkadaşın yok mu?

• bozulur..

• biraz fazla sokman lazım.

Kızlar Ne Diyor 11

• Naptınn güzelim sen yaa , fabrika ayarlarınla oynamasana ...

• Herkesten kan gelmez dikkat et

• Kizlik zar vajinanin hemen girişindedir kücük dudaklara baglidir. 7cm nerden cikti?

• daha önce bi ilişki yaşamadiysan, vajina bir dolgunluk istemiyor senden. O yüzden parmagini sokmana gerek yok. Mast. yaparken sadece klitorisi uyarman yeterlidir. Parmagini kullanirsan, kizlik zarin bozulur, o yüzden icine sokma anacigim.

• Klitoris neyine yetmiyor?

• Kızlık zarını bozman için parmağın çok fazla içeri girmesi gerekir.

• bozulur

• daha önce bi kaç kere sokmuştum parmağmı yavaşça kan gelmemştı. geçenlerde mastürbsyon yaptığmda kaptrdm kendımı kan geldi aptallığma sağlık! sakın yapma klitoristni okşa baskı uygula yeter !

• Gitti bakirelik ne olacak simdi peki

• bakirelik gitmedi sadece zar bozuldu bakirelik ilişki ile gider zar bozulmasıyla değil

• Niyeti bozdunda kizligini bozma

• 2-3 cm geride canım küçük dudaklardan itibaren 1-2 cm

• bakirelerde mastürbasyon öyle yapılmaz klitorisi sürterek yapılır evet kızlığına zarar verirsin içeri ne girerse zedeleyebilir veya vermeyebilir de

Yükleniyor...