• Sor
  • Bence

Parmakla kızlık bozulur mu?

İlk defa demin mastürbasyon yaptım tek parmağımı soktum. Kan falan yok su anlık bi sorun olmadı ama devam edersem kızlığıma zararı olur mu ? Ve... Daha Fazla

Güncellemeler:
parmağı tamamen değil ya yarısı anca zar 7 cm falan geride olur diye biliyodumm

En İyi Görüş

• Evet, zarı yırtabilirsin. Nasıl daha fazla zevk alırım dersen bu şekilde alamazsın. Sadece klitorisi uyararak mastürbasyon yapabilirsin. Yani en fazla zevki şimdilik böyle alabilirsin.Daha sonra bakireliğini kaybettiğinde G noktası (G point) denilen ve sinirlerin çok hassas olduğu yerde tam manasıyla zirve yaparsın. O şimdilik olmaz daha sonra. =)

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 11

• Naptınn güzelim sen yaa , fabrika ayarlarınla oynamasana ...

• Herkesten kan gelmez dikkat et

• Kizlik zar vajinanin hemen girişindedir kücük dudaklara baglidir. 7cm nerden cikti?

• daha önce bi ilişki yaşamadiysan, vajina bir dolgunluk istemiyor senden. O yüzden parmagini sokmana gerek yok. Mast. yaparken sadece klitorisi uyarman yeterlidir. Parmagini kullanirsan, kizlik zarin bozulur, o yüzden icine sokma anacigim.

• Klitoris neyine yetmiyor?

• Kızlık zarını bozman için parmağın çok fazla içeri girmesi gerekir.

• bozulur

• daha önce bi kaç kere sokmuştum parmağmı yavaşça kan gelmemştı. geçenlerde mastürbsyon yaptığmda kaptrdm kendımı kan geldi aptallığma sağlık! sakın yapma klitoristni okşa baskı uygula yeter !

• Gitti bakirelik ne olacak simdi peki

• bakirelik gitmedi sadece zar bozuldu bakirelik ilişki ile gider zar bozulmasıyla değil

• Niyeti bozdunda kizligini bozma

• 2-3 cm geride canım küçük dudaklardan itibaren 1-2 cm

• bakirelerde mastürbasyon öyle yapılmaz klitorisi sürterek yapılır evet kızlığına zarar verirsin içeri ne girerse zedeleyebilir veya vermeyebilir de

Yükleniyor...