• Sor
  • Bence

Kimler çıplak uyumayı seviyor?

İyice bayıltan sıcak yaz gecelerine geldik çattık...Peki merak ediyorum kimler bu gecelerde çıplak uyumayı seviyor? Yalnız ya da partneriyle...Sevenler neden sevdiklerini yok hayatta yatmam diyenler de neden yatmadıklarını yazarsalar çok daha güzel olur...

Güncellemeler:
çırılçıplak yatmaktan bahsettiğimi vurgulamak istedim:)
eminim bu kadar az değiliz devam...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Şöyle sıcak bir yaz gününde terlemişsin falan bir sürü yorulmuşsun. Eve geliyorsun. Üstündekileri bir bir çıkarıyorsun. Tenin ve pipin özgürlüğe kavuşuyor..öyle biraz serinledikten sonra aynı hızla duşa giriyorsun. Çıkışta pek kurulanmadan kapasını alıp.Altına havluyu serip televizyonun karşısına gçeiyorsun nemli nemli..perdeler kapalı ama camlar açık.. Hafifi hafif esiyor..gecenin esintisine buz gibi bir birazyı da arkadaş ediyorsun. Sonra orada çırılçıplak uyuyakalıyorsun.sabah kalktığından tüm hücrelerin sana teşekkür ediyor,onlarda kıyafetletle buluşmayı özlemiş sanki...traşını oluyor giyiniyor ve işie gidiyorsun..Ooooj Mis...

Kızlar Ne Diyor 7

• Benn :)İlla tenim o soğuk çarşafa değme hazzını yaşayacak.

• aynen katılıyorum insan daha haz duyyo uyurken hafif hissediyo kendini :))

• Ben.

• burası kızlar yurdu oldugundan çok sallamıyoz vallatamamen çıplak değilsede mini eteklen bile uyuyorum üstümden çıkarırım sütyenide askılı kalmak zorunda oda arkadasım var yaşasın oda içi laiklik

• zaten uyumanın asıl zevki orda ortaya çıkıyor... sabah kalkmışım pijamamın lastiği kesmiş falan, bi acı, insan soğuyor :D:D:D:P

• evde çıplak yakalanacağın kimse yoksa süper tabii:)

• kapini kitle yaw :D

• benim o! eğer havalar biraz daha ısınırsa evin içinde de çıplak dolaşmaya başlayacağım muhtemelen.

• eskiden hep öyle çıplak uyurduk. yalnız olduğumuzda yani... çocuk olayı yüzünde yapamıyoruz artık. ama evde yalnız kaldığımızda çıplak yatıyoruz ama bu sefer de her gözümüzü açtığımızda bir bakıyoruz olaya dalmışız :)

• Hangı depremdi hatırlamıyorum ama karsı bınanın giriş katındakı ,kadın kocasıylabırlıkte kapının önünde belırdı ve üstünde sexsi iç çamasırlarıyla :))))yok ben asla çıplak yatmam ölüm var zulum var :))

• +1 Bende 99 depremine tuvalette yakalanmıştım.O zamandan kalma deprem tuvalette yakalanma korkum var.Arama ekipleri geliyor beni o halde buluyorlar filan.Her zaman temkinli olmak lazım

• Öncekileri Göster
    • Evet ,onun için temkinli olmakta fayda var hem ne gerek var ,ben tutulur kalırım çıplak yatsam :)))

• ben de 99 televizyonunda yatakta ölen insanları görünce ondan sonra uzun sort yada esorfmansız ve atletsiz yatmamaya karar verdim doğrusu bari ölümüzü alırken adam gibi alsınlar değil mi?

Erkekler Ne Diyor 15

• deprem korkumdan dolayı uyuyamıyorum...

• al bendende o kadar:)

• Öncekileri Göster
    • Bununla ne alaka , ben yaşadıklarımdan yola cıkaraktan dedım :))

• yaşadıklarımız psiklojimizi bozuyor zaten:)

• Sıcak aylarda çıplak uyumak daha serin oluyor. Ayrıca hareket ederken giysilerle uğraşmıyorsunuz. Yani sağa-sola dönerken üzerinizdeki atlet vs düzeltmeyle uğraşmıyorsunuz. Biraz da hoşarlanıyoruz tabi. :)

• Ben severim, üniversitede yaz okulunda öğrenci evinde benden başka kimse kalmazdı. Tek de kalsam, sevgilim de gelse okuldan gelince elbiselerimi atar çırılçıplak dolaşırdım evde.

• Ben korkuyorum açıkçası uyurken yatakta çok sağa sola dönerim alet dönerken altımda sıkışıp kopacakmış gibi geliyor.

• asadakdjaldjkasldasjld :)))

• çıplak uyumak ewde gecirdiğim en guzel anlardan biri :D olagan üstü insan ne rahatlıyo ya cennette gibi aynı

• Sıcak yaz günlerimi hangi yaz gününden bahsediyorsun:)) ben kışın karda bile don kisot yatarım asla picama :) giymem giyemem yazın bu sıcak günlerinde don kisot'uda çıkartırım öyle yatarım ama acayip süper oluyor herkeze tavsiye ederim ohhhh düşünmesi bile harika:)))

• Yaz kış soğuk suyla duş alırım ve yine yaz kış sadece boxer la yatarım... Ortam müsaitse çıplak dolaşıp çıplak yatmayıda tercih ederim :)

• : ))

• bn haytta bişey giyemem gerekte yok zaten :D

• cok goz onunde bir yerde uyumuyorsam %80 ciplagimdir uyurken, geri kalaninda da ya boxer ile ya da cok cok soguksa esofmanlar ile :)

• ben çok severim ama tehlikeli evde yanlızken hem çıplak dolaşırım hemde gece yatarken çıplak yatarım bir kez çıplak yatarken çocuk bakıcısına yakalanmıştım

• valla yatıyorum çok sıcak akşmalrad daha rahat uyuyorum...

• apartman görevlisi kapıyı sabahın köründe çalıp beni karşısında çıplak gördüğünden beri yapamıyorum.

• çıplak uyumayı değil de, çıplak uyanmayı daha çok seviyorum. en azından suşa girerken, rahat oluyor.

• valla nası olsa evde tekim ohh böle anadan doğma yatmak gibisi varmı =)bide çarşafın soğuklugu gelince yada klimayı açınca uyanmak istemiyorum

Yükleniyor...