En cok tahrik eden söz ve hareketler var mı?

sözler yada hareketler olur sizi tahrik eden içinizdeki arzu zevkleri arttıran

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilim bir kere şöyle söyliim vajinanin icini yalarim demisti :D. Sihirli sozcuk kabul ettik :P

• :))) daha ne sözcükler var

• hakkatende sihili sözcük.bir de onun tersini düşün erkek için olanını:DD

• işi biliyormuş...:))))

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen erkeksin bunu kendin bilmen lazım iç güdüsel olarak yani yoksa taktikmi alıyosun kızlardan ahahhaha

• Ne söylediği önemli değil, ses tonu işi bitirir.

• ses tonum yüzünden 2 kişiyle birlikte olmuştum...beğenilen bi ses tonum var

• Öncekileri Göster
    • benim ses tonuma 4,5 bayan arkadaş çok güzel ses tonun var demişti :D telefonda görüşürken tabiki herkeze her ses tonu etkilemez bence

• Her ses tonu etkilemez tabi ki :) Beni yalnızca sevdiğim erkeğin ses tonu etkiler gerisini bilmem :)

• azgın sevgilim... seni saatlerce s*kmek istiyorum... demesi beni bitiriyo

• budur...+1

• sevgilim geçen gece bana söylediği ''seni becermek istiyorum sabaha kadar'' demesi beni tahrik etmişti normalde kızarım becerme, düzme, geçirme, koyma,sokma s*kme vs lafları sanırım hafif alkolünde etkisindeydim.

• sert sözler erkekleri hırsa itiyor bende severim ama hakaret tarzı asla

• Öncekileri Göster
    • sadece sevdiğim erkekten ve artık bayağ ilerlemişsek veya alkol birazda o havaya girmişsem normalde iğrenç geliyor o tür laflar

• ya tabi normal bi anda iğrenç gelebilir ilişki anında bu tür sözcükler tahrik edici oluyor.mesela bayanın söylediği becer beni erkeğim a...mı s*k pompala erkeğim falan tahrik edici oluyor

Erkekler Ne Diyor 6

• ne zaman ve nasıl söylemen gerektiğini bilmelisin.bir de bastıra bastıra söylemelisin.

• kararlı bir ses tonuyla erkeğim! demesi çok tahrik ediyor beni :D

• sevgilim geçen yanıyorum oturduğum yerde boşalıcam demişti... BİTTİMMM

• erkeğim demesi tahrik ediyo :)

• sesimiz kısıldığı zaman sexy oluyoruz derler...ama ses tonundaki özgüveni kadınlar seviyor.vede bakışlar...kadınlarda en çok bakışlar ve dokunuşlar tahrik ediyor...

• katılıyorum..en etkileyicisi bu..

• sexy olmak sadece beden değildir içindeki ruhtur ...

• cevapları bende merak ediyorum

Yükleniyor...