Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

En cok tahrik eden söz ve hareketler var mı?

sözler yada hareketler olur sizi tahrik eden içinizdeki arzu zevkleri arttıran

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim bir kere şöyle söyliim vajinanin icini yalarim demisti :D. Sihirli sozcuk kabul ettik :P

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen erkeksin bunu kendin bilmen lazım iç güdüsel olarak yani yoksa taktikmi alıyosun kızlardan ahahhaha

0|0
    0|0
  • azgın sevgilim... seni saatlerce s*kmek istiyorum... demesi beni bitiriyo

0|1
    0|1
  • sevgilim geçen gece bana söylediği ''seni becermek istiyorum sabaha kadar'' demesi beni tahrik etmişti normalde kızarım becerme, düzme, geçirme, koyma,sokma s*kme vs lafları sanırım hafif alkolünde etkisindeydim.

0|0
    0|0
    • sert sözler erkekleri hırsa itiyor bende severim ama hakaret tarzı asla

• sadece sevdiğim erkekten ve artık bayağ ilerlemişsek veya alkol birazda o havaya girmişsem normalde iğrenç geliyor o tür laflar

• ya tabi normal bi anda iğrenç gelebilir ilişki anında bu tür sözcükler tahrik edici oluyor.mesela bayanın söylediği becer beni erkeğim a...mı s*k pompala erkeğim falan tahrik edici oluyor

• Ne söylediği önemli değil, ses tonu işi bitirir.

0|0
    0|0
    • ses tonum yüzünden 2 kişiyle birlikte olmuştum...beğenilen bi ses tonum var

• benim ses tonuma 4,5 bayan arkadaş çok güzel ses tonun var demişti :D telefonda görüşürken tabiki herkeze her ses tonu etkilemez bence

• Her ses tonu etkilemez tabi ki :) Beni yalnızca sevdiğim erkeğin ses tonu etkiler gerisini bilmem :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kararlı bir ses tonuyla erkeğim! demesi çok tahrik ediyor beni :D

0|0
    0|0
  • erkeğim demesi tahrik ediyo :)

0|0
    0|0
  • ne zaman ve nasıl söylemen gerektiğini bilmelisin.

bir de bastıra bastıra söylemelisin.

0|0
    0|0
  • sesimiz kısıldığı zaman sexy oluyoruz derler...ama ses tonundaki özgüveni kadınlar seviyor.vede bakışlar...kadınlarda en çok bakışlar ve dokunuşlar tahrik ediyor...

0|0
    0|0
    • katılıyorum..en etkileyicisi bu..

• sexy olmak sadece beden değildir içindeki ruhtur ...

• sevgilim geçen yanıyorum oturduğum yerde boşalıcam demişti... BİTTİMMM

0|0
    0|0
  • cevapları bende merak ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...