Bir kere orgazm olan kız hep ister mi?

erkek arkadaşım oral seks yapmak istiyor ve bi kere müsade etsem hep isteyeceğimi söylüyor klitoral orgazm bağımlılık yapar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1) Evet sürekli istersin.

2) Klitoral orgasm a alıştınmı ve sürekli yaştın mı asıl zevkin doruklarına çıkaran vajinal orgasm ı tatman güçleşir.

3) Sevgilinin sana bunları söylediği an aklından geçirip sana söyleyemediği düşünceler şunlardır: Sen bir kere evet desen, ikiyi üçüde istersin. Ve en geç üçüncüde seni becermem için yalvarırsın. Hadi tatlım bunu senin için değil kendim için istiyorum. Seni eninde sonunda altıma alabilmem için yalamama izin ver.

Bakird değilsen bilmem ama bakireysen iyi düşün..!

Erkekler Ne Diyor 14

• orgazmın her çeşidi bağımlılık yapar

• İş sende biter

• kiminle yaptığına bağlı

• aşağı yukarı bağımlılık gibi bir safhaya gelir

• hep istemenin neresi kaçınılması gereken bir olay onu anlayamadım ben

• Birkere orgazm olsan tabiki daima isteyeceksin ve orgazm olmak istemesen zaten sexs yapmazssın.Sevişmeyide öyle oraldı şuydu buydu diye ayrı ayrı düşünmeyin sevişmek deyince aklınıza ne geliyor sadece penisin vagin içerisine girmesimi hayır abiki değilmi o halde içinizden geldiği gibi yaşayın doğal olun doğal kabul edin,özel şeyler herkesle yaşanmaz ve gösterilmez bu bir ahlak anlayışıdır ahlaki kuraldır.Fakat iki kişi arasında kural olmaz ve ahlaki kural olmaz sexs için.

• benim bizzat edindiğim bir tecrübe sonucu söylüyorum. kesinlikle ister. Hatta erkek arkadaşın bıkma noktasına bile gelecek bi süre sonra. ama buna bağımlılık denemez. keşif daha uygun bir tabir

• orgazm olmayınca krizze giren kız gördüm ben sen ne diyosun

• gözleri kısılıyor böyle penis penis diye aglıyor ):

• nasıl yani

• Denemekte fayda var.Ama oral ile başlaıyıp , seks ile biter bu ateşli dakikalar ona göre yani.

• oral seks guzeldır .. erkek arkadasın ısı bılıyor.. bagımlılık yapmasada bazen senın ısteklılıklerın olur...:)

• daha çok ne olduğunu bilmediğin şeyi istemeyeceğin için, bildikten sonra istemek gibi. Misal hiç havyar yemedin diyelim, bu zamana kadar canın havyar istemez doğal olarak. Ama belki bir kere yediğinde çok seveceksin ve hep yemek isteyeceksin. Bu olayı da onunla açıklayabiliriz, erkek arkadaşın ona dayanarak söylüyor.

• Sen yaptırmak istiyor musun peki?

• Karar senin.

• senın o gordugun gıbı cesme gıbı akmıyor yanlısların war ama yalaması falan hosuna fazlasıyla gıdecegını soleyebılırım

• evet...p*rnolarda kadınların orgazm sırasında nasıl kendilerinden geçtiğini gördüm bende istiyorum

• kesinlikle ister

• alışkanlık haline gelebilir. her insan hep daha fazlasını ister herşeyin. bu temel kural. seksle sınırlı kalma. genel karakter meselesi.

Kızlar Ne Diyor 1

• bence tekrar oral seks yapmakta sorun yok ama benim gibiysen o oral seks senin gardını düşürür ki işte ozaman yandın sonrası erkek arkadaşını içinde hissedersin.yani seni çok tahrik edip sonraında ilişkiye girmek istiyor olabilriki ben kızlıım böyle kaybettim o ana kızlığımı kaybetmek bile hiç önemli değidli çünki

Yükleniyor...