İlişki esnasında bayanların aşırı derecede ıslanmasından şikayetçi olanlar var mı? Özellikle Oral sex'te?

Herşeyin fazlası zarar olduğu gibi bayanların fazla ıslanmasıda sorun teşkil ediyor bence ilişkide.Bu durumdan rahatsız olan erkek veya bayan var mı ?

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyin fazlası zarar olduğu gibi buda zarar değildir,ki bu dediğiniz herşeyde

zarardır dıye genellemek tamamen yanlış.Şimdi biz kadınlar sizin gibi ilişki

esnasında bir kez değil birden fazla zincirleme şeklinde orgazm yaşayabiliyoruz ,bundan

dolayı fazla bir ıslaklık olması normal çünkü birden fazla orgazm yaşanmıstır .

Eğer kadın zevk almıyorsa ya da kendini sexse veremıyorsa zaten fazla

havaya giremez minumum şekılde zevk alır buda sizin dediğiniz gibi fazla

bir ıslaklığa neden olmaz ,ama sizin şu dediğiniz kadının tabiatına çok aykırı bır durum

her kadın ilişkıden zevk alma dercesıne göre ıslanır ,yanı bu doğal bunu engelleyebılmesı demek

sizin ilişkıyı boşalmadan tamamlamanız lazım demek gıbı bir şey.

Bu durumdan rahatsız olmanızın nedenı nedır ?Bildiğim erkek partnerını doyuma ulşatırdığı

zaman bundan daha mutlu olur ,sizinde memnun olmanız lazım bu durumdan

kadını doyuma ulaştıracak kapasitede erkek olduğunuzu görmenız açısından

Madem oral sexte bundan rahatsızlık duyuyorsunuz yapmazsınız oral

ve hijenık sağlıklı kadının sıvısı ,sizin sıvınızdan daha kokusuz dur.

• zaten benim anlatmak istediğim normal boyutlarda bi ıslanma değil.oldukça fazla olunca sorun oluyor bence.ayrıca kokusuz olayına gelince bu konudada senle hemfikir değilim,illa koku oluyor hijyen olsada olmasada sağlıklı olsada olmasada...

• Öncekileri Göster
    • Anlatamadım galıba ,bu ıslanma kadının kendı elınde olan bir şey değildir yanı buna kendı iradesıyle manı olamaz ,bu sexs düşkünlüğü anlamınada gelmez bu sexden gercekten zevk aldığı anlamına gelır , bunu nasıl pskolojık bozukluğa bağladınız :))))) siz sanırım şöyle olsun istıyorsunuz ,ben yapacagımı yapayım kadın robot gıbı hiç kendı arzularına veya zevklerını yaşamasın ,asıl bu pskolojık sorundur

• :) yok ne ben sana anlatabildim ne ben sana frekans uyuşmazlığı oldu bendede bi sorun yok sendede sadece ortak noktaya varamadık ;)