Popom kücük :( Erkekler büyük Popolu Kadinlardan hoslanir ne yapmaliyim?

Popom kücük :( Erkekler büyük Popolu Kadinlardan hoslanir ne yapmaliyim?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• bak link böyle kilotlar çıkmış al. rahat rahat giy. popon çıksın.

• bende onu söyleyecektim xD
      Pentide görmüştüm orda bulabilirsin gizli kullanıcı =)

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim canım :)

• Ben tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 39

• 2 ay squat yap poponu saklayacak yer ararsın

• o nasıl bir hareket

• Öncekileri Göster
    • Tamam hocam sagol

• :)

• aşağıda dendiği gibi neden zayıflıyosunuz o zaman ? millet silikonlara milyarlarca para harcar göğüslerini büyütür, kalçasını büyütür; bizimkiler büyük olmaması için uğraşır büyük olunca şişmansın der. sen türk kızı olduğun için senin bünyen öyle ! göğüs ufacık karın şişik kalça şişik kilo aldın diyelim göğüs büyük olur ama diğer taraflar da çok yağlı olur. o mantıkla her büyük göğsü olana kilolu demeyin ! egzersiz yapıp eritmeyi neden denemiyosunuz çünkü kalçanızı yerinden kaldıramıyosunuz demi.

• küçük sevenlerde var mesela ben benim için kutu kadar olcak yeter...

• yani davul bile dengi dengine demişler :)

• kıçına silikon taktır..

• küçük iyidir küçük pozisyon gecişleri rahat olur otamatik vides araç gibi gerci manuel kullanıyomya olsun :)

• küçük sevenlerde var bence bunu avantaja cevirebilirsin

• ben küçük popo severim, ne yapmalı şimdi :))

• Fırsatçı piç detected.

• şişşşşşş

• dert etme herkesin bi alıcısı var.

• :(

• ne asıyosun yüzünü. popoylamı güzellik oluyor? ele avuca gelsin yeter be canım.

• bence sacmalıyosun ya... bazen boyle sorular gorunce bırılerı dalgasına yem atıyo sanıyorum :P

• :(

• öğrendiğin sacmalıkları unutarak yeniden başla her seye eger dalga gecmıyosan

• hayata 1-0 baslams ztn

• popon varmı yokmu ?önemli olan bu?

• SLİKON YAPTIR (ama boşver doğal ol ne yapacan sen ) iş görüyorsa yeterli

• popona aynada br bak biraz kas eğer çıkan şekil kalp gibiyse merak etme ideal kadın sınıfındasın ve senden hoşlanacak bir sürü erkek vardır...

• :) Bir rivayet şöyle der ; Delikli taş olsan yolda kalmazsın biri alıp cebine koyar :)Birşey yapmana gerek yok. :D Havada karada kaparlar.

• küçük olur küçük derler büyük olur büyük derler

• ben küçük popodan hoşlanıyorum

• poponun çapına eğer şüphen varsatekmeleyip açarız onu süperstarla diyor Ais Ezhel

• küçük popo candır

• Siz beni bi ekleyin görüşelim bu konuyu..

• çok üzüldüm ne yapsak ki

• şahsen kuru götlü ve şişman p*rnoları izlemiyorum birinde kız acıdan bağırıyo öbüründe yağdan bişey gözükmüyo

• kilo al :)

• elektrik direği sok

• kıvrımlı hatları olsun , basensiz olsun , çok büyük olmasın

• iyidir iyi.yarın birgün çocuk doğurursun. fit olur.bırak 20ler onların 30 lar senin olsun.

• kucuk popolu kadınlar gerckten çok itiici :S

• neden zayıflamak için çabalıyorsunuz ozaman

• yeterki diri olsun...

• eğer belin popondan ince ise sorun değil. Herşeyin ortası iyidir ama belinle orantılı ise severim şahsen :)

• dar olsun yeter...

• Hem unutmadan boş yere üzülme ileri dd bu günleri ararsın. Ne güzel küçücük popom vardı her koltuğa sığrdı diye. Bu günlerinin kıymetini bil.

• Neden yaslaninca büyüyormu

• yedikçe, yaşlandıkça ve doğum yaptıkça büyüme hızını takip bile edemezsin.

• belinde incemi

• suda bir hafta beklet buyur :)

• ne alaka yaa ben aksine küçük popolu kızlardan hoşlanırım. Öyle küçük popolusunu bulup kendi istediğin kadar büyüteceksin. Sen hoşlanan bulamazsan bana gel ben bayılırım. Kesin senin belinde incedir :) ohh suyundan da koyyyy. Daha ne istiyicem.

• Evet belimde ince :(

• ohh ne güzel işte neden üzülüyorsun ki. İnce bel neyse sapıtmamam lazım. Tatlım merak etme bunlar kötü şeyler değil. Diyorum ya olmadı bana gel be seve seve beğenirim. İstersen biraz da büyütürüm. :):) dert ettiğin şeye bak.

• Ben büyük severim haklısın küçük popo bişeye benzemiyor büyütmenin yolarına bak

• büyük popo giyinikken güzeldir çıplakken küçük popo harika olur..Özellikle ben penisimin büyük bir poponun yanında kaybolmasını sevmem

• küçük popodan da hoşlananlar var en azından ben küçük popo severim...

• Ya siz bayanların yanlış bildiği bişeyi söyleyimmi; biz erkekler (ben) düzgün kalkık ve orantılı bir popo olsunda nasıl olursa olsun deriz, büyüklüğü küçüklüğü önemli dğeil bence, bakınca tahrik etmeli...

• şaşırtmadın beni hacııı;)

• lan serkan genemi sen :) sapıklıkta beni geçtin ama sen bence, geçen gün kızın küpesine kolunu sokmuştun hatırlıyonmu :D

• Şişmanlaman lazım tek çare bu :)

• Yemek yiyorum ama göbek yapiyo popo oldugu gibi duruyo

• O zaman bak yazda geldi.Git bir spor merkezine yazıl.Kilo vermek için değilde kilo almak için olan programı uygula.Hemde bu sayede vucudun toplu durur balık etli olursun.Yemekte yersin düzenli ve sağlıklı bir şekilde.Poponda kıvamına gelir ooh mis gibi %100 çözüm güven bana :)

• Kim demiş büyük popolulardan hoşlandığımızı? ;) (En azından ben kendi adıma konuşmuş olayım ;) )

Kızlar Ne Diyor 9

• Beğenmeyen almasın

• Doğumdan sonra büyüyor zaten boşver küçüğü makbuldür :=)

• benim de öyle ama erkeklerin ne sevdiginden bana ne?:D genis kalcali buyuk popolu kizlar pantolon bulamiyorlar :)) olaya bi de o yönden bak:) sansliyiz bencee

• ewlendiğin erkeğin büyük popodan hoslanıyorsa :?

• BANA NE?:D onun sorunu .. evlenirken fark etmedi sanki büyük olmadigini:D

• o heycanla farketsede onun için farketmez artık :)

• taş gıbı yerınde selült yoksaa nıe bu kadar takıosunn

• bırak erkekleri ne yaapıcaksan kendin icin yap. senin hoşuna gidiyomu olay odur ya

• aynennnnnn...kendini baskalarına beğendirmmeyi bırakkk

• Tamamen safsata.Ayrıca tekrar söylüyorum yinede söylücem bi b..k yemişte utanıyormuş gibi gizli kullanıcı oldun neden gizlilere kapatıyorsun onu anlamadım

• Bir köşede otur ve sinsice ağla :(

• Bazıları da küçük popolardan hoşlanıyor büyük popo sevmiyor

• ya erkeğin de cinse organı kucukse nolucak ?

• ele geliyosa sorun yok.

Yükleniyor...