Anal seks yapıldığı anlaşılır mı ?

Mesela daha önce bikaç defa 5-10defa anal ilişkiye girildiği, sonradan anlaşılırmı ? Ve eğer amlaşılırsa nerden anlaşılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• doktora gidersen sanırım bi rapor vardı tecavüz için falan kullanılıyordu hatırladığım kadarıyla 5 senelik rapor çıkarılabiliyordu ya doktor kontrolünde anlaşılır ama erkek arkadaşın zaman geçtiyse eğer anlayamaz yavaş yavaş deliğin kapanmaya başlar.yırtılma varsa kalıcı hasarlar olabilir ama 5-10 defa ilişkiye giricek kadar katlanabildiğine göre yırtık oluşmamıştır.zaten erkek arkadaşın daha önce anal yapıp yapmadığını anlıycak kadar tecrübeli biriyse sana neden anal yaptın başkasıyla diyecek kadar yüzsüz olmamalı içini ferah tut=)

Erkekler Ne Diyor 31

• anlaşılır tabiki o bölge biraz açık durur eğer dibine kadar girdiyse :D yani kısacası pimaş boru gibi belli olur

• hayretler ıcerısınde kaldm bu yazdklrnzı okuyncaa

• gerçekler acıdır hayat :)

• kaslarda catlaklıklar olabilir.

• 12gün

ben anlarım

• anal sexe cok fazla zaman ayirmadiysa ara verdikten belli bir sure sonra vucut kendini toparlar ve anlasilmaz. giren penisin ebati ne kadar sik ve cok girdigi vs de onemli. buyuk(kalin) bir penisle uzun sure anal iliskiye girersen(2-3 sene duzenli) yol gecen hani olur o ayri.

• Zorlanma durumuna bağlı hiç zorlanmadı ise anlaşılmaz. ama biz türk erkekleri öküz olduğumuz için kayganlaştırıcı kullanmadan zorlaya zorlaya girmeye çalışırız. Sonuçta anüs deliği dışa doğru pörtler çok yapıldığında, ve marul gibi görünür.

• sürekli yaparsa anlaşılır normalinden daha geniş olur

• niye kontrol mü ettirtcen kendini girdiğin zaman :D

• boş ver salla gitsin be canım kıs cokmu yaptın yoksa :!

• doktor cevap vermiş, anlaşılır.. doğru bence de..

• Bir defa bile yapsan anlaşılır. Delik ve çevresi büzüşür. Morarma ve yırtılmalar oluşur. ( Yırtılma kişiden kişiye değişir. ) Eğer hastaneye gidiceksen hiç kurtuluşun yok bir testle herşey ortaya çıkıyor. Yapmadan önce düşünceksin.

• Anal ilişkiye girmek çok zararlı bişeymiş kadının bağırsaklarını şişirebiliyomuş yaparsın 1 kaç kere 10 veya 15 kere fazla bnce hem delik büyür anlaşılır anal yapanlar ilerde idrar tutamamazlığı bile yaşıyabiliyomuş die duydum,

• Eğer günde 10 defa değilse o anlaşılmaz... ya da acıyorsa hala canın zorlanıyorsan misal benim gibi bir aleti zorlanarak alıyorsan hala acemisindir.

• Insallah evlenecegin kisiye bakireyim demezsin.

• Tabi bakireyim dicem

• Kızlarsoruyor a soru sorunca anlaşılır :)

• Bu konuda usta sensin canim anal seven sence anlasilirmi

• ya sonuçta karşılıklı istek ve zevk olunca artık anlaşılsa ne olur anlaşılmasa ne olur. Türk bayanlarını anlamadın gitti. ilişkinin falanı filanı size uzak, aynı şehirde erkeklerle muhabbet ve ilişki uzak, sadece ekran arkası rollerle kendinizi tatmin edersiniz. Artık şu sanal cihazlar sıkıntı veriryor. bilgisayar, telefon erkekliği akvaryumdaki balık görünümüne soktu. Akvaryumumuza bayanlar yem atınca HAM HAM edip ağzımızı acarak atlarız... sonrası malum.

• Anal bölge kasları yuvarlak kastır bundan vucudumuzda bı dudakta bı makatta vardır, yapısı ıtıbarı ıle zorlamaya yada gıt gellere uygun değildir, 5 - 10 defa yapmak kas yapın ve anatominle alakalı olarak çok yada azdır ancak senin bedeninin tepkisiyle bunu çok rahat anlar ( ben olsam dener ve görürdüm). öte yandan bakarsan kasların zorlanmasına göre açıklık ilk tabaka kaslarnda kalıcaktır bunu bakarak bilen erkekler anlarlar ama çaresi var tabiki. Daha önemlisi anal yaptığın erkekle bunu anlayacak erkek farklı erkek se 2. erkeğe bakireyim mi diceksin onu daha çok merak ettim.

• -1 koydun ama bunlar gerçekler,
      Bu arada şu tartışmalara son noktayı vurdun 5 -10 defa anal yaparak
      '' anal sexten zevk alıyormusunuz''' sorusu artık ergenler tarafından umarım artık sorulmaz
      10 defa yapmış biri var burda demekki zevk alıo

• ver kurtul

• anlasılırrrr

• kocanla yapmayacaksan zor.

• amlaşmamak lazım tabi amlaşılırsa anlaşılır :)))

• Ben yazacaktım bunu :( +1 :(

• kız kendi cevabını kendi vermiş bizim jinekolaglar halen bilimin göxüne vuruyor :))

• bok çukuruna girme nıyetım yok

• link süper :) hiç güleceğim yoktu güldüm ya, ilşkiye girmye gelince saf olmuyorlar, böyle cevaplar yazarken saf saf yazıyorlar anlamadım gitti :)

• Öncekileri Göster
    • Allah ta seni güldürsün gel benim LCD yi temizle şimdi ceza sana

• amin cümlemizi güldürsün

• ne yandın tutuştun bakıyorum,... yazık gerçekten çok yazık...

• zamanla kapanır yırtık falan oluşmadıysa da anlaşılmaz merak etme.

• anlaşılır tabi.

• umarim anlasilirda sizn gibiler belasini bulur

• Sen bul belani.

• helal :)

• 5 10 defa anal yaptıysan kasların foldurfoş olmuştur çoktaaan. saglam bi erkek anlar çok rahat. anlayamaz diyenler boşa yaşamayın siz sizi karınızda aldatsa anlamazsınız

• anlayan anlar.

• ben anlarım

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlaşılmaz. Önceki sorunu da okudum. Merak etme.

• Sen Öyle san :) Adli Tıpdan haberin yok sanırım senin. Tecavüz değil adamlar taciz'i bile ortaya çıkarıyor.

• adli tıptan haberim var da, kızı adli tıbba sokacak halleri yok. zaten bunu isteyebilen bi adam uzak dursun, manyaktır. ama bir bakışla anlaşılmaz.

• umarim anlasiliyordur ;)

• neden kiii
      anlaşılmasa iyi olur..

• hayir kim ne yaptiysa belli olsun . yaptigin birseyden neden utaniyorsunuz o zaman yapmayin ? :) adalet bence bu degil . herkes ne yaptiysa belli olsun kimseye kandirmaya gerek yok Allahin bildigini kuldan saklamaya gerek yok ;)

• dildo kullanıyodum dersin olur biter de ne midesizsiniz ya nasıl yapıyosunuz analdan ııııy böööğ

• hakkettn yaaa ıgrencclıgın danıskası

• 5 -10 demıs mıllet zarı yırtılırken tit tir tirio o da ordan anal sefası sürüyo. bide bakireyim der evlense kocasına

• Inşallah anlaşilir.

• kaslar elastikiyetini kaybeder genişler orası anlaşılır yani

• öküz doktorum ben doktor

• Öncekileri Göster
    • Tuvalatini dahi tutamaz üstüne siçar :D

• @minyon daha okuyorum ben eğer soru soracaksan öğrenciye değil uzmana sor canım yanlış yönlendirme olmasın

Yükleniyor...