• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl vajinadan hoşlanır? İdeal vajinanın bir tanımı var mıdır?

Sorum şu erkekler nasıl bir vajinadan hoşlanır? Mesela bazılarınınki küçük etli ve iç dudaklarını göstermeyen tarzda olur, bazılarının ki de iç... Daha Fazla

En İyi Görüş

• marol gibi iç içe katmanlar olmamalımümkünse kıl kökleri traş sonrasında gözükmemeliyan dudakları çok şişkin olmamalıaşağıya sarkık olmamalıçokça etrafa yayılmış kıllar olmamalıklitoris mümkünse baş ve orta parmağın yardımıyla görülmeliiç dudaklarının etrafını çevreleyen siyah bir çerçeve mümkünse olmamalıvajinadan dışarıya etsi çıkıntılar olmamalı..aslında bunların tamamının olmadığı über vajina tabiatta olamaz herhalde genel olarak vajinayı itici yapan detaylar bunlar.. he birçok erkek vajinayı bulduğu zaman bunları problem dahi etmez :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Açılmamışını severim :) Dudakları sarkık olmayan vajinalar güzeldir. Daha hoş oral seks yapılır.

• pürüzsüz olsun yeter :))

• Dar ve sıkı en makbulü budur yoksa şekli çok önemli değil. Ama oral yaparken etli ve küçük mümkünse dudaklar dışarda :))

• pembe olsun içi dışı pembe olsun banane ya pembe olsun:)

• Google la "Cofi Milan" yazın ve resimlere bakın işte bayıldığım vajina bayıldığım ayaklar ve yüz birazda memesi olsaymış :))

• ya tabi dar olması önemli ama sevdiğim kişinin vajinasıysa no problem

• Şahsi görüşüm dar olmalı ve içine girdigimde hissetmeliyim. birde dedigin gibi iç dudaklarını göstermeyen tarz olmalı. yani bir bakıma sarkmış görüntüde olmamalı. Ancak zevk'ler ve renkler tartışılmaz hesabı bu konuda da elbette farklı düşünen arkadaşlar olacaktır. Kime göre / neye göre misali ;)

• Dar ve üst tarafı hafif kıllı... :) Birde mümkünse çok ıslanmasın...

• yav vajina vajinadır sonuçta iç dudagının nereye dogru oldugunun ne önemi var önemli olan işlevi :)

• Böyle sarkık sarkık olmalı kıl boyu en az 10 cm olmalı kıllar vajinanın her tarafını sarmalı aletim icine kıllar yuzunden girmekte zor anlar yasamalı vajina mumkunse 1 sene yıkanmamıs olmalı böyle dısı simsiyah ici kıpkırmızı olmalı kenarlarda apısarası pisligi olmalı böyle yalıycan her tarafını ımm en güzeli budur.

• ben küçük ve etli severim :)

• etli , börek gibi...

• buldun da kıllısını mı arıyorsun?

• ben 1.yi seviyrum dudakları içerde etli küçücük.. mis mis :) ama dudagı dısarda olanında zevki bi başka oluyo tabi

• akıl fikir ihsan eyle ey yüce hansi

• ya bu kadar da özele girilmez ama ...

• küçük, etli ve dışa çıkıntılı dudakları olan, iyi saran-sarmalayan olmalı...ayrıca kendisini beğendiğim bayanın aletinide beğenirim,sorun olmaz...

• Çizgi şeklinde görünmeli (klitoris ve dudak görünmemeli) bu tipler iyi kavrıyor.

• küçük iç dudakları gözükmeyen dış durakları etli ve güzel yalanır

• vajinanın 3 çeşidi var saat kapağı söğüt yaprağı keçi tırnağıben mesela beyaz tenlileri severim pembe ve dapdar olucak girdikçe inliycek derecede öyle daha iyi kanımca

• siyahlik olmazsa daha iyi olur ayrica ic dudaklarini gostermeyen ve mumkunse kilsiz iyidir

• şekil benim için çok önemli değil. oral yaparken bbiraz görürüm. önemli olan içindeyken çok keyif vermesi dar olması, iice kavraması vs..

Kızlar Ne Diyor 2

• İdeal vajina, ne olduğu doğru bilinen vajinadır.Efendim vajina, 8-10 cm uzunlukta, 2-3 cm çapında, silindirik yapıya sahip bir "iç genital" organdır. Küçük dudakların arasında başlar, ve rahim ağzı ile 90 derece açıyla birleşir. Müthiş bir esneme kabiliyetine sahiptir. Falandır filandır.Ben erkek olsam, vajinasının neresi olduğunu bilmeyen birinden komple hoşlanmazdım sanırım. Gerçi pubik bölgenin adını vajina zannetmek erkeklerde de görülen bir şey. Garip.

• ne deseydim ?

• Öncekileri Göster
    • Vay güzeldi bu
      Onun adi türkçede vulva
      Ama uzakdoğu öğretilerindeki yoni yani kutsal mağbet demek daha hoşuma gidiyor

• aslında adını hepimiz biliyoruz 2 harften oluşuyor. ama adını yazsak sayın yönetim kızabilir. belki kaba dersiniz ama en doğru tanım ve kulağa en hoş gelen o 2 harfli halk arasındaki adıdır.

• peki erkekler ya etsiz ufak beklerken etli dudaklı çıkarsa naparsınız? :D

• bence çok daha seksi, dillerim, yerim desem :) ?

Yükleniyor...