• Sor
  • Bence

Fanteziler, seks oyunları, seks oyuncakları, yatak sırları hepsi burada...

Sevgilinizi yatakta nasıl çıldırttınız, onu nasıl kul köle yaptınız, onu baştan çıkarmak için neler yaptınız?.. Gerçekleştirdiğiniz fantaziler, sevgilinizle yaptığınız küçük seks oyunları ya da kullandığınız seks oyuncakları.. Bay bayan herkes yatak sırlarını paylaşmaya haydi buraya..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sırayla birbirmizi sandalyeye kelepçeleyip, en çok kimin kuduracağını merak ettiğimiz gece en ilginciydi, o kelepçeliyken, hassas noktalarıyla ilgilenmem inlemeleri falan oyunu benim kazanacağımı düşündürtsede, akabinde benim kelepçeli duruma gelmem ve onun striptizle başlayıp, kesinlikle kendisine dokunmama, öpmeme izin vermeden bana oral seks yapması sonucu, "çöz lütfen şu kelepçeyi" dememle oyunu kaybetmişimidir efem:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru yönlendirme olmuş +

• sayende bır kahkaha kopdu :))

• Sevindim kahkahalara :))

• oralsex yaparım yeter de arter zaten..

• Şimdiye kadar kullanmadım ama sevgilimde kelepçe kullanmak istedim önce ben sonra sen dedi bende cesaret edemedim başka bir bahara erteledik:))

• Benden büyük oyuncak varmı... Bunlara gerenk yok mayk :)

• Narin ve hassas davranılması kafi bencil olunmadıktan sonra birazda cinsellik üzerine bilgiye sahipsen sorun olmaz :)Ama hep bi kırbacım olsun istemiştim :) uu beybi

• kırbacı kullanmak mı yoksa partnerinin kullanmasını mı tercih ederdin peki:)

• Kırbacı'M <3

• işten yorgun argın geliyorum zaten. vur kafasına odunu. bitti gitti.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...