Akrep burcu kadını sekste iyi mi?

Akrep kadınıyla sevişen erkekler sorum size.. Çok duyuyorum akrep kadınların yatakta ne kadar iyi olduklarını ya da internette akrep kadınların cinsellikleri üzerine oldukça etkileyici yazılar görüyorum.Sizce de öyle mi? Anlatacak var mı bir akrep kadınıyla güzel anılarını?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En uzun ilişkim akrepleydi genel bişi bilemem inanmam burç olaylarına ama benim akrebimden bahsedecek olursak.Her zaman hazır değildir güven sevgi tam olmadıkca da hazır olmaz kızların büyük çoğunluğu gibi ama hazır olduğunda da süperdir sert, sınırsız, azgındır gizlice dışarda söte bi yerde yapma fantazimiz vardı ve gece sahilde hatta otoparkda yapmışdık birleşme olmadı korktuk tabi ama eller ve diller konuşdu bide hep yapdığımız şey vardı beni evde acaip sexi daha doğrusu p*rno starları gibi giyinir beklerdi. (baya bi para harcamışdık kolejlikız, hizmetci vs)ama gözlerinde sevgiyi görmesi lazım çoğunun görmek istediği gibi

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim dişi versiyonum gibiydi o konuda mükemmel anlaşıyorduk. İki akrep harikalar yaratıyor :))

• mesela ne gibi fantaziler üretiyordunuz?

• Ayrılan kartal hariç denemediğimiz pozisyon kalmamıştı. Görüşmeden önce karşılıklı kıyafet isteklerinden tut, apartman boşlukları, açık parkların zulaları, uzun birleşme süresi, arkadaş evleri, hiç hayır yoktu ne ond ne bende...

• iyide lafmı... Türkçe ve diğer dillerde iyi demekte inanın yetersiz kalır... Mükemmeldirler...Şahsen tercih sebebimdir... :)Zehirinle zehirle beni akrep demek gelir içimden :)

• Burç'larını sormadığımdan hangisi akrep bilemiyoruma ama istek'le doğrudan orantılı bana göre sevişmedeki zevk :)

• tabi önce istek olacak insanın içinde:) ama sen yine de bi ara burçlarını sor bakalım belki de gerçek bir fark vardır..:)

• Hatta öncesinde sorayım ;

ben : Ne burcusunuz ?
      o : akrep
      ben : olur buyurun :))

• summerboy a katılıyorum. bende bi akrep olarak bi akrep kadınıyla inanılmaz bi seks yaşadım. ee mağlum akrep kadınınında akrep erkeğininde özellikleri belli :)

• ııııhh...ben daha hiç birisine hangi burç olduklarını sormadım,aklıma gelmedi yavvvv...boş ver sen bunları...kendini aşmış bütün kadınlar iyidir...

• Akrep bir kıza (ilişkinin başında zaten sonrası da olmadı) sana ders anlatırım demiştim. o da özel derse verecek param yok demişti.ben de bir öpücüğe anlatırım demiştim.o da çok pahalıymış dedi.daha öpemedim bile yatak performansını bilemeyeceğim.

• üzüldüm senin adına..

• onun daha çok üzüldüğüne eminim, çevresi müsait değildi buna

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...