Bir kadına yapılan ilk oral seks

bu sefer de erkeklere soralım. bir kadına yaptığınız ilk oral seks deneyimi nasıldı? kadını orgazm edebildiniz mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilk yaptığım için bir kızın orgazm olup olmadığını anlayamayacak kadar tecrübesizdim. o yüzden sadece zevk aldığını çok hoşuna gittiğini kendi söylemişti. nasıl olduğunu ne tat verdiğini bende anlamamıştım. ama daha sonraları dilini dokundurdukça o göbek titremeleri nefesinin değişmesi gibi duyularını fark edince dilimle birini kıvrandırmak hoşuma gitti. oral şart! :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben ilk defa yapmıyordum ama kız arkadaşım ilk defa sexs yapıyordu dolaysıyle ilk defa oral yapıldı kendisine ve kendinden geçecek seviyeye geldi çok fena zevk aldı e daima istedi bunu zaten oz aman bakirelik derdinden oral istiyrdu ve birde penis başını fazla bastırmadan sürtmemi istiyordu.

• istemiyordu telefonu çalınca ses çıkaramdı pantolonunu açtım ve kafamı gömdüm sesi titredi teldonu kapadı ve ogun bugundur hala ondan bahseder yapmaz olaydım :)

• Lisede öğrenciydi utandı yüzünü kapattı...Başka türlü devam ettim..Epeyce ağladı..

• gayet güzeldi fakat orgazm olmadı fakt çok zevk aldı.

• olmazmı evin yolunu unuttuu

• Ben daha milli olmadım apla...

• bi bitmedinz

• bumu

• edemedim olmadı olamadı lanet

• Valla edemedük

• Hee edebildik

• Etmiştim :)) Başta çok çekinerek yapmıştı iğrenç falan diye..Orayı nasıl öpüyosun falan..Ama başlayınca saçlarımı çeke çeke bi hal oldu..Sonra bunu çok farklı yerlede denedik :))

• sen ne diyosun ya uçurdum uçurdumm ilgi alanıma giriyo saniyede 30 dil atarım

• boyundan öptüm kız koptuu

• ilk deneyimimde kızın ağzına boşalmıştım :D

• hiç seks deneyimim olmadı evleninceye kadar da olmayacak olsada oral yapmam

• ilkinde zor orgazm etmek daha bişey bilmiyorsun. ama sonra tecrübe edindikçe hatunu zevkten mekiksiz uzaya gönderebilecek hale geliyorsun:)

• fazlasıylaaa ıyıyım bu konuda hele pozızyon 69 olursa

• En iyi olduğum konu diyebilirim. =)

• Çok hoşuna gitti ve defalarca sarsılmıştı,devamı geldi tabi,

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız arkadaşım çok ısrar etti ama ben titizimdir yapmam.

• çapkın gördüm seni gizledine göre bişeyler var sende yüzünü göstersene ;)

• Sevgililerime.

• erkeklere yapıyorsun hmmm listen çok geniş galiba :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...