Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bir kadına yapılan ilk oral seks

bu sefer de erkeklere soralım. bir kadına yaptığınız ilk oral seks deneyimi nasıldı? kadını orgazm edebildiniz mi?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• ilk yaptığım için bir kızın orgazm olup olmadığını anlayamayacak kadar tecrübesizdim. o yüzden sadece zevk aldığını çok hoşuna gittiğini kendi söylemişti. nasıl olduğunu ne tat verdiğini bende anlamamıştım. ama daha sonraları dilini dokundurdukça o göbek titremeleri nefesinin değişmesi gibi duyularını fark edince dilimle birini kıvrandırmak hoşuma gitti. oral şart! :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Çok hoşuna gitti ve defalarca sarsılmıştı,devamı geldi tabi,

1|0
    0|0
  • sen ne diyosun ya uçurdum uçurdumm ilgi alanıma giriyo saniyede 30 dil atarım

0|0
    0|0
  • olmazmı evin yolunu unuttuu

0|1
    0|0
  • Ben ilk defa yapmıyordum ama kız arkadaşım ilk defa sexs yapıyordu dolaysıyle ilk defa oral yapıldı kendisine ve kendinden geçecek seviyeye geldi çok fena zevk aldı e daima istedi bunu zaten oz aman bakirelik derdinden oral istiyrdu ve birde penis başını fazla bastırmadan sürtmemi istiyordu.

0|0
    0|0
  • Lisede öğrenciydi utandı yüzünü kapattı...Başka türlü devam ettim..Epeyce ağladı..

1|0
    0|0
  • hiç seks deneyimim olmadı evleninceye kadar da olmayacak olsada oral yapmam

2|0
    3|2
  • ilk deneyimimde kızın ağzına boşalmıştım :D

2|0
    1|1
  • ilkinde zor orgazm etmek daha bişey bilmiyorsun. ama sonra tecrübe edindikçe hatunu zevkten mekiksiz uzaya gönderebilecek hale geliyorsun:)

2|0
    0|0
  • fazlasıylaaa ıyıyım bu konuda hele pozızyon 69 olursa

0|0
    2|1
  • boyundan öptüm kız koptuu

1|0
    0|0
  • istemiyordu telefonu çalınca ses çıkaramdı pantolonunu açtım ve kafamı gömdüm sesi titredi teldonu kapadı ve ogun bugundur hala ondan bahseder yapmaz olaydım :)

0|0
    0|0
  • gayet güzeldi fakat orgazm olmadı fakt çok zevk aldı.

0|0
    0|0
  • Ben daha milli olmadım apla...

0|0
    0|0
  • bi bitmedinz

1|0
    0|1
  • edemedim olmadı olamadı lanet

0|0
    0|1
  • Valla edemedük

0|0
    0|0
  • Hee edebildik

0|0
    0|0
  • Etmiştim :)) Başta çok çekinerek yapmıştı iğrenç falan diye..Orayı nasıl öpüyosun falan..Ama başlayınca saçlarımı çeke çeke bi hal oldu..Sonra bunu çok farklı yerlede denedik :))

0|0
    0|0
  • En iyi olduğum konu diyebilirim. =)

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız arkadaşım çok ısrar etti ama ben titizimdir yapmam.

0|0
    0|0
    • birgün yaparsın :) ne bakımdan titizsin:)

• Sevgililerime.

• çapkın gördüm seni gizledine göre bişeyler var sende yüzünü göstersene ;)

Yükleniyor...