Yumuşak göğüs mü sert göğüs mü?

Sevgilim ilk defa göğüslerimi elledi ve harikalar, yumuşaklığı büyüklüğü mükemmel dedi.Ben göğüslerimin biraz yumuşak olduğunu düşünüyorum, yani sert olsa bence çok daha güzel olurdu.Sizin fikirleriniz neler. Erkekler kızda nasıl göğüs sever?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iğrenç ne serti be sizin zevkiniziyumuşak olması lazım böyle nasıl desem mıncıklıycak derecede güzel. millet daha göğüs ellememiş sert olsun diyo penis mi lan bu sert göğüs mü olur iğrenç

• Güzel.. :)

• yumuşak dediğim sarkık olmayacak yumuşak olması için sarkık olması şart değil illa

• düzeltiyim *mıncıklıycak derecede olması güzel.

Erkekler Ne Diyor 29

• sarkmamak kaydıyla yumşak olması en beğendiğimdir.

• Sarkıyor

• tabiki sarmış olmaması en onemlisi ama birz sert olsa daha iyi olur tabiki. yanlız gogus buyukse içerisinde daha cok yağ tabakası olacağından biraz daha yumusak olabiliyor . ben genelde orta boy severim. orta boy genelde dik ve yeterince serttir. ama gogus ne kadar sert olabilir ki belki sende yumusak olmadığı halde kendi goguslerini yumusak sanıyorsun.

• diri olduktan sonra fark etmez önemli olan dik olması gördügümde boşalıcak gıbı oluyorum

• sert olsun

• dik ve sert daha güzel oluyor :)

• Hiç gögüs ellemedim. :((

• Bilmem o kadar önemlimi bu.

• Tombul gögüs olsun benim olsun

• herşeyin fazlası zarar:)

• sertttttttttttttttt

• sert candır biliysen...

• yumusak olması tahrık eder.sert olması sexı gosterır.

• Öle aşırı yumuşak olmamalı bence biraz sert olmalı

• Diger yazında öpüşmedim diyorsun. buyazında göğüslerimi elledi diyorsun erkek akrdasım nasıl bir çeliski öptürmiyorsun ama ikzileri elletiyorsun öptürsen de olur o zaman :)birde kişite göre degiğir ama bence ne küçük olsun ne de büyük ortası en güzel göğüsler için

• Kardeşim ben 24 yaşındayım. Bütün gizli kullancıları aynı insan mı sanıyorsun sen? :)

• tamam anladım sorun yok

• 18 yaşındayım ve bugüne kadar hiç öpüşmedim. erkek arkadaşmın yanında çok çekingen davranıyorum öpmesine filan izin vermiyorum. böyle devam edersem sıkılabilirmiş gibi geliyor. bunu nasıl aşabilirim?
      su yazıydı heralde hatırlıyormusun bilmiyorum eger bu kullanıcı san ait ise çok önemli bir konu degilsadece bir yorum yazısı yazdım birde ben burda yeniyim mesela sana veya bir kişiyer özel yorum yazaprsam nasıl ve nerden yapıcm

• Öncekileri Göster
  • seks yaparken sertleşir merak etme o an gelince

• Hafif Yumuşak ve o kahverengi bölge sert olucak :) :) :)

• ufak memeleer çok hoşuma gıder yumusak olucak dik memelı agzına alcan emcen::D

• Yumuşak dolgun olucak yumuşak derkende sarkmıycak

• Allah sahibine bağışlasın ne diyelim:)

• Kızım bak git..

• Benzer olarak Büyük göğüs mü küçük göğüs mü , dik göğüs mü sönük göğüs mü , büyük uçlu mu küçük uçlu mu, pembe mi kahverengi mi?

• dik ve dolgun olmalı sarkık olmamalı elleyince kendimden gecmeliyim yuhiii ?

• göğüslerinin yumuşak olması daha güzel tam emmelik..bende büyük ve yumuşak olanı seviyorum :)sevgilin bugün dokunmuş yarın onları emmeye başlayacaktır bu da ek bilgi :)

• Görünüşü ve duruşu senin elinde,sevmesi ve dokunması onun elinde,taş gibi olsada zamanla normale gelir,önemli olan gögüslerin sertliği yumuşaklığı değil senin kalbinin yumuşaklıgı olmalı,

• yumuşak göğüslü taze olur daha çok heycan verir

• yaladıgım zaman anlarım güzel olup olmadıgı sert yumuşak olması farketmez :)

• hava yastığı gibi olsun,darbelerden korusun:)

• Bence sevgilin ilk defa bi göğüs ellemiş olabilir. Yumuşaklığına gelince benim görüşüm bi göğüs büyük ve sarkmış ise yumuşaktır. Küçük bir göğüs yumuşak olmaz yani ben hiç rastlamadım

• O zaman problem yok :) Göğüslerin büyük ve

• İlk defa bi göğüs elledi ve göğüslerim küçük değil evet

• bıngır bıngır ister kaz tüyü yastık gibi olsun işim bitince yatıyım uyuyum ister:))

Kızlar Ne Diyor 2

• ne sacma soru ya .. spor yap sertlesir .. ayrica buyuk memeler sarkar yumusak olur diye birsey yok kim cikariyorsa böyle seyleri ..

• ya niye cinsel konulara gelince kızlar kendini gizliyor kardiş utanma ne utanıyosun. herneyse valla erkek değilim ama erkek gibi bi kızım (gülümsemeli sımayli) bıngıl bıngıl ne öyle taş gibi olucak babaannemde de var bıngıl bıngıl ne yani. genciz daha bırak sert ve dik olsun. bence yumusak değildir sana öyle geliyordur.

• tamam gitmiyorum bu arada sormadım nasılsın tatlım

• Hadi git :(

• abla sende çok kızgınsın ya :( bende gidiyim sorundan...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...