• Sor
  • Bence

Yumuşak göğüs mü sert göğüs mü?

Sevgilim ilk defa göğüslerimi elledi ve harikalar, yumuşaklığı büyüklüğü mükemmel dedi. Ben göğüslerimin biraz yumuşak olduğunu düşünüyorum, yani... Daha Fazla

En İyi Görüş

• iğrenç ne serti be sizin zevkiniziyumuşak olması lazım böyle nasıl desem mıncıklıycak derecede güzel. millet daha göğüs ellememiş sert olsun diyo penis mi lan bu sert göğüs mü olur iğrenç

• düzeltiyim *mıncıklıycak derecede olması güzel.

• yumuşak dediğim sarkık olmayacak yumuşak olması için sarkık olması şart değil illa

• Güzel.. :)

Erkekler Ne Diyor 30

• Görünüşü ve duruşu senin elinde,sevmesi ve dokunması onun elinde,taş gibi olsada zamanla normale gelir,önemli olan gögüslerin sertliği yumuşaklığı değil senin kalbinin yumuşaklıgı olmalı,

• dik ve sert daha güzel oluyor :)

• Öle aşırı yumuşak olmamalı bence biraz sert olmalı

• Allah sahibine bağışlasın ne diyelim:)

• sarkmamak kaydıyla yumşak olması en beğendiğimdir.

• Sarkıyor

• Bence sevgilin ilk defa bi göğüs ellemiş olabilir. Yumuşaklığına gelince benim görüşüm bi göğüs büyük ve sarkmış ise yumuşaktır. Küçük bir göğüs yumuşak olmaz yani ben hiç rastlamadım

• İlk defa bi göğüs elledi ve göğüslerim küçük değil evet

• O zaman problem yok :) Göğüslerin büyük ve

• Diger yazında öpüşmedim diyorsun. buyazında göğüslerimi elledi diyorsun erkek akrdasım nasıl bir çeliski öptürmiyorsun ama ikzileri elletiyorsun öptürsen de olur o zaman :)birde kişite göre degiğir ama bence ne küçük olsun ne de büyük ortası en güzel göğüsler için

• Hangi yazımda öpüşmedim dedim?

• Öncekileri Göster
    • tamam anladım sorun yok

• Kardeşim ben 24 yaşındayım. Bütün gizli kullancıları aynı insan mı sanıyorsun sen? :)

• seks yaparken sertleşir merak etme o an gelince

• Hafif Yumuşak ve o kahverengi bölge sert olucak :) :) :)

• yumuşak göğüslü taze olur daha çok heycan verir

• tabiki sarmış olmaması en onemlisi ama birz sert olsa daha iyi olur tabiki. yanlız gogus buyukse içerisinde daha cok yağ tabakası olacağından biraz daha yumusak olabiliyor . ben genelde orta boy severim. orta boy genelde dik ve yeterince serttir. ama gogus ne kadar sert olabilir ki belki sende yumusak olmadığı halde kendi goguslerini yumusak sanıyorsun.

• diri olduktan sonra fark etmez önemli olan dik olması gördügümde boşalıcak gıbı oluyorum

• sert olsun

• sert candır biliysen...

• yumusak olması tahrık eder.sert olması sexı gosterır.

• Yumuşak dolgun olucak yumuşak derkende sarkmıycak

• Kızım bak git..

• Benzer olarak Büyük göğüs mü küçük göğüs mü , dik göğüs mü sönük göğüs mü , büyük uçlu mu küçük uçlu mu, pembe mi kahverengi mi?

• dik ve dolgun olmalı sarkık olmamalı elleyince kendimden gecmeliyim yuhiii ?

• göğüslerinin yumuşak olması daha güzel tam emmelik..bende büyük ve yumuşak olanı seviyorum :)sevgilin bugün dokunmuş yarın onları emmeye başlayacaktır bu da ek bilgi :)

• yaladıgım zaman anlarım güzel olup olmadıgı sert yumuşak olması farketmez :)

• bıngır bıngır ister kaz tüyü yastık gibi olsun işim bitince yatıyım uyuyum ister:))

• herşeyin fazlası zarar:)

• Hiç gögüs ellemedim. :((

• Bilmem o kadar önemlimi bu.

• Tombul gögüs olsun benim olsun

• sertttttttttttttttt

• ufak memeleer çok hoşuma gıder yumusak olucak dik memelı agzına alcan emcen::D

• hava yastığı gibi olsun,darbelerden korusun:)

Kızlar Ne Diyor 2

• ya niye cinsel konulara gelince kızlar kendini gizliyor kardiş utanma ne utanıyosun. herneyse valla erkek değilim ama erkek gibi bi kızım (gülümsemeli sımayli) bıngıl bıngıl ne öyle taş gibi olucak babaannemde de var bıngıl bıngıl ne yani. genciz daha bırak sert ve dik olsun. bence yumusak değildir sana öyle geliyordur.

• :D

• Öncekileri Göster
    • Hadi git :(

• tamam gitmiyorum bu arada sormadım nasılsın tatlım

• ne sacma soru ya .. spor yap sertlesir .. ayrica buyuk memeler sarkar yumusak olur diye birsey yok kim cikariyorsa böyle seyleri ..

Yükleniyor...