Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkekte kaç yaşında seks hayatı biter?

erkekte 40 yaşıdan sona seks biter diyorlar bu doğrumu? kadınların kaç yaşında sesk hayatı biter ? kadınlarmı erkeklermi daha uzun seks yapmak ister ? hangisi daha şanslı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• 40 yasında bir erkeğin sex hayatının biteceğine inanmıyorum

0|2
    • aynen katılıyorum

• ne söyledi senle ilişkimi yaşamak istedi

• aynen ne ugraşacam acemiyle işçilikle felan diyor tecrubeliye veririm o benle uraşsın ilgilensin diyor haksızda sayılmaz hanii:)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç ilgisi yok.Erkek eğer kendisine dikkat ederse sağlıklı olursa yani 60 yaşında da cinsellik yaşayabilir.

0|0
  • öyle bi devre girdik ki evlenme yası erkeklerde 30 yasına dayandı ee 40 yaşında bitiyorsa 10 yıl mı sex yapacağız illa zina mı yapmak lazım

0|1
  • Erkeğin cinselliği karşısındaki kadına bağlı..Yaş sorunu ilaçlar sayesinde artık yok...Bütün sorun zevk almayı vermeyi bilen sevişmeyi bilen bir kadın. Parası olan , çevresi, maddi imkanları olan çok rahat buluyor ve doya doya aşkını yaşıyor.Adam.fakirse boynu bükük güzel kadınlara bakınıyor..Azgın teke diyorlar...Utanmaz rezil diyorlar..Evdeki kadın. yüzüne bakmıyor.İlgi sevgi yok..Bıkkınlık çok...Onu bilen yok..

0|0
  • cevap veriyorum: bitmiyor giderek daha güzel oluyor,kadını da mutlu etmesini daha çok öğreniyorsun...bu arada 50 yaş grubu kadınlarıda aynı durumda harika sevişiyorlar...ama fizikleri korumak için spor yapmak şart...

0|0
  • yalan yalan yalan erkek her zaman hazır kıtadır yaş ilerledikçe aletin ömrüde bitiyor pil azalıyor buda erkeğin gücüne bağlı

0|0
  • senin dediğine göre bitmesi gerekirdi çok tan,50 ye yaklaştık dolu dizgin devam,

0|0
Yükleniyor...