Erkekte kaç yaşında seks hayatı biter?

erkekte 40 yaşıdan sona seks biter diyorlar bu doğrumu? kadınların kaç yaşında sesk hayatı biter ? kadınlarmı erkeklermi daha uzun seks yapmak ister ? hangisi daha şanslı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 40 yasında bir erkeğin sex hayatının biteceğine inanmıyorum

• aynen katılıyorum

• Öncekileri Göster
    • ne söyledi senle ilişkimi yaşamak istedi

• aynen ne ugraşacam acemiyle işçilikle felan diyor tecrubeliye veririm o benle uraşsın ilgilensin diyor haksızda sayılmaz hanii:)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç ilgisi yok.Erkek eğer kendisine dikkat ederse sağlıklı olursa yani 60 yaşında da cinsellik yaşayabilir.

• öyle bi devre girdik ki evlenme yası erkeklerde 30 yasına dayandı ee 40 yaşında bitiyorsa 10 yıl mı sex yapacağız illa zina mı yapmak lazım

• Erkeğin cinselliği karşısındaki kadına bağlı..Yaş sorunu ilaçlar sayesinde artık yok...Bütün sorun zevk almayı vermeyi bilen sevişmeyi bilen bir kadın. Parası olan , çevresi, maddi imkanları olan çok rahat buluyor ve doya doya aşkını yaşıyor.Adam.fakirse boynu bükük güzel kadınlara bakınıyor..Azgın teke diyorlar...Utanmaz rezil diyorlar..Evdeki kadın. yüzüne bakmıyor.İlgi sevgi yok..Bıkkınlık çok...Onu bilen yok..

• cevap veriyorum: bitmiyor giderek daha güzel oluyor,kadını da mutlu etmesini daha çok öğreniyorsun...bu arada 50 yaş grubu kadınlarıda aynı durumda harika sevişiyorlar...ama fizikleri korumak için spor yapmak şart...

• yalan yalan yalan erkek her zaman hazır kıtadır yaş ilerledikçe aletin ömrüde bitiyor pil azalıyor buda erkeğin gücüne bağlı

• senin dediğine göre bitmesi gerekirdi çok tan,50 ye yaklaştık dolu dizgin devam,

Yükleniyor...