Kadınlarda cinsel istek kaç yaşına kadar sürer?

kadınların cinsel istek ve arzuları kaç yaşında tavan yapar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Normal sağlıklı bir bayanda 60 ila 65 yaşlarına kadar cinsel yaşamı devam eder,tabi bu çok bakımlı kültülü sağlıklı yaşıyan bir bayan için geçerli bir yaş.Ben 50 yaşında faklı zamanlarda iki değişik bayan ile bielikte oldum fiz,iki yapısıda çok hoş sexsapalitesi oldukça yüksek ve 38-40 yaşlarında bir bayandan hiç fakı yoktu.Bu demekki 60 ila 65 yaşına kadar bu tip bayanlarda devam eder gibi geldi bana.Ömürboyu diyenler var hiç zannetmiyorum vücut kendisini bıraktımı cinsel dürtülerde kendisini bırakır.

Kızlar Ne Diyor 4

• 45 e kadar sürer ama kadın ateşliyse 50lere kadar cıkabilir

• evet buna bırebır sahıdım 51 yasındakı bır kadının neler yasadıgını bılıyorum

• Ölene kadar seks seks.. kadınların bir manisi yok ki :) Fakat erkeklerin oluyor maalesef iktidarsızlık problermleri

• Yaşı yokki bunun :D

• Ölene kadar yolu var. İstek sonuçta. Ha icraatı ayrı tabi.

Erkekler Ne Diyor 3

• 52 yaşında olup hala istekli olan kadın gördüm.Öyle bir limitleri olduğunu sanmıyorum.Hele ki gençliğinde yeterli tadı almadıysa...Rekor bile beklenebilir.

• Kadınlarda bitmez diye biliyorum ama tabi ki menepozdan sonra istek azalıyor. Fakat hamile kalma riskinin ortadan kalkması yeni heyecanlar getiriyordur o da ayrı konu.

• 31

Yükleniyor...