Kaç kişiyle beraber oldunuz:) hangi milletlerdendi hemcinsiniz var mıydı?

Gizli Üye
yaşı sizden çok büyük ya da çok küçük olan var mıydı? haydi istatistik tutalum :) ben;
10 erkek (yuvarlak hesap değil tam 10) hemcinsim yok ama onu da denemek isterim
biri isveçli biri danimarkalı biri fransız biri ingiliz kalanı türktü.
türklerden birinin yaşı 40tı ben 21ken. kalanı benim yaşlarımdaydı. ha yaşım da 23 bu arada.
Güncellemeler
+1 yıl
adam gibi soruya cevap veren sayı veren herkese teşekkürler... cinsel hayatınız daim olsun :) bana ya da soruya yorum yapanlar ezik geldiniz ezik gideceksiniz:)
Kaç kişiyle beraber oldunuz:) hangi milletlerdendi hemcinsiniz var mıydı?