Mastürbasyon yaparken hiç yakalandınız mı?

Mastürbasyon yaparken hiç yakalandınız mı? Ne yaptınız yakalanınca ya da yakalansanız ne yaparsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben uçakta yanımda yolcu yokken, yan koridordaki kızın neredeyse beline sıyrılmış olan eteğine ve bacaklarına bakarak boşalmıştım. Tam boşalma anında yan koridordaki kız uyandı ve gözlerini açtı doğrudan önüme baktı. servis masasını nasıl önüme indirdim anımsamıyorum o telaşla

Kızlar Ne Diyor 7

• yapmadım

• duşta olunca sorun olmuyor :) yakalanmadım.. yakalanacağımıda sanmam :D

• artık ben de duşa girmeden yapıyorum daha güvenli oluyor

• iyi fikir :)

• büyük konuşma BLACKCAT:) neyse bu TÜRK aileleri geri kafalı bence hem ayıp diyorlar hem kendileri yapıyolar san ki zamanında hiç yapmamışlar gibi arkadaşlar bence her cocuğun kendi odası olmalı afedersiniz ama ağır kapsı gibi girilmez ki bir odaya ben onların odasına girsem PAT diye kıyamet kopar ama bende kilitlemekte buldum çareyi öyle izinsiz yok girmek kapımada kocaman STOP yazısı astım tamam sakın! benden tavsiye işinizi her ne konuda olursa olsun garantiye alın unutmayın ÖNCE GÜVENLİK!

• yok ALLAH tan öyle bişi başıma gelmedi gelse çok utanırdım herhalde :)

• Yakalanmadım galiba, aklıma gelmedi..

• Yakalandım. Ebeveynlerime, kardeşlerime, ev arkadaşlarıma yakalandım.

İlk yakalanmalarda utanmıştım. Ama sonra alıştım yakalanmaya, artık utanmıyorum.

Ay niye utanayım? Odama izin sormadan girenler utansın.

• ew arkadasların erkek oldumu hic ?

emınım senı gordukten sonra onlar da farklı bıse yapmamıstır :D

• ev arkadaşların ok :D kız oldukları için anlayış olabilir.fakat kardeşin? erkek felansa mazallah :D hele baban? :D annen zaten direk şok! :D

• hiç yakalanmadım yakalanmak da istemem çok utanırım çok kötü olurum.

• Oooff çok feci bir durum olurdu heralde ... Ayıp değil ama malum Türkiye'de yaşıyoruz ;)

• bu konuda fikir ayrılıkarı cok açık masturbasyon günah değildir çünki zinadan kaçınma için insanın ihtiyaç duydugu tatmindir. ayıp değildir çünki herkesin yaptıgı birşeydir hani "Hilal cebeci" soyundu herkes konuştu ayıp günah felan ama o konuşanlar bakmadıysa resimlere nerden biliyolar ayıp oldugunu ? bu türkiye cinsel yönden "abaza" ama aynı anda "tutucu" ve "cahil" mesela benim erkek olmam belki şuan kötü bi görüntü sergiliyo olabilir ancak ileride eşimle ilgili bazı şeyleri bilmem saglanıcak

• MyLusT'a katılıyorum.

Diğer yorumculara sesleniyorum: Zırvalaycağınıza kızı rahat bırakın. Kız istediği dine, istediği şekilde inanır. Siz Allah mısınız, peygamber misiniz? Neyin günah, neyin sevap olduğuna karar verme cüretini nasıl gösterebiliyorsunuz?

Ayrıca, diyelim kimastürbasyon "idamlık günah" (!). SİZE NE? Sizi ilgilendirmiyor kızın kendi evinde ne yaptığı. Söylemese bilmeyeceksiniz. Madem Allah'ından bulacak (?!), bırakın Allah'ından bulsun.

Yoksa Allahçılık mı oynayacaksın?

• Bunun türkiyeyle bir alakası yokki! cinsellik dünyanın heryerinde özel bir durumdur! ve insanlar özellerini özel yaşamak isterler! sadece Türkiye değil avrupanın bir çok ülkesi cinsellik adı altındaki tapuları yıkmamışlar bunu özellikle muhafaza etmeye çalışmışlardır! yani buradaki durum türk tv kanallarında gösterildiği gibi ya da bizim gurbetçilerin anlattığı gibi değil! öyle herkezin eli birinin cebinde bir durum yok!

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• ben yakalanmadım ama, bir arkadaş kendi ofislerinde yaparken, babasının geldiğini görüp işini bitiremeden pantolonu yukarı çekmek zorunda kalmış, baba içeri girince bakmış evrak masasının üzerinde peçeteler, sabun, bir tas su; anlamış ama hiç kötü birşey dememiş sadece normal bir ses tonuyla topla bakiiim şunları demiş :)

• Lise zamanında bir kez okuldan geldiğimde yapmak istemiştim genelde 2-3 haftalık periyotlarda yapıyordum.Kapım kapalı bir şekilde yaparken meğersem babam içeride yatıyormuş erken gelmiş kapı sesinide duyunca tam iş başında odama TAK diye bir daldı toparlanabileceğim bir pozisyondada olmadığım için GİDERİNE bıraktım zaten hemen kapımı kapamıştı HOP diyip ama ileride beni daha kötü sahnelerde yakaladığı için o olayı sineye çekmiştir...

• ben lisedeyken yatilida kaliyordum bi abiye yakalandim ar acele toparlandim tabi sonrada utanciman yuzune bakamadim o da sagolsun anlayisli bi abiydi benimle konusup moral verdi

• ya merak ettim simdi şu an cinsellikle soru soramadigim icin mumkunse sana soruyum kadinlar nasil yaparlar masturbasyonu

• aslında yakalandımmı bilmiyorum sadece yaparken ev arkadaşımın evde olduğunu fark ettim ama emin değilim kapım ardına kadar açıktı önümden direk geçti gitti umarım fark etmemiştir.

• bu soruyu sorduguna gore kesin sende yakalandin seninki nasil oldu

• sen yakalandın sanki :)

• ver bakalm merak ettirdin bak şimdi .)

• ben en son cevap vercem :D

• Ailemdeki herkese yakalandım :))))

Alıştım yakalanmaya artık takmıyorum.. :)

Onlarda artık hiç izinsiz girmiyorlar odama..

Giren olursa fırçayı yiyor.. :))

• bir kac kez yakalandim, birisinde abime, iki kez de ev arkadasim olan kizlara yakalanmistim , toparlanmasi kotu oluyor aniden tam rezillik

• yakalanmadım da son anda kud-rtulmustum

• iki kere yakalandım 1. ebeveynim yakaladı 2. kardeşim

• Hiç yakalanmadım ya da ben öyle zannediyorum :)

• hiç yakalanmadım yakalanmak da istemem

• Odanın kapısını tıklatmadan içeri girenler utanın :)

• Mastürbasyon yapacağın zaman zamanını ve yerini iyi seçersen yakalanmazsın. Kesin çözüm :)

Yükleniyor...