Erkekleri tahrik edecek sözler nelerdir?

Erkek arkadaşımla otururken veya ilişkiye girmeden önce onu biraz daha tahrik etmek istiyorum. Evet öpüşünce belirli bölgelere dokununca tahrik oluyor fakat ben onları yapmadan da, söyleyeceğim sözlerle onu baştan çıkarmak istiyorum.Mesela insan içinde otururken vs. ona öyle sözler söyleyeyim ki baştan çıksın istiyorum, fakat neler söyleyeceğimi bilemiyorum :D Bu konuda yardım ederseniz sevinirim :))

Güncellemeler:
Cevaplarınız ve ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsan içinde oturuken derken aklıma bir hikaye geldi.. OY OY OY::zamanında bir eğitim veriyorum. 20 kişi.. Cİlveleştiğim hatunda eğitim alanlar arasında.ciddi konular ha. finansla ilgili..Karışık bir durum anlattım soru olarak. Böyle bir taleple geldiklerinde ne yapacaksınız?verir misiniz? diye sordum .. millet tartışırken. ( hepsi sıralarda oturuyorlar )bizim hatun ellerini ağzınıın iki yanına aldı. Hınzır bir yüz ifadesi ile dudaklarını okuyabileceğim şekilde.."ben ve rii cem " dedi ve güldü..perişan oldum. Ökdürmeye falan başladım..millet hocam ne oldu su getirin falan diyor..zilli kıs kıs gülüyordu...hiç unutamam :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 14

• En tahrik edici yöntem otururken lavaboya gitmek için izin iste ve lavaboya gittiğin zaman ona tahrik edecek mesaj yolla ama sıkı bir mesaj olsun o an aklından ne geçerse oral seks ten falan bahset azıma alıcam yalıcam gibi daha tahrik edici mesajlarda olabilir mesaj iletildikten sonra sanki hiçbirşey olmamış gibi masaya dön ancak yinede masaya gelirken okuduğundan emin ol tam o okumaya başlarken masaya gel ve otur göreceksin ki nasıl da yağları eriyip kızaracak ben bunu denedim ve şaşkınlıktan küçük dilini yutacak gibi oldu inan bana yatakta o kadar heyecanlanmaz garantisini veririm ancak mesajın çok tahrik edici olmasına dikkat et sonrada eğlenmene bak :)))

• denedim derken :D konu başlığı erkekleri tahrik etmekle alakalı dikkat et dostum yanlış anlamalara sebebiyet veriyorsun :))

• Oda güzel :)) ben kız arkadaşımda denedim açıklama gereği hissetmedim nasıl olsa anlarlar diye :)

• Kendi adıma yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

• :)

• :))

• Parti var dediler geldik hesabı baktım ince konu var geldim :) erkek arkadaşını herkesin içinde bitirmek istiyorsan kulağına egil ve evde olsanız ona yapabileceklerini anlat ama anlatırken sesinle ne kadar istedigini belli et mesela anlatırken şunu yapardım dedikten sonra bir iç çek derinden :) bunu yaptıktan sonra izle bak neler oluyor ama baştan söyleyim tetikçi filmindeki gibi sokak ortasında saldırırsa ben mesul degilim :)

• :D:D:D teşekkür ederim :)

• Rica ederim bilgi gerekirse buyur gel yine beklerim :)

• ne kadar ateşli olduğunu ve onu istediğini, yattakta neler yapacağını ima eden sözler söyleyebilirsin hatta hafif argoda kullanırsan !

• tam sevişmenin ortasında "beni bu kadar mı becerebiliyorsun" diye sor bence ve gör gününü :)

• bu söz harikaymış..:)) keşke deneseydim ya..

• bence deneme :) sonra cok pişman olabilirsin

• bu iygi..

• arkadaşım bu tarz saçma şeylerle siteleri meşgul etmeseniz.zaten bir şeyleri rahat rahat yaşayan hatta evli olmadan yaşayan bir çiftsiniz.bunlarıda öğrenmek için nete yazmaya gerek yok ki . zaten belli bir zamanda belli bir tecrube edinmişsin sen uygulamalı olarak , ve hala bunlardan zevk almıyorsan demek ki arkadaşının sana ilgisi azalıyor ki sen yangını körüklemeye çalışıyorsun

• S ile başlayan adı ve fiili cümle içinde kullan yeterli olacaktır.

• biz teşekkür ederiz. bir başka soruda buluşmak üzere iyi günler..

• İyi günler :))

• Yaş küçükse salak aptal,gerzekYaş ergense sorunlu musun sen?Emo musun evladım?Yaş geçmişse küçük penis,homo filan dersen direk tahrik sebebidir.10 kusurlu harekete girer kavga çıkartır.Ha baştan çıkmaz,zıvanadan çıkabilir

• :D :P

• eğer kalabalık bir ortam ise bacaklarını hafif aralayıp göz göze gelip çapkın bir gülüş etkili olacaktır, ama temsa söz konusu ise ayakların sürtülmesi, ya da göğsünün ucunu dirseğine sürtmen adamı uyandıracaktır, eğer yalnız isen içimde bir şey yok demen veya çok ıslak seni bekliyor demen herhalde delirtecektir.

• Klasik bi laf ama olsun mesela yanıyorum söndür beni kazım :))

• "mercimeği fırına verelim", "suyu ısıt geliyorum" uuuu bak yazarken bile tahrik oldum:)

• sözlerini ağzına tıkamasını sağla...

• Nasıl yani :D

• öhüm öhüm..:)

• Vajınanın ıslak olduğunu. "Seninkini istiyor" de

Kızlar Ne Diyor 7

• eve gidince ona neler yapıcağını anlat sonra masanın altından bacaklarınla sürtün o anlar :)

• :))

• Öncekileri Göster
    • hiç masa olan yere oturmuyorlar mı canım :)

• Oturuyoruz oturuyoruz :D

• Diyelim ki karşılıklı oturuyorsunuz. Masaya doğru eğilip "seni içimde sıcaklığınla hissetmek istiyorum" diyebilirsin.

• bence şu:öf külodumu bulamıyorum kilodum yok uf külodum nerede

• onun avucunu okşa ve gözlerine bak o ayıkır:)

• dokunarak ufak ufak tahrik edebilirsin balım

• çok sıcak yanıyorum..ateşimi söndürmek istermisin diyebilirsin...

• Böyle uluorta yazma :D

• Öncekileri Göster
    • aa buldum..sevgiline ıslandım dokunmak istermisin de..ben erkek olsam böyle diyen bi kıza atlardım.:))

• :D :D bencede

• "şu an içimde hiç birşey yok ve bana sahip olmanı istiyorum"de :))) bak sonra hangi hızla eve ya da uygun bir yere gidiyorsunuz. :))))

• vay okurken tahrik oldum duyunca neler olur

• Öncekileri Göster
    • senden bikaç cümle daha almamız lazım bence :))

• :))))

Yükleniyor...