Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Kızlar, oral sex hakkında fikriniz nedir?

benim sevgilim iğrenç diyor ve redediyor. onu nasıl ikna edicem? merak ediyorum kızların çoğu sevmiyor mu bu işi? ? ? ? ?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• senin sevgilinmi var ! bide benimle tanışmak istedin yaa

11|2
    • yok canım bendeğil sen yapıyorsun sanki :))

• kimin parazit yaptığı ortada, anlamını bilmiyosan parazit yapma = iki kişinin muhabbetine araya girmek

Kızlar Ne Diyor 11

• Coğu femdom kadında da strapon merakı vardır onlarda onu kullanmak isterler ama erkekler buna müsade etmez beğenmediği sevmediği birşeye onu ikna etmenin mantığı nedir?

1|1
    • femdon kadın neymiş ya straponla ne yapçak anlamadım her şeyin orjinali varken

• sevdiğim adam için yaparım

0|0
  • len sazan dedikten sonramı gizlendi bunlar :D:D

1|1
  • midesii bulanıyorr olabilir Çikolata sosuu kullanınnn :) penisininn üzerinee birr miktarrr kız arkadaşınnn çikolataa tadıı alırr bundann dolayııı sende odaa çookk zevkk alırr :D

0|1
  • ewet zaten hep böyle olur sazanmış sana bensiyoruz aynı arkadaşım yaaaaaaaaaa:))

0|0
    • yaa canım sıkılıyodu bak şimdi ne güzel ortalık şenlendi... oral seksi yapamıyoruz bari oral muhabbeti yapalım :D:D:D:D:D

• yaa hadi bana özelden yazsana merak ettim

• of tamam

eklerim şimdi görürsün

• ben de titizimdir herşeyden tiksinirim ama oral sex bence sevişmenin bir parçasıdır olmalı diye düşünüyorum

0|0
  • aasıl iğrenc sensin

0|0
  • pat diye bişiyini kızın ağzına sokmaya çalışırsan nefret eder tabi ! bende artık oral lafı duya duya nefret ettim sayenizde ..

1|2
  • öyle güzel yaparım ki eşimi yada sevgilimi başka kadınların eline bırakamam neden gözü dışarda kalsın ki:)

0|3
    • saçma şeyler düşünüyorsa sewgilimin gözü dışarda kalsın kocamında hatta böyle saçma düşünen insan benim hayatımda yerbile almasın

• seçil ben serdar nasılsın ya...ekliycem seni kabul edermisin

• yazıya yapılan yoruma bak. kız eşime yaparım diyor. alttaki de ekler misin diyor :))

• ya arkadaşım sewgilinin sewmediği şey bizi ne ilgilendiriyor çok merak ettim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• oralı kadınlar sever ama duygusallıkla

0|0
  • Bişey olmaz iy sözler söyle

0|0
  • üzüldüm kıza gerçekten.ikna falan edemezsin.bırak gitsin bence

0|0
    • darılma gücenme ama eger öyle bişey düşünürsen bana yollayabilirsin :) hiç tık yok amg

Yükleniyor...