Kızlar, oral sex hakkında fikriniz nedir?

benim sevgilim iğrenç diyor ve redediyor. onu nasıl ikna edicem? merak ediyorum kızların çoğu sevmiyor mu bu işi? ? ? ? ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• senin sevgilinmi var ! bide benimle tanışmak istedin yaa

• kimin parazit yaptığı ortada, anlamını bilmiyosan parazit yapma = iki kişinin muhabbetine araya girmek

• yok canım bendeğil sen yapıyorsun sanki :))

• kızma secile :(

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• midesii bulanıyorr olabilir Çikolata sosuu kullanınnn :) penisininn üzerinee birr miktarrr kız arkadaşınnn çikolataa tadıı alırr bundann dolayııı sende odaa çookk zevkk alırr :D

• sevdiğim adam için yaparım

• len sazan dedikten sonramı gizlendi bunlar :D:D

• +1

• yoo hepsi meraklı oral muhabbetine ama gizliden tabi

• ewet zaten hep böyle olur sazanmış sana bensiyoruz aynı arkadaşım yaaaaaaaaaa:))

• of tamam

eklerim şimdi görürsün

• yaa hadi bana özelden yazsana merak ettim

• iyi o zaman bilme:)

• Öncekileri Göster
  • ben de titizimdir herşeyden tiksinirim ama oral sex bence sevişmenin bir parçasıdır olmalı diye düşünüyorum

• ooo çok fenasın

• aasıl iğrenc sensin

• pat diye bişiyini kızın ağzına sokmaya çalışırsan nefret eder tabi ! bende artık oral lafı duya duya nefret ettim sayenizde ..

• öyle güzel yaparım ki eşimi yada sevgilimi başka kadınların eline bırakamam neden gözü dışarda kalsın ki:)

• yazıya yapılan yoruma bak. kız eşime yaparım diyor. alttaki de ekler misin diyor :))

• seçil ben serdar nasılsın ya...ekliycem seni kabul edermisin

• saçma şeyler düşünüyorsa sewgilimin gözü dışarda kalsın kocamında hatta böyle saçma düşünen insan benim hayatımda yerbile almasın

• ya arkadaşım sewgilinin sewmediği şey bizi ne ilgilendiriyor çok merak ettim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Coğu femdom kadında da strapon merakı vardır onlarda onu kullanmak isterler ama erkekler buna müsade etmez beğenmediği sevmediği birşeye onu ikna etmenin mantığı nedir?

• femdon kadın neymiş ya straponla ne yapçak anlamadım her şeyin orjinali varken

Erkekler Ne Diyor 3

• Bişey olmaz iy sözler söyle

• oralı kadınlar sever ama duygusallıkla

• üzüldüm kıza gerçekten.ikna falan edemezsin.bırak gitsin bence

• darılma gücenme ama eger öyle bişey düşünürsen bana yollayabilirsin :) hiç tık yok amg

Yükleniyor...