En yakın arkadaşımın bana attığı kazık.. şu an konuşmuyoruz. Sizce haklı mıyım?

Gizli Üye
Kendisiyle henüz 2 aydan beri arkadaş olmamıza rağmen birbirimize tüm sırlarımızı anlattık çok iyidir beni korur kollar hep iyiliğimi ister. Fakat bugün yaptığı bana çok ağır geldi.
Bugün onunla cafede otururken telefonuma mesaj geldi. Mesaj yeni tanıştığım birisindendi. Kendisi benim bazı sırlarımı öğrenmiş bir kişi mesela eski sevgilimle yattığımı ve ailemin karşı olmasına rağmen hala onla konuştuğumu biliyor.
Ve onunla seks yapmazsam tüm konuşmaları babama fakslayacağını evimizin adresini öğreneceğini kendisinin polis tanıdıkları olduğunu söylüyordu.
Ben de ona boyun eğiyordum mecbur fakat daha yatmadık

Arkadaşım bunu gördü ve hemen beni o çocuktan kurtardı. Çocuk peşimi bıraktı şuan.
Sonra arkadaşım telefonumu karıştırmaya başladı
Yanına gidip bakmak istedim beni durdurdu
Orda kal yoksa senle konuşmam dedi
Ve önceden erkeklere yollamış olduğum çıplak fotoğrafları gördü.
O erkeklerle olan whatsapp konuşmalarımızı okudu. Onlara nasıl yalvardığımı nasıl kendimi ezdirdiğimi gördü

Ve o fotoğrafların hepsini kendi telefonuna attı
Bir daha sözümü dinlemezsen bu fotoğrafları annene bastırıp yollarım dedi

Mesela ben şu an beni istemeyen eski erkek arkadaşımın peşinden koşuyorum hala. Beni eziyor aşağılıyor ama ben hala ona "Beni sik"diye yalvarıyorum. Ve çağırsa koşa koşa gidicem

Aynı şekilde hoşlandığım başka bir çocuğun da yakasından düşmüyorum onunla yatmak istiyorum.
Fakat arkadaşım kendimi kullandırtmamı herkesle yatmamı istemiyor
Kendisi de bir kişiyle sevişiyor fakat ben senin gibi kendimi basitleştirmiyorum her önüme gelenle yatmıyorum ve hiç böyle fotoğraflar atmıyorum diyor

Bu yüzden bir daha onun dediklerini yapmazsam fotoğrafları anneme yollayacakmış. Bu benim iyiliğim içinmiş geleceğim içinmiş
"Ama ben X ve Y yi unutamam onları seviyorum" dedim (bahsettiğim çocuklar)
"O zaman beni unutursun" dedi bana

Sizce bu arkadaş hayırlı bir arkadaş mı? Benim iyiliğimi istiyor mu? Yoksa yol mu vermeliyim?
En yakın arkadaşımın bana attığı kazık.. şu an konuşmuyoruz. Sizce haklı mıyım?