Sevgilimle ilişkiye tam girmedim ama kan geldi, kızlığım bozulmuş mudur?

1 sene berberliğim olan bi ilşkim vardı. ilşkiye grmedk ama cnsel organıyla genital bölgeme hafif hafif ilrletiyodu bi ara hafif bi kan gldi. snrada yatakdaydık biraz ileri gtmiş galiba ama hep eliyle cnsel organını tutr ileriye gtmesn diye . btti eline bi baktık kan vardı snra bndende 2 damla gldi. o bozulmamıstır dedi ama pek innmadım cnkü daha öncesnde kan glmişti ve bn bunu söylememiştim. yine aynı sklde devm ettik ve bir daha o kan hiç glmedi. şu an 1 aydır ayrıyız szce bozulmusmudur :/

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• korkutmayın bayanı,anlattıgına gore bence zorlamadan dolayı olan bır kanama,yınede ıcı rahat edecekse kadın dogum uzmanına gorunmede fayda var.

Erkekler Ne Diyor 17

• Bozulmusun

• Penisin girip girmediği önemli?

• artık bir kadınsın sen de

• şu an bayılmak üzereym .

• ateşle barut yanyana durmaz. biraz daha iradeli olsaydınız keşke

• 2 damla kan dersen zedelenmiştir ama biraz kan dersen bozulmuştur.

• hayır bozulmamıştır, belki adet döngüne yakın bir dönemde olduğundan kanama olmuş olabilir.

• Madem bekaretini bozdu. Bari doğru düzgün ilişkiye girseydiniz.

• Senin kendine saygın yok mu?

• ne alaka

• Neden izin veriyorsun ona? Onu seni düşündügü mü var sanıyorsun. Ya psikoloin bozulabilir. Hiç mi düşünmedin bunları.

• bozulmustur

• esnekmiş seninkide geçmiş olsun

• her iki ihtimalde muhtemel,en güzeli bir kadın doğum uzmanına görünmen...

• işin zor artık bundan sonra zevk almaya çalışşş):

• Bozulmuştur

• Ucundan da girse tamamende girse kan geldi mi geçmiş olsun.Hayır anlamıyorum ki hangi akla hizmet evlenmeden böyle olaylara izin veriyorsun ailen bu durumu nasıl karşılayacak büyük konuşmayım ama benim kızım falan olacak yaşatmam.En iyi ihtimal evlatlıktan red ederim.İlerde evleneceğin kişi bu durumu anlamayacak mı nereye kadar gidecek bide bunları düşün...

• zorlamadan dolayı kan gelmistir tam kızlık zarının bozuldugunu sanmıorum yinede doktora gozukmende fayada var ama oda cok tefferutlı ...

• zorlamadan dolayı kan gelmistir peki kan geldikten sonra bel agrısı ve su akıntısı oldumu ?

• hyr olmadı ztn tamamıda grmedi sadece ucu yani o bile degil onnki biraz kalındıda .

• Hava Kaçmıştır :D

• haydar'a sor

• burda herkes HAYDAR

• herkes haydar da soruyu soranlar kız değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Bozulmuşsun ( ne demek se :)) ) iadeye ayırdık seni :))

• Yaparken rahatsın da ''artık bir kadınsın'' dendiğinde bayılıyorsun? Yaparken neydin? Ne sanıyordun kendini kız oğlan kız mı? Gülerim, güldüm.

• geçmiş olsun

• aynen :):)

• geçmiş olsun canım ayvayı yemişsin oluk oluk kan gelecek değil gelmiş işte geleceği kadar evet bozulmuştur şimdi düşün artık gerisini elinle tut demişte bilmem ne biraz irade sahibi olursanız böyle kara kara düşünmezsiniz

• insan iradesinin mal oldugu iki nokta vardır
      1) kaza anında mallaşır kacmak aklna bıle gelmez keza deprem sel gıbı afetlerdede
      2) şekil 1 a dakı gıbı penısı goren masum kızımz gıbı ceklmeyı kacmayı dusnemez snra yazar bozulmus mudur...
      yooo sennkı özel her ılıskıde kanayacak dert etme devam devam

Yükleniyor...