Anal yaparken kas gevşetici işe yarar mı?

Yardım edin arkadaşlar anal ilişkide kas gevşedici yada anestol uyuşturucu kullanan varmı işe yarıyormu lütfen samimi cevap istiyorum...teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 27

• erkekler daha tecrübeli :D demek ki gay çok :D

• anal sex yapanlar bu hastalığa yakalanıyor link

• gunah arkadas ne ısınız var anal ılıskıyle

• maditasyon yap öncesinde :)

• o zaman, anal yapma... kas gevşeticiyle yaptıktan sonra... hem sağlıksız bir şey, hem haram...

• acısız anlal ilişki istiyorsan dene tavsiye ederim...

• anal'da en önemlisi temizlik ve önsevişmedir..kayganlaştırıcı kullanmak ve erkeğin korunması en önemli kuraldır..anal zor birşey değil eğer partnerin işi biliyorsa..

• vazelinE devam :)

• çok samimi cevap veriyorum; kunduracılarda bulunan işkencelere ver. genişleyecektir.

• günah günah büyük günah yapmayın yahu

• vazalin kafi

• Yap da gör bakalım yarın iki gün sonra milletin yanında istemediğin kokular yaymaya başlarsın artık :)ben demiyorum tıp böyle diyor

• öyle ama. Allah korusun bağırsak kanserine kadar gidiyormuş ya bi zevk uğruna değer mi yazık günah

• ohaaaaaaaaaaa :DD:

• makbul olan hak yoludur bok yolu değil.

• kas gevsetici krem mi ignemi anestol sur hissetmezsin

• simdi hapi yutarsan butun vucudun gevser ama anestol kremi surersen sadece anusun ugusur ve rahat edersin.
      beni ekle sana bir kac ilac ismi vereyim

• Kas gevşedici hap anestol krem

• anal ilişki eşcinsel ilişki ile paraleldir. sağlıksızdır.

• O acıyı çekeceğine vajinal seks yap olsun bitsin.Bekaret zarla olmuyor zaten.Kocana vajinam el değmemiş ama anal yaptım demelisin eğer illa yapacaksan da.

• temiz yoldan birleşme sağlık açısından önemlidir.

• vazelin... en iyisi

• eğer anal sex istiyosan öncelikle kendini kasmayacaksın erkeğine bırakacaksın. kayganlastırıcı kullanadabilirsin kullnmayadabılırsin tamamen sana bağlı..anal sex yaşamak mı istiyosun ?

• sevgiline söyle yavaş yavaş giriş yapmayı denesin..iyice kayganlaştırıcı sürüp önce hafif hafif penisini bastırıp çekerse alişir ve rahatça tamamnı içine alabilirsin

• Acımaması için ne yapabilirim ki

• istiyosan kesinlkle yaşa gerçekten..dar olduğu için acıyacak ama sonra alışacaktır..hatta bunu sürekli olarak da isteyebilrsin..anal yolla orgazm olan kadınlarda var

• Öncekileri Göster
  • Analdan ziyade oral ve elle tatmin etmeyi denesen. Netice de anüs kaslarında felç bile yaşayabilirsin.

• Kayganlaştırı kullandırmadan yapmayıni. Alt komşuları da rahatsız etmeyin.Bol bol sevişin.Oral : InAnal : Out

• eewet

• Ben olsam sevişirdim yani. Sessiz sessiz. Kendimden yola çıkarak yazdım. =/

• =)))))))))))))))))))))))))))tobe tobe

• Kizligini vermeyeceksen acisina katlan derim vazelin denemedim ama bir ihtimal nerelisin

• Cvp bursa.

• Adana?

• Mailde tekrar aynı şeyi yollarsan hesabın dondurulur diyordufarklı yolluyorum bak bilinsin link

• İşe yarayabilir ama yavaşça yaparsanız ve bol kayganlaştırıcı kullanıp ilk seferde kontrolü sen alırsan zaten pek gerek olmaz diye düşünüyorum. Yobaz yorumlara hazır ol bu arada(evet, eksiler geliyor bana şimdi).

• neden bukadar anal ısrarı

• oysakı ne pozızyonlar var analda yapamıycagın vajınal bırlesmede

• :D:D:D demı bole cahıllıklerde var

• ben soylıyım cok acıdı k...n ustune oturamıyorum acaba hamıle kalmısmıyım ))

• Öncekileri Göster
  • anlaşılan sen yapacaksın yapmaya kayganlaştırıcı jel kullan

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini niye bu kadar basitleştiriyorsun anal doğru mu sence? Hayvan mısın ki sen kendini bu konuma getiriyorsun?

• kaslarını geveşet ye o haltı sonra bi gevşer o kaslar altına sıçar gezersin ozaman işte asıl yardım ararsın yana yana

• az once sordgum sorunun bı benzerii:D bırazdan yorumlar yağar..senın uygun gordugun bı bırlesmemı

• sen bı bokun tadına bakamıcan adam senın tadına bakacak sende kole gıbı ınleee

• sexte sınırlarını aşacaksın ! hayatsevince güzel bu cevapta sana : sana kocan anal sexi sevdirince daha güzel olacak :D

• Bilemiyorum canım tadına bakmak istiyorum açıkcası

Yükleniyor...