• Sor
  • Bence

Anal yaparken kas gevşetici işe yarar mı?

Yardım edin arkadaşlar anal ilişkide kas gevşedici yada anestol uyuşturucu kullanan varmı işe yarıyormu lütfen samimi cevap istiyorum...teşekkür... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 28

• Analdan ziyade oral ve elle tatmin etmeyi denesen. Netice de anüs kaslarında felç bile yaşayabilirsin.

• o zaman, anal yapma... kas gevşeticiyle yaptıktan sonra... hem sağlıksız bir şey, hem haram...

• çok samimi cevap veriyorum; kunduracılarda bulunan işkencelere ver. genişleyecektir.

• erkekler daha tecrübeli :D demek ki gay çok :D

• anal'da en önemlisi temizlik ve önsevişmedir..kayganlaştırıcı kullanmak ve erkeğin korunması en önemli kuraldır..anal zor birşey değil eğer partnerin işi biliyorsa..

• İşe yarayabilir ama yavaşça yaparsanız ve bol kayganlaştırıcı kullanıp ilk seferde kontrolü sen alırsan zaten pek gerek olmaz diye düşünüyorum. Yobaz yorumlara hazır ol bu arada(evet, eksiler geliyor bana şimdi).

• vazelinE devam :)

• vazalin kafi

• Yap da gör bakalım yarın iki gün sonra milletin yanında istemediğin kokular yaymaya başlarsın artık :)ben demiyorum tıp böyle diyor

• ohaaaaaaaaaaa :DD:

• öyle ama. Allah korusun bağırsak kanserine kadar gidiyormuş ya bi zevk uğruna değer mi yazık günah

• temiz yoldan birleşme sağlık açısından önemlidir.

• gunah arkadas ne ısınız var anal ılıskıyle

• maditasyon yap öncesinde :)

• acısız anlal ilişki istiyorsan dene tavsiye ederim...

• günah günah büyük günah yapmayın yahu

• makbul olan hak yoludur bok yolu değil.

• kas gevsetici krem mi ignemi anestol sur hissetmezsin

• Kas gevşedici hap anestol krem

• simdi hapi yutarsan butun vucudun gevser ama anestol kremi surersen sadece anusun ugusur ve rahat edersin.
      beni ekle sana bir kac ilac ismi vereyim

• anal ilişki eşcinsel ilişki ile paraleldir. sağlıksızdır.

• O acıyı çekeceğine vajinal seks yap olsun bitsin.Bekaret zarla olmuyor zaten.Kocana vajinam el değmemiş ama anal yaptım demelisin eğer illa yapacaksan da.

• eğer anal sex istiyosan öncelikle kendini kasmayacaksın erkeğine bırakacaksın. kayganlastırıcı kullanadabilirsin kullnmayadabılırsin tamamen sana bağlı..anal sex yaşamak mı istiyosun ?

• Evet

• Öncekileri Göster
    • Acımaması için ne yapabilirim ki

• sevgiline söyle yavaş yavaş giriş yapmayı denesin..iyice kayganlaştırıcı sürüp önce hafif hafif penisini bastırıp çekerse alişir ve rahatça tamamnı içine alabilirsin

• Kayganlaştırı kullandırmadan yapmayıni. Alt komşuları da rahatsız etmeyin.Bol bol sevişin.Oral : InAnal : Out

• =)))))))))))))))))))))))))))tobe tobe

• Ben olsam sevişirdim yani. Sessiz sessiz. Kendimden yola çıkarak yazdım. =/

• eewet

• Kizligini vermeyeceksen acisina katlan derim vazelin denemedim ama bir ihtimal nerelisin

• Adana?

• Cvp bursa.

• Mailde tekrar aynı şeyi yollarsan hesabın dondurulur diyordufarklı yolluyorum bak bilinsin link

• neden bukadar anal ısrarı

• sıcayım bole pozısyonaaaaaaaaaa.daha az once ben sordum bu soryu arkdsta hazır olda beklıoms ..bıde anla ypcam dıoo

• Öncekileri Göster
    • :D:D:D demı bole cahıllıklerde var

• oysakı ne pozızyonlar var analda yapamıycagın vajınal bırlesmede

• anlaşılan sen yapacaksın yapmaya kayganlaştırıcı jel kullan

• vazelin... en iyisi

• anal sex yapanlar bu hastalığa yakalanıyor link

Kızlar Ne Diyor 3

• kaslarını geveşet ye o haltı sonra bi gevşer o kaslar altına sıçar gezersin ozaman işte asıl yardım ararsın yana yana

• az once sordgum sorunun bı benzerii:D bırazdan yorumlar yağar..senın uygun gordugun bı bırlesmemı

• Bilemiyorum canım tadına bakmak istiyorum açıkcası

• sexte sınırlarını aşacaksın ! hayatsevince güzel bu cevapta sana : sana kocan anal sexi sevdirince daha güzel olacak :D

• sen bı bokun tadına bakamıcan adam senın tadına bakacak sende kole gıbı ınleee

• Kendini niye bu kadar basitleştiriyorsun anal doğru mu sence? Hayvan mısın ki sen kendini bu konuma getiriyorsun?

Yükleniyor...