• Sor
  • Bence

Telefonda fantezi konuşması nasıl yapılır?

Arkadaşlar sevgilim telefonda fantazilerle ilişkiye girip ikimizin de boşalmasını istiyor :S Hayır dediğimde ise beni yeterince tahrik etmediğini... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Empati kursan biraz daha anlarsın. Bence durumun sadece fantezi kurmak kadar kolay degil.

• Anlamadım?

• Neden Telefonda fantezi kurmak istiyor düşünmen gerekn bu. Beraber olmak istiyor da kacındığından mı yapıyor yoksa seni zorlamak için mi istiyor. bence gereksiz. fantezi ile karşındakını zorlayacagına eşin olmasını sağlamak daha dogru geliyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• İşte sana geniş bir arşiv :)))1) link 2) link 3) link 4) link 5) link 6) link

• cok saol ya:D buarada ben "sex" gibi kelimeleri yazmasi yasak oldugunu saniyordum sayfada soruyu ifade edis seklim harika yani:D

• Son derece anlaşılır olmuş ama :))
      Rica ederim :))

• "Dirty Talking" neymiş araştır. Fanteziye gerek kalmaz :)

• Araştırırım bı ara.d

• Uzun zaman oldu yapmayalı iyi aklıma getirdin :))

• erkek kızla telefonda fantezi yapmak istiyormuş,erkek kıza soruyor şuan üstünde ne var diye?kız: bir başkası !1

• hahaha bunu benimde denemem gerekiyor:D

• koptum
      bir başkası dedikten sonra niye sordun diye ekleme yapmak lazım :D

• normalde birlikte oluyor musunuz peki?

• Hayir dusunuyoruz ama :)

• Öncekileri Göster
    • yazik yahu adama :D

• Ne demessin :P

Kızlar Ne Diyor 5

• neden telefonda

• uzaktan olmaz. yamacıma yanaşman lazım de :)

• ne kadar süredir birliktesiniz?

• 7 ay 8 gün :P

• Öncekileri Göster
    • bu durumda yol yakınken dön kanımca :) biliyorum çok yıkıcı bi eleştiri ama seksten ziyade önce bi sana odaklanmayı denese?

• Her 2. Kelime derken lafingelisi canım :D:D
      Beni sevdiğinden şüphem yok:) yakında sözlüm olcak zaten:P

• bunun için sana çok özel önerilerim olabilir:))

• derkeen?:D

• neler söylenebilir:))
      neler daha çok tahrik eder:)) ama yoruma yazarsam bunları atarlar beni kız:)) özelden belki ?

• bende sevgilimle telefonda öyle şeyler konuşuyoruzki öyle bir çıldırtıyorumki onu öyle bir boşalıyorki.bence kabul et,zaten bir başladımmı devamı geliyor inan bana ;) ve onun zevkide bir başka oluyor canım

• Hadiya onu nasıl beceriyorsun :D onu cildirtmak için sende masturbasyon yapman gerekmiyormu bikere:P

• Öncekileri Göster
    • Erkeklerin kimyasını anliyamiyorum biturlu :D

• gözde dogru söylüyor =) öyle bir cildiriyorlar ki ama ne yalan söyleyim bende yapiyorum arada onunla birlikte...

Yükleniyor...