Erkekler askerdeyken ilişkiye girebilir mi?

Hep merak ettim, hani askerdeyken abaza abaza dolanılır muhabbetleri falan var. :) Eee, haftasonu izinleri yok mu? Ne bileyim hiç mi fırsat yok? Dışarı çıkınca niye kuduruyosunuz? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şap dediğiniz illet askerde sadece acemi birliğinde kullanılır usta birliğinde yok.Ben acemi birliğinde izmirdeydim 1 ay kaldım ve bu 1 ay neticesinde sırf benim değil kimsenin kuşu ötmüyordu ve yarışma düzenlerdik kimin kuşu ötecek diye dakikalarca uğraşırdık ve olmazdı önümüze harika bir hatun getirseler maç yapmak için inanın kimse elini sürmez rezil olucam diye herkezin urum böyleydi usta birliğinde yok öyle bişey şap falan hikaye usta birliğinde her sabah benden önce hazır kıta beklerdi dimdik ayakta ve çok mutluydu bende tabi her sabah yüzüm gülerdi kunuşurduk kuşumla :))diyer soruya geçecek olursak evet askerde ilişkiye girlebilir ama nekadarda girilse ilişkiye askerler gene abazaydı sebebi 15 gün boyunca erkeklerin tabiri ile sap görmekten kaynaklanıyor hele bide benim gibi sürekli operasyonlarda geçmişse askerliğiniz o zaman vay halimize abazalık ne kelime kudururduk resmen ortada bir dergi vardı herkez sırayla banyoya girerdi dergi elinde rütbelilerde dahil çünki biz derdiyi rütbelimizin çadırından çalardık k.ırak ta nerde bulucan dergiyi ama genede süper günlerdi.Uzun lafın kısası askerde herkez abzaaaaaaa.Doğal olarak.

Erkekler Ne Diyor 19

• Askerde abaza abaza dolaşılmaz, yemeklere şap atılır çünkü. ;)

• bu gerçekmi:)) artık yok sanıyordum

• Öncekileri Göster
    • Biz komutanlarla aynı tencereden yiyorduk.

• yok öyle bişi şap map yok hikaye

• askerde senin nüfus cüzdanın elinden alınır yerine asker kimliği verilir. Yani polis de çevirse sen askersin. Senle inzibat ilgilenir, deli cesareti geneleve asker kimliğinle gidiyorsan git. Eminim giden de vardır :)

• yo neden giremesin .çarşı izni diye birşey var. sevgilisiyle istediğini yapabilir ya da geneleve :))sandığınızın aksine askerde bunlar yasak değil hatta bazı birliklerde prezervatif makinası da vardır

• Girmez olurmu isteyen genel eve gider (bana göre iğrenç bişidir) ama benim askerlik yapdığım yerde daha doğrusu yerlerde (bahriyeliydim) sivilde yapamadığı kadar askerde yapan vardı hatta bi arkadaşım 3-4 ay her çarşı izninde bi kadınla oluyodu sonradan kadının evli olduğu ortaya çıktı şimdi yer ismi vermiyim 2 ay bi yerde kaldık kızlar için istanbullu olman yetiyodu bide bahriyeli olunca havanda ayrı oluyo biz oraya italya, yunanistan seferlerinden sonra gitmiştik of of of haftasonlarını iple çekiyodu millet.

• Valla doğuda askerlik yapan arkadaşlar iyi bilir. Çoğu zaman çarşı izinleri güvenlik gerekçesiyle iptal edilir. Şanslıysan bir kaç ayda bir 3-5 saatliğine izin kullanabilirsin. Onda da dışarıda eğer kadın görebilirsen şanslısın demektir. Tabi aşırı derecede becerikliysen o kadar dar vakitte sayıları iki elin parmaklarını geçmeyen kadınların arasından birini bulursun belki. Eh ne diyelim. Milyonlarca sperm arasından birinci gelebiliyorsan bunu da yapabilirsin. Niye olmasın:)))))

• Biz o işi Ankara' da adı Masaj salonu olarak anılan bir mekanda neredeyse her haftasonu görürdük :D

• Kim eksiledi şimdi :D

• asker olarak cevap veriyorum şfk39 (: abaza abaza dolanma olayları acemi birliğinde oluyor jandarmalarda 75 gün piyadelerde ve diğer askeri sınıfları tam bilmiyorum 45 olanlarda var ilk 30 günü acemi askerin dışarıyla olan bütün ilişkisi kesilir, asker evine bile zor telefon açar hale gelir, acemi birliklerin coguda dağlık vs. yerlerde sahil kenarı olsa bile kuş ucmaz kervan geçmez yerlerde benim bilgidim ve 10-15 jandarma eğitim birliği gördügüm için biliyorum, bu 30 günde pisikojikmen kafayı yemek üzere olan asker şap la kafayı bozuyor ama sorunu kendinde aramıyor, onun ardından 1 ay dişi sinek görmeyen asker dışarı cıkınca biraz farklı izlenimler sunabiliyor. kaldı şurda 39 günüm abaza abaza sadece o dönemlerde gezdim açık açık söylüyorum, yürümeyi ve konuşmayı unuttmuşlardı, utanmayı bile unuttugum da olmuştu o zamanlar. Son 6 ayım sivildekinden farksız sadece çarşım akşam 6 da bitiyor başka bir farkı yok hafta sonu bahanesiz, hafta içi bahaneli çarşıya çıkabiliyorum.

• Kıbrıs ta askerlik yaptım, kesinlikle yasaktı ama Night Club lere giderdik saatlerce zenci ve rus bayanlarla ;)

• giremez

• bal bibi girer çıtırı görsün ne oluyo bak kaçacak delik arar valla

• 1- kadınlar gibi üreme hücrelerimizi 28 günde bir kanlı-canlı dışarı atma yeteneğimiz yoktur. 2 günlük birikim de bile, beyinde bir yönetim değişikli olur.2- 1000 tane yurdun değişik bölgeleri ve eğitim seviyesinden erkek topluluğunun konuşabileceği konular karı-kız, futbol ve siyasetten ibarettir. askerde ligleri doğru dürüst takip edemezsin, siyasette yasak. 3- askerin her zaman öyle rahat izni olmaz. batı bölgesinde olanların bile, fedakar kız arkadaşları yanına gelmez ve day-using bir otel bulamazlarsa, gerçekten durum içler acısı hale gelmekte.4- tüm yapman gereken davranışların en ince detayına kadar düşünüldüğü .oktan bir yerde, erkek iradesine müdahale edilemeyecek tek şey vardır. 5- bir de birşeyi 40 defa söylersen olurmuş. noktalama işareti yerine a.q. kısaltmasıyla müsemma kelime grubunu açıkça kullanan bir sürü kişinin olduğunu bir yerde, a.q. a'sı aklını başından alır.clear enought baby:)))?

• Erkekler askerde ilişkiye girer tabii. Gerçi buna tam ilişki denemez daha çok tek taraflı bir şey. Şöyle anlatayım erkekler komutanların zevk-ü sefa alemlerinde bir o komutanın kucağına bir öbürkünün kucağına koşar. Tek taraflı bu ilişkilerde rütbesi büyük olan kazanır. Askerlik erkeği adam eder lafına katılmıyorum. Askerlik erkeği neyse söyliyemiycem. Saygılar

• hadi ya ilk defa duydum walla

• Utandığımız için pek anlatmıyoruz

• Hafta sonu izin varda dışarı çıkmak çözüm mü.Yani dışarı çıkınca istekleri bitecek mi?

• şap filan hikaye askerliğini yapmamış adamlar boş boş konuşuyo..

• aynen öyle acemi birliğinde varmış ustada yokmuş acemide zaten ne çekiyo insan bi anda bambaşka biyer eğitim bilmem ne onun yaşattığı travmayı şapa bağlıyo millet.

• valla ben acemi birliğinde yorgunluktan akşam yemek sırasını bekleyemiyodum ve yemek yemiyodum, karı kız düşünücek halmi oluyo insanda.. 85 kilo gittim 70 kilo döndüm acemi birliğinden... :)

• atmayin arkadaslar yaa ne iliskisi yemeklerde sap var bir kere kus otmez merak etme seninki nerde yapiyorki ben tuncelide yaptim allahin dag basinda gordugumuz tek disi sinekti ayda yilda bir carsi iznine cikardik butun carsida inzibatlar dort donuyordu hele ickili kizli bir yere girde alsinla boyunun olcusunu askerlik boyunca carsi goremezsin o ilski yasayan arkadaslari merak ettim nerde yapmislar

• asker sevgilimle ben yapdım..niye hiçde şaplı gibi değildi.

• Öncekileri Göster
    • bencede..gurur duyuyorum hepsiyle...onlar orda zorluklara katlanıyorlar..biz burda rahat uyuyoruz...sağolsunlar..

• Ben de Ağrı'da yaptım. Yemeklerde şap yok, hatta köy karakolunda komutanlar da mecbur aynı tencereden yiyor.

• Batıyı bilmiyorum ama doğuda zor biraz. En ufak olasılık için çarşılar kitlenir zaten. Hadi çıktın diyelim sevişmekten önce karşılaman gereken önemli ihtiyaçların var; sevdiklerinle 1-2 saat rahat rahat sohbet edebilmek, oturup güzel bir yemek yiyebilmek, ihtiyaçların için alışveriş yapmak, birkaç saat de olsa rahat rahat oturabilmek vs. derken zaten saat 5 olur. Kafasına koyan bir şekilde yapar ama tabii.

• isteyen başarıyor:)

• Öncekileri Göster
    • adam zaten kullanmis, sonra da bakire değilsin diyip postalamis ki bu sadece bahane... simdi nas desen ne olacak ki

• etmuş senin derdin ne.niye bana hakaret etmeye çalısıyorsun.

• Komutan "Asker, seviş!" dediği zaman olur sanırım. Neden olmasın?

• çıkmaz ayın son çarşambasımı:)

• Bu emirden önce "Sağa, sola dön!" diye bağırırsa, çok kötü şeyler olur.

• girebiliyorsun, hatta askeri hemsire ile oldugun azicik anlasilinca ceza da yiyorsun, haftasonu olayi da karisik :D sadece gunduz disaridasin, turkiyedeki pesinden kosturma meraklisi kizlardan kaci ile olabilirsin ki :) zaten parali kismi bir ihtimal o bile zor...

• mmömöm

Kızlar Ne Diyor 3

• Şap veriyorlar diye biliyorum

• çarşı izni var..dışarısı kızlarla dolu..bence bulan kaçırmasın..ama 1 gündede yatacak kızı bulmak kolaymı onu biilemem tabi..yapan yapıyordur..önemli olan istemek..

• Geneleve midesi kaldıran gider..
      Dışardaki kızlar, pas verirler. Geneli gösterir ama vermezler :))

• doğu bolgelerınde hıcte oyle degıl batıda oyle ama
      ben kendım sevgılımın ailesıyle oldugu sehıre gıttık 2 gunde kaldık ve ınanırmısın dışarda hıc bır kız gormedım gorsemde oyle cıvıl cıvıl kızlar degıldı
      batıdakıler ıcın kolay ıs ama doğudakıler ıcın coook zor dedgıgın

• haftasonlaı dedıgın ya c.tesı yada pazar carsılara var oda saat 5 te bırlıge teslım olması gerekıyor.cıktıgındada eger sevgılısı varsa ınternet kafeye gıdıp sevgılısıyle konusuor saatı gelene kadar belkı 1 saat onceden cıkabılıyor yemek yemek ve ıhtıyaclarını almak ıcın ama sevgılısı yoksa ve ımkanı varsa askerlık yaptıgı yerde varsa bır kerane tabıkı gıdebılır ama sanmıyorum o stresle bunun aklına gelebılcegını erkeklerın onlar genelde el çalısırlar askerde

• sabah kaçta çıkıyorlar dışarı peki?

• sabah 9 da çıkıyorlar

Yükleniyor...