Erkekler askerdeyken ilişkiye girebilir mi?

Hep merak ettim, hani askerdeyken abaza abaza dolanılır muhabbetleri falan var. :) Eee, haftasonu izinleri yok mu? Ne bileyim hiç mi fırsat yok?... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Şap dediğiniz illet askerde sadece acemi birliğinde kullanılır usta birliğinde yok.Ben acemi birliğinde izmirdeydim 1 ay kaldım ve bu 1 ay neticesinde sırf benim değil kimsenin kuşu ötmüyordu ve yarışma düzenlerdik kimin kuşu ötecek diye dakikalarca uğraşırdık ve olmazdı önümüze harika bir hatun getirseler maç yapmak için inanın kimse elini sürmez rezil olucam diye herkezin urum böyleydi usta birliğinde yok öyle bişey şap falan hikaye usta birliğinde her sabah benden önce hazır kıta beklerdi dimdik ayakta ve çok mutluydu bende tabi her sabah yüzüm gülerdi kunuşurduk kuşumla :))diyer soruya geçecek olursak evet askerde ilişkiye girlebilir ama nekadarda girilse ilişkiye askerler gene abazaydı sebebi 15 gün boyunca erkeklerin tabiri ile sap görmekten kaynaklanıyor hele bide benim gibi sürekli operasyonlarda geçmişse askerliğiniz o zaman vay halimize abazalık ne kelime kudururduk resmen ortada bir dergi vardı herkez sırayla banyoya girerdi dergi elinde rütbelilerde dahil çünki biz derdiyi rütbelimizin çadırından çalardık k.ırak ta nerde bulucan dergiyi ama genede süper günlerdi.Uzun lafın kısası askerde herkez abzaaaaaaa.Doğal olarak.