Biraz gulelim mi? herkes bildigi komik +18 fıkraları anlatsın...

Gizli Üye
Ben bir tane anlatıyım:

UYARI

Adamın biri her eve geldiğinde sorgusuz sualsiz sevişmeden hemen karısıyla ilişkiye girdikten sonra arkasını dönüp yatıyormuş. Uzun bir süredir devam ediyormuş bu . Bir gün kadın evde tek otururken bir filim izliyor filimde geç bir kadın ve erkek sevişmek için odaya giriyorlar kadın `sevişmeden önce beni uyarırmısın` diyor adamda. Adam da kadını öpüp okşamaya başlıyor ve ardından imrenilecek şekilde beraber oluyorlar. Bunu gören kadın akşam kocası eve gelince tam yanına yaklaştığı sırada kadın: - Dur! önce beni uyarmanı istiyorum diyor . Adamda yüzünü çevirerek sinirlenip ``tövbe tövbe`` der ve arkasını döner yatar . Sabah olur adam işe gitmek için kalkar ve karısıda onu yolcu etmek için kapıda bekler. Adam çıkar kadın kapıyı kapatır. 5 dakika sonra kocası tekrar kapıyı çalar ve karısına derki sinirli bir şekilde: - Bak karı seni UYARIYORUM akşam gelince seni *ikecem. UYARMADI deme sonra.

Biraz gulelim mi? herkes bildigi komik +18 fıkraları anlatsın...