• Sor
  • Bence

Biraz gulelim mi? herkes bildigi komik +18 fıkraları anlatsın...

Ben bir tane anlatıyım: UYARIAdamın biri her eve geldiğinde sorgusuz sualsiz sevişmeden hemen karısıyla ilişkiye girdikten sonra arkasını dönüp yatıyormuş. Uzun bir süredir devam ediyormuş bu . Bir gün kadın evde tek otururken bir filim izliyor filimde geç bir kadın ve erkek sevişmek için odaya giriyorlar kadın `sevişmeden önce beni uyarırmısın` diyor adamda. Adam da kadını öpüp okşamaya başlıyor ve ardından imrenilecek şekilde beraber oluyorlar. Bunu gören kadın akşam kocası eve gelince tam yanına yaklaştığı sırada kadın: - Dur! önce beni uyarmanı istiyorum diyor . Adamda yüzünü çevirerek sinirlenip ``tövbe tövbe`` der ve arkasını döner yatar . Sabah olur adam işe gitmek için kalkar ve karısıda onu yolcu etmek için kapıda bekler. Adam çıkar kadın kapıyı kapatır. 5 dakika sonra kocası tekrar kapıyı çalar ve karısına derki sinirli bir şekilde: - Bak karı seni UYARIYORUM akşam gelince seni *ikecem. UYARMADI deme sonra.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• temel bi gün gemide calışmaya baslar. gemideki kaptanında yanında karısı vardır ve kaptan görev geregi hep baska gemilere gider. bi gün kaptan baska gemiye giderken kadının vajinasına jilet takdırır tayfaları kadına doknmasın diye . kaptan gider gelir ve sırayla bütün tayfaların şeyine bakar ki bütün tayfanın seyi kesik içinde sıra temele gelir temele bakar ondan bişey yok afferin temel der. temelde Tetettür ederim der :D

• süperdii :):) +1

• ;))

• aaynı ben :)

Erkekler Ne Diyor 17

• hahahahahaha...;)))

• Birgun bir adam ormanda kaybolur gece karanliginda bir kilise gorur ve geceyi burada gecirmek ister, kapiyi calar basrahip kapiyi acar,basrahibe tanri misafiri oldugunu yolunu kaybettigini bir gece kalip gidecegini anlatir. Rahipte kabul eder tabi ki gece herkes uyumaya cekilir,fakat adamin gece yarisi tuvalete gitme ihtiyaci dogar ve tuvaletiaramaya koyulur. Once bir kapiyi acar bakar ki guzel bir kadin geceligiyle ortada dolasiyor sasirir..Sonra baska bir kapiyi acar burada da rahipler yerde daire biciminde oturmus hepsinin aleti meydanda ortada da bir sinek ucuyor buna da cok sasirir;Adam sonra bir kapi daha acar ve adam birde ne gorsun bir rahip aletinden tavana asilmis saskinligi bir kat daha artan adamsonunda ihtiyacini giderip yatar. Sabah olunca butun bu gorduklerini basrahibe anlatir ve sebebini sorar.. Rahip de anlatmaya baslar:-"O gordugun guzel kadin var ya iste o bizim ihtiyacimizi karsilar,o ortada ucan sinekte hangimizin aletine konarsa o gece kadinla o beraber olur"Adam sorar :-"Peki o aletinden tavana asilan rahip neyin nesidir ?"Basrahip hemen cevap verir:-"O var ya o, o* cocugu, aletine bal suruyormus meger

• eeeee kalkmışın dini imanı olmaz

• doktor doğum odasına girmiş bir bakmış genç güzel ve alımlı bir bayan. hasta yakınına bakmak için dışarı çıktığında sadece 70 lik bir dedenin oturduğunu görmüş. demin hiç yakını yokmu dede benim oğlum demiş içerideki karım doğum yapıyor demiş. doktor şaşırmış içerideki genç bir bayan o ve siz nasıl. falan demişdede ne oldu neden ben evlenemezmiyim çocuğum olamazmı diye çıkışmış. doktor demiş yok kendi dedemi hatırladımda ona güldüm demiş. yaşlı amca nedenki diye sorunca anlatmaya başlamış. birgün dedem ava gideceğim diye tutturdu. gitmemesi için çok uğraştık ancak durduramayacağımızı anlayınca bende yanında gitmeye karar verdim. dedem silahı unutup eline baston aldı ve ormana gittik. sonra ormanda bir geyik gördük dedem bastonu ile nişan aldı ve ateş etti. bir baktık geyik vurulmuş.yaşlıo dede hemen atlamış olurmu öyle şey bastonla geyikmi vurulur. başkası vurmuştur demiş. doktorda tamam işte bende onu diyorum başkası vurmuştur diyorum...

• Mesajım Kıvrılsın Şuraya

• kısa bitane = 140 kilo kadının bitanesi girmiş tuhafiyeye tuhafiyecıye dıyo evladım ordan bı sütyen ver... handefndı dıyo paraşüt yan tarafta satılıyor :D

• Hdidjwkasjdbdbsjaiwiwi

• kızlardan hiç fıkra yok mu?

• Genel eve yeni düşen bir kızı gezdiren patronu her katta neler yapıldığını anlatıyormuş. Birinci kat; oral isteyen müşterileri bu kata alıyoruz, ikinci kat; birden fazla kadın isteyen müşterileri bu kata alıyoruz, üçüncü kat; anal isteyen müşterileri buraya alıyoruz derken en üst kata gelmişler. Kız açık olan kapıdan iri yarı bir zencinin kucağında hareketsiz oturan kızı görünce meraktan hemen sormuş " bunlar neden hareketsiz duruyor" diye... Patron gülerek cvş vermiş:O da senin gibi yeni düştü bir kaç gün kalıba oturttuk :):):)))

• :)) +1

• ikiden fazla cevap yazamıyomuşum o yüzden bunu yorum kısmına yazıyorum.
      Köyden ilk defa büyük şehre gelen iki arkadaş duydukları üzere bir kız sıkıştırıp becerecekler. Gezer tozar en sonunda rastladıkları bir travestinin iş atması üzerine onu takip ederler. Sessiz sote bir sokakta buluşurlar. Travesti hemen indirir eteği kilodu arkasını döner. Gençlerden biri başlar döşenmeye, diğeri de malı eline alıp geçer karşına. Travestinin aleti görünce panikle bağırır:

ULA ULA YAVAŞ ET ÖNDEN ÇIKTIIII..

• uzaylılar dunyada nasıl sevısıldıgını arastırıyorlarmıs dunyaya ınmısler tesadufen temelle fadımenın evıne gırmısler uzaylı temele bız dunyada nasıl cıflesıldını arastırıyoruz bıze yardımcı olucaksınız yoksa ölürsünüz demıs temelle fadıme caresız kabul etmısler temel uzaylı kadını uzaylıda fadımeyı almıslar uzaylı fadımeye bak demıs bız uzayda penısı kulaklardan ıdare ederız asaga dogru cekersen uzar yukarı cekersen kısalır demıs ıse koyulmuslar fadıme hayatından memnun kafasına gore ayarlıyormus boyu ıs bıtmıs uzaylılar gıtmıs temel heyecanla fadımeye sormus demıs fadıme nasıldı valla temel superdı demıs asagı asılıyorum uzuyor yukarı asılıyorum kısalıyordu kulaklarından adamın seyı demıs bunun uzerıne temel hısımla vay a...na koydugumunun karısı bende butun gece neden kulaklarıma asılıyor bu dedım demıs ...

• +1:)

• Adamın biri kadının totosunu dikkatli bakar.- Karı senin toton çamaşır makinesi gibi duruyor.Neyse zzaman geçtikten sonra erkek ilişki istemiş.Akşam uyumuşlar,adam karısına sarılıyor.Bu gün canım seni istiyor diye.Kadın: Çamaşır makinesi bozuk.Ellerinle çitileyi ver :)

• bnu biliyoduumm:) +1

• Sizdede bozuk sanırım :D

• Çoook önceden duydugum bi fıkrayı yazıyorumm.. Evli bi adamla kadının çocukları olur adına AZ koyarlar.. Gel zaman git zaman çocuk büyür bir gün adam cocugu bakkala gönderir karısını becermeye başlar kadın zevk içindeyken cocugun geldigini görür AZ geliyor diye bağırmaya başlar adam bunu duyar iyice girer kadına kadın yine bağırır adam iyice girer kadına kadın yine bağırınca adam artık kıza ' la karı dibine kadar soktum daha ne sokayım ' kadın der bizim çocugumuz AZ geliyor sonra tabi kadın pert :D böle bişeydi heralde :D

• :):)) +1

• bu çok hoşuma gidiyor Temel, seyahate çıkmış. Uzun zaman evinden ayrı kalmış. Bir akşam bir kente gelip küçük bir otele inmiş.Odasına yerleştikten sonra, aşağıya telefon etmiş. Telefonu otelin sahibi açmış.Temel, ne istediğini söylemiş:"Bana bir fahişe bulup gönderin."Bunu söyledikten sonra telefonu kapatmış. Otelin sahibi şaşırmış. Yanında duran karısına dönmüş:"Demin gelen müşteri kadın istiyor..."Otelin sahibinin karısı öfkeden deliye dönmüş:"Terbiyesiz adam, ne zannediyor bizim otelimizi. Hemen git o müşteriye ağzının payını ver..."Otel sahibi, müşteriye ağzının payını verme fikrini pek tutmamış:"Adama ne söyleyeceğim karıcım, bir terbiyesizlik eder, başım derde girer..."Kadın çok sinirliymiş:"Sen gitmezsen, ben gider söylerim..."Ve, hışımla merdivenleri çıkıp Temel'in ağzının payını vermeye gitmiş. Kocası da aşağıda bekliyormuş. Yukardan gürültüler gelmeye başlamış.Onbeş yirmi dakika sonra Temel aşağıya inmiş. Üstü başı yırtılmış, yüzü tırmıklanmış...Otelcinin yanına gidip bir güzel çıkışmış:"Ne biçim kadın göndermişsin be. İstemem diye tutturdu. S.kene kadar anam ağladı :)

• :):)) +1

• süperdi:)

• Bir grup çevreci doğanın dengesinin bozulmasına karşı protesto gösterisi düzenliyormuş. Sloganlar atarak ilerlerken aksilik o ya bizim temelin bir ağacı kestiğini görmüşler. Sen misin kesen kavga gürültü bir temiz dövmüşler temeli.Sonra hep beraber karakola gitmişler, temele sormuş komiser ne oldu neden dövdüler seni böyle diye. Temel de demiş ki " valla komiser bey ben ağaç kesiyordum bunlar birden saldırdılar üstüme doğanın yengesini bozuyorum diye, ben ne doğan'ı tanırım ne yengesini" demiş

• guzeldii :):):) +1

• yazcamda çok uzun bebegımm yorulamam o lkadar ama catlardın gulmektenn :D

• ya yazsana en fazla 5 dakikanı alır:(

• Genç bir kız bacaklarının arasında tüyler bittiğini fark edince hemen annesine koşar. Ve endişeyle bunun ne olduğunu sorar… Annesi son derece sakin vaziyette “Vücudunda yeni saçlar çıkan o bölgeye Maymun denir… Gururlan bundan… Şimdi maymununun saçları çıktı…” Genç kız gülümser. Akşam yemekte ablasına “Biliyor musun benim maymunumun saçları çıkmağa başladı.” der. Ablası gülerek, “ O da bir şey mi ? Benim maymun muz yemeğe başladı bile…” Ve anne orada bayılır.

• ahaha çok güldüm :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Temel ile Idris geneleve giderler. Burada parali, derli toplu tiplere normalkadin, az parali tiplere de sisme kadin verirler.Temel'e de,Idris'e de sisme kadin düser. Idris isini bitirir. Temel'ibeklemeye koyulur. Bir saat geçer, iki saat geçer. Temel ortaliktagörünmez. Idris merak eder. Temel'in bulundugu odaya girer ve bakar.Temel,cam açik saskin, saskin camdan disari bakmakta...Idris sorar:-Ula Temel ne oldi?Temel cevap verir:-Bu karilar da amma da nazik oluyorlar karinin memesuni bir isiralumdedik osura osura camdan kaçti!

• :):)):) +1

• yaşanmış bir olaydır...erzurumda bir hastanede geçiyor olay.doktor kadının cinsel organını muayene etmektedir..dr :sevk aldın mı?kadın:accuk:D

Yükleniyor...