Çok azgınım ama nişanlım dayanamıyor?

Gizli Üye
Bugün çok kötü azmis bir sekilde gittim yanina. Ama uyuyordu ben de uyudum onunla 1 saat. Sonra elimi attim yaladim uyandi bu. Direk olaya daldık. Ama 5 dakika sonra boşaliyor.2. yi istedim halim yok uykum var dedi yapamadi. Biraktim ciktim bende öküz yeni uyandi. Normalde sexe duskundur ama cok erken bosaliyor. Bde tam kökleyemiyor ara sira cikip duruyo. Sexi tam anlamiyla yaşayamiyorum. Ne yapmam lazim?

bir keresinde tam 6 sefer yaptirmistim 1 gunde ama hali kalmiyor
Çok azgınım ama nişanlım dayanamıyor?