Arkadaşlar sevgilim onu öpsem bile kendinden geçiyor. Evlilik öncesi cinselliğe karşıyım ne yapacağım bilmiyorum...

Sevgilimle yaklaşık 1 yıldır çıkıyoruz. cinselliğe karşı olduğumu biliyor. aramızda çok güzel bir elektrik var bozulmasını istemiyorum. ama onun öpüşürken ki tavırlarını görünce üzülüyorum. resmen kendinden geciyor ve çile üstüne çile çekiyor. aramızdaki elektrik ve aşk kaybolmasın istiyorum ama onu bu anlamda kendimden uzaklaştırmak da istiyorum ne yapmamı önerirsiniz. öpüşmemeyi bile denedim ama ben dursamda o durmuyor.güzel ve çekici bir bayanım artık kendime bakmamaya bile başladım. açık giyinip onu tahrikte etmiyorum. en başlarda u kadar değildi ama son zamanlarda arzuları tavana ulaşmış gibi. napcam bilmiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok zor bişeye bulaşmışsın.Hem aradaki elektrik bitmeyecek hem de tensel anlamda senden uzaklaşacak.Bunun için bazı yöntemler var ama senden tamamen soğuma riski de var...

• yöntemleri alabilir miyim ozaman

• Öncekileri Göster
    • baska bi önerin varsa onu da söle

• Sen şimdilik bunu dene ;) İsteği kendiliğinden azalsın.

Erkekler Ne Diyor 9

• ona güzel vakit geçirtmelisin.Evlilik öncesi cinsel ilişkiye karşısın ama bence artık bazı düşüncelerini gözden geçirmelisin.Birini sevmek bazı şeylerden fedakarlık etmektir aynı zamanda. . .

• yk bu fikrim değişmez benim. ben fedakarlıklarımı başka yönlerden yapıorum. bu yetmez mi ki bi erkeğe

• yani bazen yetebilir.Onun senden neler beklediğine bağlı biraz da ;)

• bence küçük masum bi öpüşmeden bişey çıkmaz ya olmadı yardımcı ol biraz çocuga ne diyim :)

• bence sevgilin abaza sen evlenmeden ilişki yasamak istemiyosan tut elinden karaköye zürafa sokaga gotur işini hallettisin sende evlenmeden bu dertten kurtul

• ÖPME :)

• onu denedim tutmadı :(

• O zaman sal gitsin :)

• dikkat et adamın ateşi başına vurmuş başına iş açabilir.

• ibre 180'e vurmuş reçete belli ya sen söndürecen yada para verip birine söndürtecek :))

• evlenmeden tehlikeli bişey yapmayın

• Sana bişey söyliyim mi evlilikten önce erkek milletine elini verirsen kolunu kaptırırsın cinsellik anlamında.

• valla ben kaç yıllardır cıktm aynı kızla sırf o ıstemıo dıye cınsellk meraklsıı ve hastası olmama aragmen doknmadm bıle o senı sevıosa zaten ıstemz

• yok istemio ama belli edio arzuladgnı bu durum beni rahatsız edio. kendimi o konuda ondan soğutmak istiyorum sadece

• sogut ancakkk, aldatma rıskını de unutma. bas basa kalmayacak ortamlarda takılın hep dısarda bulsn cafede sınemada vs vs ev ordamndada tek kalmamaya calsn

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni gercekten Seviyorsa ve cinsellige karşi oldugunun da farkindayse böyle bir eyleme kalkişmaz zaten. Erkek, normaldir öpüşmede felan seni arzulaya bilir tavan yapa bilir ama okadar. Bunu sana belli ede bilir cünki elinde degildir. Senin bur da yapman gereken sevgilinle tekrar konuşman olucaktir. Yane düşündüklerini onunla da paylaşman gerekiyor. Burda ne güzel anlatmişsin "aramiz da ki elektrik ve aşk kaybolmasin istiyorum..." bunu onunla da paylaştigin zaman, eger seni de gercekten seviyorsa, tavirlarin dan belli bile etse ileriye gitmez

• ileriye gitmedi ama bu şekilde beni arzulayıp kendiyle cebelleştiği zaman bende rahatszı oluorum

• ama bu onun elinde olan birşey degil ki, dedigim gibi tekrar konuşursan belki işe yara, bu hareketlerini de dizginlemeye calişir

• ihtiyaçlarını gidermesini sağla

• nerenle okudun soruyu evlenmeden olmas diyo

• sen nerenle anladın yazdığımı

• :)))

• seviyosa kendi işini kendi görsün..haa önemli olan kızlıksa ve illede sen diyosa oral tatlım braz idare eder ;)

Yükleniyor...