• Sor
  • Bence

Erkekleri baştan çıkaran muhabbetler neelrdir?

Arkadaşlar çok ciddi cevaplar verirseniz sevinirim. Sadece bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Bi erkeği baştan çıkaran muhabbetler falan neelrdir ? Mesela geçen gün sevgilimle msnden konuşurken Dan Balan'ın Chica Bomb şarkısını dinliyodum ben ona söyledim dinlediğimi oda dinledi klibini izledi sonra beni çok istediğini falan söyledi kısacası işte bişeyler olmuş ona böyle :D Bu gibi şeyler yani yine böyle olması için hem onun hem benim nasıl konular açmam lazım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 11

• daikin be yaaa :D

• rahat ol bizim aklımızdan sex'in çıktığımı var gördüğün gibi bir klip yetmiş "bir klip yeter sevgilim"

• bişeyleri dolaylı yoldan söyleyip gizem katmak niye ki :D Bebeğim benim canım seni isityor , beni azdıracak bişeyler söyle dediğin an , zaten onun penisi otomatik uçuş moduna geçer :D

• bahaneye bak klibi izle sonra seni istiyorm .

• bu bi örnekti sadece sze daha kolay anlatmak için derdimi

• Anladım da dikkat et sevgiline :D

• başka kızı izleyip sana gaz kesmiş yani. başka klip izleteceğine kendin bunu denemelisin.

• o klipteki seks abidesi baştan çıkarmış bnce onu :)))

• her erkeğin içinde var o tad. o yüzden sen ilk adımı at sonra arkana yaslan gerisini erkeğin halleder.. (:

• :D bazı bayanlar hakaten saf yaw, erkeği nasıl tahrik edeceğini soranınıda ilk defa gördüm, çatalı göster yeter ;)

• Konu ile alakası yok, normal bir erkek her daim ister. Biraz da sen ona söyle istediğini bak bu daha etkili bütün kelimelerden ;)

• chica bomb klibi güzel bir etken bu konuda

Kızlar Ne Diyor 2

• açık saçık konuş. aklına geleni sormaktan çekinme. fantaziler hayaller kurmasına izin ver. şimdi yanında olsaydım... şeklinde konuş. konuşamazsan seni çok özledim yanımda olsan keşke falan de. muhabbet uzarsa yanında olsam ne yapardık gibilerinden sor.öff çok sıcak dur şu üstümdekini çıkartıp geliyorum demeyi de deneyebilirsin mesela. gerisi hayal gücüne kalmış.

• hiç gerek yok şarkıya falan direk sanal seksten bahset o yeter :D

• Doğru ama dimi :)

Yükleniyor...