Normal penis boyu ne kadardır?

Filmlerdeki penislerin tamamıyla abartı olduğu belli oluyor. Peki normal türk erkeğinin penis boyu ne kadardır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her penis sorusuna aynı yanıtı veriyorum yine vereyim.erekte olmuş haldeki penis ortalaması normal dağılım gösterir ki, ortalaması 15 cm, standart sapması +,- 3 cm.dir. bu durumda %99 ihtimalle 12-18 cm arası birşeylerle karşılaşırsın. dağılımımız normal olduğundan, fat tail gibi bir problem de olmayacak ve %1'lik kesimde de, 18+ veya 12- penislere denk gelinebilir. penisin süngerimsi yapısındaki kanı çekersek veya penisimizi ejaküle edip, sönük hale getirisek, yaklaşık yarı yarıya boydan ve enden kaybetmektedir. ve ortaya çok sevimli bir şey çıkmaktadır.penisi elimize cetvel alıp ölçmezsek ve bireylerin beyanına güvenirsek, Türkiye'de değerlerde şöyle bir sapma oluyor: ortalama 3 cm yukarı shift edip, standart sapma +,- 1 cm. düşüyor. yani basıklığı daha az olan yine bir normal dağılım eğrisi. bu durumda, %99 erkekte 17-19 cm. bir penis görmemiz lazım gelirken, kazın ayağının öyle olduğunu gördüğümüzde acaba fat-tail problemi mi var diye düşünebilmekteyiz. Ancak, insanımız kendi penisine komşunun tavuğu muamelesi yapmakta ve kaz olarak görmektedir acı gerçeği ortaya çıkmaktadır.vajina dediğimiz şeyin derinliği de genelde maximum 18 cm. olduğundan, eğer 18 cm.den büyük penisimiz ve normal değerlerde vajinal yapıya sahip partnerimiz varsa, partnerimize acı vermemek için, çükümüzü idareli kullanmak lazım gelmektedir.bir sonraki "istatistiki penis ve vajinal yapı" dersinde görüşmek üzere. iyi akşamlar dileriz.

• bizi aydınlattığın için teşekkürler.gerçekten pür nur olduk.penisle ilgili bir yazıyı bu kadar eğlenerek okuyacağımı düşünmezdim:) +1

• Öncekileri Göster
    • SPSS uygulamasını da PNS031 ve VJN069 dersleriinde öğreneceğiz...

• Süper yorum ya :))

Erkekler Ne Diyor 30

• Adamın biri utana sıkıla doktorun odasına girmiş:- "Doktor. size bir sorunum için geldim ama, lütfen önce gülmeyeceğinize söz verin."Doktor "elbette.." demiş "lütfen rahat olun, ben bir doktorum, 20 senelik meslek hayatımda hiçbir hastamın sorunlarına gülmedim."Adam: - "Tamam o zaman" demiş, pantolonunu indirmiş.Doktor bir de bakmış karşısında bugüne kadar gördüğü en ufacık miniminnacık penis. Neredeyse bi bezelye tanesi kadar. ve tabi ki doktor kendini tutamamış birden kahkahalarla gülmeye başlamış, yere yuvarlanmış katıla katıla gülüyormuş derken nihayet toparlanmış ve adama dönmüş:- "Çok özür dilerim.. nasıl oldu bilmiyorum bir anda sinirlerim boşaldı, ama söz veriyorum bir daha olmayacak.. lütfen bana güvenin ve söyleyin sorun tam olarak nedir?" Adam cevap vermiş:- "Şişti..."

• güldüm :D

• Off of öldüm gülmekten :D

• 19

• ya gercekten değişiyo bazıları cok küçük (aman allah korusun) :D bazıları da baya büyük bi ortalama bulmak zor tabi :D

• aşağı yukarı iki arşındır :))

• Ortalama penis boyu 12cm ile18cm arasında değişir ancak Nadir'de olsa 22cm ile 24cm arasindada olabilir.O filmlere gelince ben penisli filmler izlemem psikolojimi bozuyor ne o öyle kazma sapı gibi acaba alabilicek Türk kızı varmış merak ediyorum onlar Türk kızlarına 10 numara büyük gelir :)

• öyle bi araştırma var mı bilmiyorum ama genelde 14-15 tir dünyada. penis boyunu genler bir de coğrafya belirler. uzakdoğuluların biraz daha kısa afrikalıların daha uzun ama öyle karikatürüze edildiği gibi farklar yok bence, 2-3 cm oynar heralde. türkiye birçok etnik kökenden oluştuğu için ortaya karışıktır. türkmenlerinki biraz daha kısa, kürtler, araplar veya balkan göçmenlerinki daha uzundur diye düşünüyorum tabii saf olanların.

• The Original... 17.2 civarında... Civarındadır yani :) Ama fonksiyonel tarafı önemlidir boyla posla alakası yok... Eşektede boy var ama akıl yok onun gibi bişey :)

• İlişki için gerekli penis boyu 8 dir ondan küçügü küçük penis olarak kabul edilir 8 12 arası normal 12 16 büyük 16 ve üzeri mega penis olur en ideali 12 dir sen ve partnerin en iyi zevki alırsınız en fazla 15 olsa 1 2 cm si içeri girmez 15 üstü tam sokmaya kalksan kadın acı çeker vajina tahriş olur ve daha birsürü şey

• bence 15 cm le 19 cm arası ideal bir penistir

• yanlış takıntı ile uğraşıyorsunuz...1- boy değil işlev ve sizin genel libidonuz önemli...2-kalınlık boydan daha çok bir kadın önemlidir...3-ilişkinin kalitesidir en önemli olan...

• 16 dan kucukse işlev etki etmez ;)

• Ne demek boy önemli değil.!
      Hem boy hem en kardeşim. Gerçekler acı da olsa gerçektir :))

• acı kimin için bilemedim,tam tersi büyük derler ama verdiğim bilgide doğru...kalınlık daha önemli..ve yatak performansı...

• dünya ortalaması 14-15 cm diye biliyorum...zaten türklerin ortalamasıda 14.2 cm imiş...bunun çok altında olanlarda var.uzak doğulular gibi...bunu çok üstünde olanda..afrikalılar gibii...

• turkler 14.2 mi abarmayın abi okadar kucuk penisli degildir heralde ya

• yok bu 14.2 cm olduğunu söyleyenler değilde; '''benimki 30-40 cm filan var''' diyenler abartıyor dostum...neydi o kamaşullah mıydı...açılımıda kahramanmaraşlı abdullah...şehir efsanesi o inanma sen...

• çok fılım ızleme husrana ugrarsın sonra:D:D

• 13 ile 15 cm arası olur genelde yanlıs bilmiyorsam

• Penis boyu değil işlevi önemlidir her zaman ama uzmanlar 12 cm lik bir penisin bile ideal olduğnu söylüyorlar..

• 16-17 bnmki.. ama ortalamanın 10-14 arası oldugunu biliyorum

• istatistiklere göre 14tü sanırım. benim tanıdığım erkekleri ölçmemişler kimle muhabbet geçse ya 20 ya 25. normalde söyledikleri boydan 5 çıkartın derdik ya, artık 10 cm çıkartın.

• 12 bilemedin 13 bazılarınki dahada büyük veya kücük olabilir ama ortalama bu kadar aksini söylemek tıp çalışmalarına haksızlık olurki büyüklüğünün acıdan başka faydası yok saygılar

• 31 i ikiye böl 15.5 al sana ortalama .

• eğer laptop kullanıyorsan koordinatlarını vereyimboyu "z" harfinden "ö" harfine kadarkalınlığı "a"+"z" kadar

• Yaklaşık 14 ila 15 cm idealdir ilişki için.Daha fazlası partnerin canını acıtabilir zevkten çok eziyete dönüşür ilişki

• türk erkeğinin penis boyu ortalaması 16,3 tür.

• yalan

• yalansa daha kucuk olamaz ortalama bence arkadasın dedigi dogru 16 bile az

• 14,2 türk ortalamasıı yaa 16 yı nerden çıkardın

• 13 cm.

• Onu bunu bilmem de penisinin boyuyla ilgili çok konuşan adamınki bamyadır. Evet, ispat edemem, hipotez olarak kalacak ama bence öyle.

• ne bilelim biz türk erkeğinin penis boyunun ne kadr olduğunu:)))herkez kendinikini bilodur hattta ben onu da bilmiyorum hiç ölçmedim ama kafası hariç 16 cm vardır:)) he bide kalın biraz benim ki ilşkiye girdiğim kadınlar öyle dediler hep onların yalancısıyım..

• bunlar reklam kokan hareketler mike:D

• 13-16 cm

• benimki ortalama üstü, acı ama gerçek:)

• 16.5 Enine 2.5

• enine 2.5 mi bence yanı tecrubelerıme dayanark soluyorum enine 5 en ıyısı

• boy değil işlevi önemli boyda önemli ama

• ya bırakın bo değil işlevmiş boyu olupta işlev yapamayan mı var.
      sex bu ya tamam ilk tecrubesizlik olur her zaman ama sonradan herkez yapıyor yani.
      boy yoksa islev etki etmiyor boydan kastım 16 ' dan kısa olanlar

• bir fikrim var. sitede ki herkes penis boyunu gizli olarak atsın. sonra ortalamasını buluruz.. birisi soru olarak sorar sa cevaplarız yani)))

• 15 ortalamadır diye düşünüyorum.

• kendi ortalaman mı ? nasıl ortalamasını aldın :)

• pardon pokemon haklısın. anlatımda hata var :)

Kızlar Ne Diyor 4

• karşısında ki kadına yeten her boy normal boydurÖnemli olan hem boyuna hem enıne hem işlevine super üçlemesi olan penıs en idealidir.Gerısı tefferuattır.İyi oluyo ama erkeklere kızların ıkı tel kılı ıle geyık uzerıne geyık patlatan erkeklere bu boy meselesıı :D:Daha ahh iyi ki erkek degılım :D:D

• iki tel kılı mı?:D ya bırak allahaşkına, bi sürü kızın kolu benimkinden bile kıllı. yani ben bunlara nasıl kız gözüyle bakacam ki!

• Bakma sende ama o kızlardan daha çok pıs adam var bılıyorsun kı.

• kendi söylediklerinden en az iki parmak kısa. evet.

• türk erkekleri eczaneden en büyük boy prezarvatif isterler. küçükleri hiç satılmıyormuş)) erkkeliğe b.k sürdürmezler yani..

• yalniz turkiyede trojan bile satilmamasindan anlasilmaliydi penis boyu ortalamasi :) hatta durex xxl bile yok marketlerde

• Aşşağı yukarı şu kadardır.

• tahminen 16-20 aralıkları iyidir!

• Tahminlerin boşa çıktı (:

• 19 var merak etme

• meraklıkameraman arkadaşım neden heryerde penis boyunu övüyorsun:D internette herkes kafa hariç 20+ diyor zaten:D

Yükleniyor...