Dövmeli vücutları nasıl buluyorsunuz?

ben kadınlarda kucuk dövmeleri cok cekıcı buluyorum,sizde kadında veya erkekte cekıcı buluyormusunuz ve nerelerdekı dovmeler daha cekıcı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 14

• benimde dövmem var bu yüzden düşkünüm dövmeye. ben büyük dövme seviyorum chris browndaki gibi.

• Kadının sırtında erkeğin gögsünde olucak dövme. Çok sexy

• benim kız arkadaşımın tam vajinanın üstünde tüylerin başladığı yerde uzun tırnaklı kara kedi dövmesi vardı . nedense korkardım onu görünce elimle kapatırdım :)

• vucudu güzel olanin dövmeli olmasi bi erkekte hos durabilir. Kadinlar da bileklerinde güzel duruyor. Ama her ikisine de karsi oldugum icin, ben yaptirmam öylede bir sevgilim olsun istemem

• dövme oldukça çekici kadınlarda bileklerde ve kasıklarda erkekler ise göğüste ( göğüsü kaplıcak biçimde) çok hoş.

• bence dövmenin bir erkeğe yakışmasının ilk şartı fiziğinin yerinde olması.. bunun üzerine omuzda ya da kolda güseel..

• Küçük bir dovme şart oldu ...

• bayanlarda beldeki dövme güsel oluyo erkeklerde de omuzdan aşağı inen dövme.fakat koluna çok " Only God Can Judges Me "yazdıran gördüm tiksindm

• anlami beni sadece tanri yargilar.
      ben yaptirmam cekici gelmiyor

• omuzlardaki dövmelere bayılrım

• erkeklerde bazı dovmeler cok cekıcı olabılıyor ama kesınlıkle bel,bacak ve goguste dövme kabul edemıyorumensekolomuzbilek(el) olur ama dıgerlerı ıtıcı gelıyo

• tesekkur ederım :)

• zevkli hatunsun vesselam

• ayak bileğinde olan dövmelere bayılıyorum bi:D

• yaptır kucuk bı tane şirin olur :D kucuk bır peri ;)

• tek favorim ayak bileğindekiler:) yaptırmaı düşünüorum bzen

• ewt bende, kadınlarda cok tatlı duruyor,omuz arkasındakı kucuk dovmelerde oldukca cekıcı:)

• dövmeyi çok seviyorum bende yaptırmak istiyorum omuzdan kola doğru inenler güzel

• gibi

• survivordaki nihat gibi sanırım:)

• yaptır tabıkı, dovmelı resmınıde beklıyoruz :D

• Kadında da erkekte de bayılırım dövmeye. Yalnız bir milyon kişide aynısı ya da benzeri bulunan çicek böcük tarzı şeyler olmazsa daha iyi olur. Ha o kişi için özel bir anlam ifade eder, o ayrı.

• farklı modeller bulmalı,sırtta sarmasık dövmesı cok guzel bence,dövmenın anlamı ve hıkayesının olmasıda ayrıca guzellık katıyor..

• uwww beybi bana bir titreme geldi

• hiç sevmem dümdüz vücut idealdir

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınların iki kalçasının arasında olan kuyrsuk sokumunda biten dövmeler süper oluyor. erkekte ise omuz bence

• Sonra ömür boyu gez cünup .d

• dövmesi olanın gusül abdesti olmuyormuş diye biliyorum ben

• tattoo çok seviyorum sol kolumda var daha yaptırmayı düşünüyorum ... (kızlarda omuzda ve belde süper...)

• Atletik erkeklerde iyi duruyor , küçük ve renksiz dövmeler.Ama bayanlarda hiç hoş gelmiyor göze.Çok itici duruyor.

• dövmeyi hiç uygun bulmuyorum kadında da erkekte de

• saol dostum

• tebrik ettim birader en mantıklı açıklama senin ömür boyu cünüp olmayı kimse sorgulamıyor

Yükleniyor...