• Sor
  • Bence

Dövmeli vücutları nasıl buluyorsunuz?

ben kadınlarda kucuk dövmeleri cok cekıcı buluyorum,sizde kadında veya erkekte cekıcı buluyormusunuz ve nerelerdekı dovmeler daha cekıcı?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 15

• Küçük bir dovme şart oldu ...

• vucudu güzel olanin dövmeli olmasi bi erkekte hos durabilir. Kadinlar da bileklerinde güzel duruyor. Ama her ikisine de karsi oldugum icin, ben yaptirmam öylede bir sevgilim olsun istemem

• bayanlarda beldeki dövme güsel oluyo erkeklerde de omuzdan aşağı inen dövme.fakat koluna çok " Only God Can Judges Me "yazdıran gördüm tiksindm

• anlami beni sadece tanri yargilar.
      ben yaptirmam cekici gelmiyor

• benimde dövmem var bu yüzden düşkünüm dövmeye. ben büyük dövme seviyorum chris browndaki gibi.

• dövme oldukça çekici kadınlarda bileklerde ve kasıklarda erkekler ise göğüste ( göğüsü kaplıcak biçimde) çok hoş.

• omuzlardaki dövmelere bayılrım

• erkeklerde bazı dovmeler cok cekıcı olabılıyor ama kesınlıkle bel,bacak ve goguste dövme kabul edemıyorumensekolomuzbilek(el) olur ama dıgerlerı ıtıcı gelıyo

• zevkli hatunsun vesselam

• tesekkur ederım :)

• ayak bileğinde olan dövmelere bayılıyorum bi:D

• ewt bende, kadınlarda cok tatlı duruyor,omuz arkasındakı kucuk dovmelerde oldukca cekıcı:)

• tek favorim ayak bileğindekiler:) yaptırmaı düşünüorum bzen

• yaptır kucuk bı tane şirin olur :D kucuk bır peri ;)

• dövmeyi çok seviyorum bende yaptırmak istiyorum omuzdan kola doğru inenler güzel

• yaptır tabıkı, dovmelı resmınıde beklıyoruz :D

• survivordaki nihat gibi sanırım:)

• gibi

• Kadında da erkekte de bayılırım dövmeye. Yalnız bir milyon kişide aynısı ya da benzeri bulunan çicek böcük tarzı şeyler olmazsa daha iyi olur. Ha o kişi için özel bir anlam ifade eder, o ayrı.

• farklı modeller bulmalı,sırtta sarmasık dövmesı cok guzel bence,dövmenın anlamı ve hıkayesının olmasıda ayrıca guzellık katıyor..

• uwww beybi bana bir titreme geldi

• hiç sevmem dümdüz vücut idealdir

• Kadının sırtında erkeğin gögsünde olucak dövme. Çok sexy

• benim kız arkadaşımın tam vajinanın üstünde tüylerin başladığı yerde uzun tırnaklı kara kedi dövmesi vardı . nedense korkardım onu görünce elimle kapatırdım :)

• bence dövmenin bir erkeğe yakışmasının ilk şartı fiziğinin yerinde olması.. bunun üzerine omuzda ya da kolda güseel..

Erkekler Ne Diyor 6

• tattoo çok seviyorum sol kolumda var daha yaptırmayı düşünüyorum ... (kızlarda omuzda ve belde süper...)

• kadınların iki kalçasının arasında olan kuyrsuk sokumunda biten dövmeler süper oluyor. erkekte ise omuz bence

• Sonra ömür boyu gez cünup .d

• dövmesi olanın gusül abdesti olmuyormuş diye biliyorum ben

• Atletik erkeklerde iyi duruyor , küçük ve renksiz dövmeler.Ama bayanlarda hiç hoş gelmiyor göze.Çok itici duruyor.

• dövmeyi hiç uygun bulmuyorum kadında da erkekte de

• tebrik ettim birader en mantıklı açıklama senin ömür boyu cünüp olmayı kimse sorgulamıyor

• saol dostum

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...