• Sor
  • Bence

Cinsel performans nasıl artırılır ?

Uzun süre yorulmadan ve ritmik halde gel git nasıl daha iyi yapılabilir ? Bu hareketi etkileyen kaslar hangileridir ? Bel kası ve bacak kası mı sadece ?

Güncellemeler:
ilaçlar, haplar vb haricinde ne yapabilirim ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• çok sevişme egzersizi yapmayı dene :D sporda zamanla başarı gösterir unutma:)))))))))

• ne saçma, illa bi yerde yorulacaksın

• ben sonsuza kadar yapacağım demiyorum daha uzun nasıl yaparım diyorum

• o bölgelerdeki kasları gelişirse daha uzun olur performans

• kamgra kullan

• mesir macunu. doğal hem, mis gibi.

• aşkımmmm

• alex, korkutma beni:(

Erkekler Ne Diyor 8

• ayakta seks yap partnerınle ama yapmadan once bacak kası yap benden sana tavsıye bacak ve kalçanı spor yaparak gelıstır ve uzun performansın tadını cıkar ayakta seks hem partnerıne zevk verır hem senı gelıstırır ayrıca uzun ılıskı saglar hapı mapı bosver en dogalı spor

• spor spor spor özellikle karın kasları saglam olcak aga

• o zaman iyiymiş karın kaslarım sağlam

• kalça kası kardeş sık bak nasıl ahreket ediyon

• öncelikle sitresten uzak dur(pek mümkün değil)ardından spor yap ardından cinsellik esnasında gidip gelmelerde aklını başka yerlere odaklandır.aklın sex de olursa kıza fazla dayanamazsın:D

• ver uyku ilacını kıza çaktırmadan, senin daha önce yavas yapman bile ona hızlı gelir asdasdasd:D

• iyi bari,şişme bayandan ne farkı kalıki o zaman
      sen öylemi hayal ediyorsun yoksa

• yok arkadaş için dedim:D

• ben turboya baglamısım:D

• beslenme ve spor :) bel bacak kol abdominal hepsini kullanacaksin. spor ve esneklik bir arada kondisyonun da iyiyse tamamdir :) bir de o anda irade kontrolu

• hepsi varda o anda kendimi kaybederim irade çok yok

• Öncekileri Göster
    • 4-5 yıldır yapıyorum ama adamakıllı olarak 2-3 yıldır.

• guzel

• Kardeş bu iş bacak kaslarına popo kaslarına falan baktığı yok.Senin kondüsyonuna bakar.ne kadar kondüsyonun iyise ciğerin sağlamsa daha iyi performans sağlarsın.Koşu yapmalısın.mesela haftada en az 3 gün.zamanla alışacak koşu temposuna ve ciğerlerin daha çok açılacak.hatta 30 dk koşuya kadar çıkacaksın..Test etmesi bedava karar senindir.

• basketçiyim.

• farketmez hangi sporu yaparsan yap ama koşulara önem ver..farkı kendin görürsün

• kardeşim benim kıçımdaki kaslara kadar ağrıyo genelde.tüm vücudunu çalıştıran eşsiz bi spor bol bol yaptığın zaman istediğin performansa ulaşırsin

Yükleniyor...