Bir kızda kalçanın ve baldırların dolgun olması mı göğüslerinin dolgun olması mı daha çok tahrik eder?

bir kızda kalçanın ve baldırların dolgun olmasımı göğüslerinin dolgun olmasımı daha çok tahrik eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek cabuk etkilenir. Ama seni sevdiginden degil vucudundan ötürü etkilenir. yoksa bir artın olmaz

Erkekler Ne Diyor 35

• combo olsun

• dekolteli dolgun göğüs tercihimdir. ama kalçanında ele avuca gelmesi lazım şimdi :D

• önden göğüslerarkadan kalça ve baldırları

• bir bayanın göğüsleri dolgunsa, o an dikkatimi çeker.. (dolgun derken, her adım attığında zıp zıp zıplayanı kastetmiyorum...)

• hmm o zıplayanlar iticimi

• tici olmaktan daha ziyade, benim için çekici değiller.. kararında dekolteli dolgun göğüs aklımı alır..

• tarif ettiğin kız burda olsa anlan öyle ilişkiye girerimki bir daha yemin eder ilişkiye girmemek için...

• ne tarif etmişim anlamadım sadece soru sordum:)

• avuç dolduracak kadar olsun yeter sarkmasından iyidir :)

• Sen boyle sorunca kafam karisti simdidiger turlu baktigimizda hemen anlasiliyor sorunca anlasilmiyor

• ikiside olmalı. tek tarafla olmaz..

• kıza baktığın yöne göre değişir..ön cepheden bakarsan hemen gözler göğüslere kayar ve arkadan da hemen kalçaların dolgunluğuna kim ne derse desin bu genelde böyledir erkekler arasında...hatta bazen kızlar bile hemcinsleri tarafından imrenilerek iç geçirilir..

• gögüsler tabikide :))

• onemlı olan endam

• pantolunu gösteren ütüdür güzelim, kadını gösteren de gözüdür, gözü:-) Tahmin et nerelerinden hoşlandığımızı:-)

• İkisi bi arada olursa en iyisi olur.Ama illa kıyaslama yapılacaksa ben göğüsleri tercih ederim.

• kesinlikle :)

• dolgundan kastın sıkı dik göğüslerse tabikide göğüsler 85 - 90 idealdır

• görüntü bence çok ta önemli değil bence işini ve görevini iyi yapsın yeterli... :)

• ikisi de

• tabi ki kalça :*

• O kadın, sevdiğim kadın değilse tahrik etmez.Ama genel olarak dışardan bakınca kalça, içerden bakınca göğüs :)

• çok perspektifsel yakşaltın olaya tebrik ediyorum abi

• Karpuz varken kavunu kim ne yapsın

• karpuz ne oluyo kavun ne

• Öncekileri Göster
    • yedin yani

• ne dyon ya

• Kızlar her türlü oyuna başvurarak her yerlerini olduğundan büyük gösteriyor zaten soranım.Sevişirken kimse bakmaz giyinikken tahrik olunur ama.

• aynen bncede kıyafat gymek çok gereksiz dye dsnrm bazen ama o kadar da gzel gynrm ve kıyafat gercekten etkili:)

• Kıyafet* canım :D ve evet giyinikken daha çok tahrik olurum ben.Çırılçıplak olmak beni tahrik etmez pek.

• Kalça önemli. Göğüste 0 değildir zaten 70-75 falandır...

• 80

• Öncekileri Göster
    • Dediğim gibi şu anki vücut ölçülerin, ortalama erkekleri tahrik etmek için kafi.
      Fazlz zorlayıpta gençlerin aklını başından alma. =)

• aslında denedm devam etsem ederdm ama uğrasmadım ggs buyutucu ot içtim 1 hafta falan gecen yıl aman evlnnce zaten 90-95 olcak biliyorum;)

• kız kalça o bu die ayrılmamalı bi tam olmalı örnğin ispanyol kızlar öyle büyük kalçları falan yok sadece seksiler

• ince bel dolgun ve yuvarlak kalçalar..

• İnce bir bel ile birlikte her ikisininde büyük ve dolgun olmasını isterim elbet.Ama tercih yap diyorsan illa ki , kalçalar daha ön plandadır.geniş yuvarlak bir kalça , göğsü kapatabilir.

• bnde hapsi var hehe sevndm şimdi:D

• Tamam tanışalım o zaman :p

• tahrık eder demeyelim de kalcalar tabıkı...

• ne yapar ve neden kalça

• goruntu daha hos durur kalca dolgun olunca . . .

• işlevin iyi olmazsa ne fizik ne güzellik bişeye yaramaz

• işlev?

• Öncekileri Göster
    • hee onlar fazlasıyla tamam :D ama pratk yok olsn her seyin yeri zamanı var:)

• e iyi madem

• Kafasının içinin dolgun olması beni en çok tahrik eder.

• bravu burda dikkat cektin umarım normaldede böylesindr:)

• Öncekileri Göster
    • hayır ya ne alaka :)

• helal olsun arkadasımm..kafa boşşaa kadın ne kadar akıllı olablır yatakta ne kadar tahrik edebılrkıı ztn

• göğüslerin bence

• dolgun kalça ve baldır harika olur hatta birazda kilolu olursa tadına doyum olmaz

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• Mercedes Kasa olmak ve yer çekimine karşı koyamayan bir çift ağırlık... İkisi de normal olsun öz olsun...

• göz seviyesine daha yakın olduğu için göğüs daha önce dikkat çekiyor bence..ayrıca bir kıza dönüp bakan varsa arkasından tabiki de kalçadır baktığı..tahrik olma konusu biraz fetiş biraz zevk meselesi galiba..

• Adamlar ütü masasıyla sevişmeye hazır sen neleri dert ediyon relax ol :D

• harbiden heee :D

• Öncekileri Göster
    • şişme bebek varken ütüyü napalım

• hhahaha bebeğim <3333

• ne yapıcan bisiklet pompan mı var :))

• hıh

• karar veremedim neresi neresi :D

• meme ve endam.

• sarkıksa güzel olmuyor da normal olmalı. avcuna tam sığmalı. onun dışı iyi değil. kalçalar da zenciler gibi selülitsiz olmalı.

Yükleniyor...