Bugüne kadar gördüğünüz en büyük cinsel organ kaç cm'ydi ?

Reelde, televizyonda ya da filmde ?

Gördüğünüz en büyük cinsel organ ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben gördüm 8 metre.. link link

• hehehe komik olduğunu mu sandın espri mi bu hehehehe saçma.

• sen birinin penisi anakonda isırdıgını görmüsündür:D

Kızlar Ne Diyor 5

• 20-25 arasıydı ama cok acı verıyorrr

• Abartmıyorum, kızın karışının 2 katıydı. 25, olmadı 30 :S

Acıdım ya kadına... :D

• elimde metreyle sevişmiyorum nerden bileyim

• hm

• 27,5

• kizim sen atlami sikisdin?:))

• hahaha.yokmu arttıran

• 27

• sitede 27 lik va mı die dedim en uzun gordugum 5 cm di o da ufak cocuk :D ya bu soruları geçin cocuklar ben diyormuyum benım şey su kadar cm diye

• aaaaa öyle denirmi hiççç şöyle sorucaksın bu organ bir 4 ayaklıya ait olmasın_?

• ılıskıye gırdınmı

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 metre diyim üstü kalsın

link

Not: İnsan deseydin "Long Dong Silver"

• Nedir bu penis boyu merakı.Ne olacak yani küçükse büyütmek mümkün değil,Büyükse kısaltmak mümkün değil.Nedir o zaman bu penis merakı.Nasıl yaşadığına ne kadar keyifli yaşadığına bak.Yaşamdan ve sevgilin ile eşin ile yaşamın her alanında olduğu gibi cinseliktende keyf almaya bakacaksın bence budur asıl mesele.Problem yoksa mesele yok .Ben 18 yaşlarında Genelvede hayt kadının bir admaı eşşektenmi ödünç aldın geldin sadist piskopat deli yarrağı lan bu bağırsaklarımımı parçalıycan diye odasında don gömlek kovaladığını gördüm.

• delinin biri kuyuya bir taş atar kırk akıllı çıkaramaz :)

• Jhonny Sins in kaç cm di pampa ?

• 15 oda kendiminki

• p*rno sitesinde 60 cm ye kadar gördüm.

• 23

• çok samimi bir arkadaşım var geçenlerde gır gır oldun diye hadi boylarını ölçelim dedik arkadaşım bir anda aleti çıkarınca bende çıkardım neyse boyları ölçtük benimki 16cm geldi ama arkadaşımınki tam 23cm di ve benimkinden biraz kalındı.benimki yanında ufacık kaldı birazda mahçup oldum

• de bas git işine böyle saçma sorularla cevap mı arıyorsun cinseliği cinseliktende çıkartınız

• Bak yine haklısın. Şansı günün hadi ikile.

• zaten sana istediğin şekilde cevap veren senin gibidir

• Evet evet haklısın hadi işine bak.

• 25

Yükleniyor...