Küçük göğüsler hep aynı kalır mı?

Bayanların göğüsleri 18 19 yaşlarında küçük oluyor erkeklerin ki gibi neredeyse bu ilerleyen yaşlarda da böyle devam eder mi ? Yoksa zamanla büyür mü ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hamileliği esnasında büyür 3-5 sene kadar devam eder sonrasında yine eskisine döner

• Hayır o bayanlar sadece minimizerle toparlıyorlar oda dik görünmesini sağlıyor

• bazen orta yaşlı kadınlarda cok iri göğüsler görüyoruz o zman onların göğüsleride 18-19 yaşlarında o kadar irimiydi?

Kızlar Ne Diyor 13

• hayır buyumuyor kendımden bılıyorum:)) sadce dogum yapınca sut damarları genısledıgınden belkı bıraz buyuyebılır baska turlu olmuyor

• Hamilelik büyütüyo bebek emzirinde büyüyo kocası azıcık okşasın mokşasın ellesin o da büyütüyo :D

• dogum kontrol hapı buyutuyo.hamılelık donemı ve sonrası buyur.kılo aldıgında buyur.

• bence 19 yasindan sonra büyümez daha...Dogum yaptiktan sonra büye bilir

• Duruma göre değişir.Ne olacağı belli olmaz kızlar çabuk gelişsede gögüsleri bi zamana kadar büyüyor

• Bazen büyür bazen aynı kalır belli olmaz.

• Hamile kaldığı ve bebek emzirdiğinde büyüyormuş... Öyle bir şeyler duydum büyüklerden...

• Sanmıyorum...

• Büyür de sonrasında iner mi acaba ?

• ay evet benimde hiç büyümüyo yerinde sayıyo mübarek :)büyüsün diye dua ediyorum 22 yaşşındayım ama daha ufak ya bu yaşdan sonrada büyümez galiba

• @seksigenc al bid burdan yak herkese anlatmaya calsiyorum dinlemiyorlar kucuk gogus daha iyidir abestte durmaz dekolte giyince

• :)

• bence küçük meme daha seksi duruyor yani bayanlara daha çok yakışıyor benim tercihim küçük memeden yana

• Öncekileri Göster
  • hayir büyümez tabi istisnalar haric .. hamileyken büyür tabi ama oda kisa süre ici . birde kilo aldiginda

• o yaşlardan sonra fazla büyüceğini sanmıyorum ancak kilo alırsa ilerde ona bağlı oalrak hafif bi büyüme olabilir

• Söyle cevap veriyim o yaslardaki kizlarin cogu dogum kontrol hapi kullanmaz ve bu ilac kimilerinde gögüsü büyütüyor kimilerinde etki etmiyor bu yüzden olabilir birde o yasdaki kizlarin geneli cok zayif olduklari icin gögüslerde kücük kaliyor. Evlendikten sonra büyür diyenler varya isde bu ilac yüzünden cogu kendimden biliyorum

• Rica ederim :)

• Numaranın neresi detay zaten gizliyiz? anlamadım ya neyse :)) Teşekkürler..

• Daha ince detaylara girmiyorum sadece su kadar diyim sütyen taktigimda aradan kamyon gecemiyor birlesik duruyorlar

• Öncekileri Göster
  • cok buyugecni sanmiorm kazik akdr olmus

• tabiki büyür

• kızlar eklyn bşy sorcm..

Erkekler Ne Diyor 4

• ohoo doğumu bekliyeceksek. bu türk kızlarının genetiği böyle şişkosunun bile göğüsleri ufacık oluyor ümidini kes sen daha büyümez. yabancı kızların ergenliğe girdiğinde bile türk kızlarının en güzel göğsü olanından daha güzel oluyor o kadar diyim. bizimkiler ergenlikte azcık şişiyor 20 yaşa geldiğinde çizgiler beliriyor o kadar.

• belki

• büyümesin. küçük severim

• evlndgnde sut bezlerı gelsır o zmn buyur ama ıstısnaı durumalrda var :)

Yükleniyor...