Küçük göğüsler hep aynı kalır mı?

Bayanların göğüsleri 18 19 yaşlarında küçük oluyor erkeklerin ki gibi neredeyse bu ilerleyen yaşlarda da böyle devam eder mi ? Yoksa zamanla büyür mü ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hamileliği esnasında büyür 3-5 sene kadar devam eder sonrasında yine eskisine döner

• bazen orta yaşlı kadınlarda cok iri göğüsler görüyoruz o zman onların göğüsleride 18-19 yaşlarında o kadar irimiydi?

• Hayır o bayanlar sadece minimizerle toparlıyorlar oda dik görünmesini sağlıyor

Kızlar Ne Diyor 13

• Hamile kaldığı ve bebek emzirdiğinde büyüyormuş... Öyle bir şeyler duydum büyüklerden...

• Büyür de sonrasında iner mi acaba ?

• Sanmıyorum...

• o yaşlardan sonra fazla büyüceğini sanmıyorum ancak kilo alırsa ilerde ona bağlı oalrak hafif bi büyüme olabilir

• ay evet benimde hiç büyümüyo yerinde sayıyo mübarek :)büyüsün diye dua ediyorum 22 yaşşındayım ama daha ufak ya bu yaşdan sonrada büyümez galiba

• büyür erkek eli değince ebatı büyür.Evlenince hamile kaldığında da
      sütle dolacağından büyür..Doğumdan sonra emzirince de büyür.
      Acele etme büyüyecek hatta neden büyüdü bu kadar diye sitem
      bile edeceksin.

• Öncekileri Göster
    • :)

• @seksigenc al bid burdan yak herkese anlatmaya calsiyorum dinlemiyorlar kucuk gogus daha iyidir abestte durmaz dekolte giyince

• bence 19 yasindan sonra büyümez daha...Dogum yaptiktan sonra büye bilir

• hayir büyümez tabi istisnalar haric .. hamileyken büyür tabi ama oda kisa süre ici . birde kilo aldiginda

• cok buyugecni sanmiorm kazik akdr olmus

• Hamilelik büyütüyo bebek emzirinde büyüyo kocası azıcık okşasın mokşasın ellesin o da büyütüyo :D

• dogum kontrol hapı buyutuyo.hamılelık donemı ve sonrası buyur.kılo aldıgında buyur.

• tabiki büyür

• kızlar eklyn bşy sorcm..

• hayır buyumuyor kendımden bılıyorum:)) sadce dogum yapınca sut damarları genısledıgınden belkı bıraz buyuyebılır baska turlu olmuyor

• Duruma göre değişir.Ne olacağı belli olmaz kızlar çabuk gelişsede gögüsleri bi zamana kadar büyüyor

• Bazen büyür bazen aynı kalır belli olmaz.

• Söyle cevap veriyim o yaslardaki kizlarin cogu dogum kontrol hapi kullanmaz ve bu ilac kimilerinde gögüsü büyütüyor kimilerinde etki etmiyor bu yüzden olabilir birde o yasdaki kizlarin geneli cok zayif olduklari icin gögüslerde kücük kaliyor. Evlendikten sonra büyür diyenler varya isde bu ilac yüzünden cogu kendimden biliyorum

• Peki kilo varsa ? Yani ortalamadan biraz fazlaysa ama yine göğüs küçük :) Şöyle diyim neredeyse dümdüz :D

• Öncekileri Göster
    • Numaranın neresi detay zaten gizliyiz? anlamadım ya neyse :)) Teşekkürler..

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• belki

• büyümesin. küçük severim

• evlndgnde sut bezlerı gelsır o zmn buyur ama ıstısnaı durumalrda var :)

• ohoo doğumu bekliyeceksek. bu türk kızlarının genetiği böyle şişkosunun bile göğüsleri ufacık oluyor ümidini kes sen daha büyümez. yabancı kızların ergenliğe girdiğinde bile türk kızlarının en güzel göğsü olanından daha güzel oluyor o kadar diyim. bizimkiler ergenlikte azcık şişiyor 20 yaşa geldiğinde çizgiler beliriyor o kadar.

Yükleniyor...