• Sor
  • Bence

Öpüşürken dudak ısırmak

öpüşürken karşınızdakinin dudağınızı ısırması ya da sizin onun dudağını ısırmanız hoşunuza gidermi? bu soru her iki tarafa gelsin :))

En İyi Görüş

• Kucuk isiriklar beni sonrasi icin daha da kamcilar.

• oo o zaman yanlış izlenim bırakmamak lazım (:

• Öncekileri Göster
    • =D yanlis izlenimden ziyade sonuclari agir olmasin.

• yine anlamaıdm be, açıkca yazsana, hani ısırnca koparma filan, yada nebileyim aklından ne geçiyo bunları yazarken, relaxxxx...

Erkekler Ne Diyor 32

• yeahh :)

• Hoşuma gider fazla ısırmasın koparmasın o dudak lazım bana

• Fantazi o çok film izleyenler ister :P ben ısırmasını istemem mesela :P

• yok canım daha ne ler...

• o beni ısırmasın benm dudaklarım hassas :) ama ben onu ısırrım

• bencillik yapmamak lazım ama:)

• hoşuma gider bende acıtmadan ısırırım.

• bende ondan korkuyorum işte eğer ısırmalı olursa vajina dudaklarını göğüs uçlarını kalçalarını her yerini ısırırım sert yaparım en iyisi ısırmayı iptal etmek..

• az olmak kaydıyla ısırırım da ısırılmaktan da hoşlanırım. güzel oluyo.

• hayır ya ısırmayın arkadaş gıcık oluyorum

• bence gider en azından benim ateşli sevişme başlangıcı :)

• ilk kız arkadaşım yapmıştı ve çok hoşuma gitmişti hatta bazen ayarı kaçırıp ısırdığı yer uçuklardı ama problem yapmazdım çok zevkli oluyordu bu işi daha ileri götürenleride gördüm bence bayanların geneli baskın erkek modelinden hoşlanıyor sevişirken belki bir teslimiyet hali yaşamak istiyorlar

• hoşuma gider tabi canımı yakmadıgı surece dha ateşli ollur adam kendsinden gecer :D

• Tadında bırakacaksa ısırsın,hoşuma da gidiyor.Ama ısırıp kanatırsa ... böyle işin derim yani.Dedim de gerçi.

• yok canım canimiyiz niye kanatalım :))

• Öncekileri Göster
    • peki o zaman karşılıklı yanlış anlaşıldık diyelim sorun yok:)

• Tamamdır ;)

• Emmek, ısırmak falan olacak şeyler tabi. Öyle dudak dudak üstünde atlı karıncaya biner gibi dolanmayacak.Isırmak dediysek kanatmayasın yar, yazıktır dudaklarıma :DD

• yamyam gibi ısırmasın

• ısırılmamasından yanayım çünki arasıra kan tadı geliyo azıma konsantrasyonum dağılıyo =)

• ısırırken koparmadıgı surece sorun yok -_-

• sevgilim benim dudağımı ısırıp çektiğinde hafiften çok tahrik olmuştum süper bişi :D

• o an ki şehvete bağlı gün olur çok soft takılırsın ama hard yapıldığı anda neden olmasın

• Ben severim ısırmayı, dilini emmeyi çok güzel bişey..

• ben sewmem ısırmayıda ısırmasınıda

• Tatlı ısırıkları sanırım hoş olur, öyle hayvan gibi değil tabi :D ben dili çok seviyorum ;)

• gider

• :(( şu memlekette bi ben öpüşemedim ya

• vallamı :)

• :(( valla ya

• kesinlikle mükemmel oluyor ama iki tarafında yapması lazım :)

• Mantıklı bi durum o an insan ne yapacağını önceden kestiremez ki.

• ben onun dudağını acıtmadan ısırırım, o benim dudağımı ısırırken biraz acıtması çok problem olmaz. kanata bilir bile, tabi abartmadan. koparıp götürmemeli dudağı :D

• siz harbiden kaşınıyorsunuz arkadasım ne manyak sapık orular ya , abine sorsana sen biliyordur cevabı , annende ovunuyordur senınle yooooo bızım kızmı asla asla

• ne saçmalıyosun pardon?

• Öncekileri Göster
    • biraz komikmisiniz? İnsanlar bazı konularda biribrlerinin fikirlerini almak için bu sitedeler. Böyle şeylerden rahatsızsanız burda ne işiniz var?

• SEKSDEN sevısmeden ıbaret değil ki bu sıte yoksa senın ıcın olemı , cocukmusunuz allahınızı seversenız...

• Ben pek ısırmam ama kız benim dudağımı ısırsa zevkten kendimden geçerim.

• Güzel olabilir..

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• gider ve yaparım da

• çok ayıp cıks cıks cıks .:D

• hayatın gerçekleri bunlar :D

• hayırya ısırmasın

• teyze sen hakaten 42 yaşındamısın?

• evet :)

• sevgılımın dudagı benm degılmı ısırırımda operımde benı kızdırmasın:D

• kusra bakma gereksiz muhabbet oldu az evel

• ya yapamıyorum korkudan...sevgilime yapınca bana sorsalar söylerim diyor yapamıyom:))))

• kendim hiç denemedim ama o benimkini acıtmadan hafifçe ısırsa hoşuma giderdi...

• hafif acı bence çok hoşuna gider...

• ya ben bi ilşkide baskın bir erkek modelini daha çok seviyorum yani mal gibi gelip de beni öpmeyecek. Öperken kavrayacak saçlarımı çekecek okşayacak,dudaklarımı ısıracak vs vs tabi ama kişiden kişiye değişiyor bu istekler..

• sert seviyorsun galiba:D

• Öncekileri Göster
    • anlamadım ama ayıp bişi yazdın bana galiba:(((

• sie go demek istemiş kanımca...

• Tabiki hoşuma gider hele birde boynumu öperse öpüşürken bi anda dudağımı ısırırsa dilini dilime değdirirse daha nolsnki

• Koparırcasına ısırmazsa tabiki, küçük haifif hafif ısırıklar olabilir :)

• bence de dudağını dişlerinin araasına alıp hafifçe dişleyecek:D

• bence çok romantik olur. öpüştükten sonra ağızda kalan tat..

• aynen o anki zevkte güzel katılıyorm

Yükleniyor...