Kadınlar oral seks yapmaktan neden hoşlanmazlar?

Arkadaşlar merak ediyorum ilk seks deneyimi yaşamaya başlayan bayanlar oral seks yapmaktan kaçınırlar fakat deneyimleri arttıkça oral seks ilk tercihleri olur. Sizce bu çelişki neden kaynaklanıyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oral seksin yaşanması için birtakım kurallarını bilmek gerek ve bunlardan da en mühim olanı temizlik bence kadın cinsel hayatının önceki boyutlarında bazı iğrençlikler yasamiştir ve bunu bütün yasayacagı olaylara mal ederek yasamamayi yegler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• tum kadınlar hoslanmazlar diye bırşey yok ..

• ıyyyyyyy neden sevilsin ya adı üstünde oral seks :S:S

• vallaha ben çok seviyorum,sevmeyenlerin çoğu iğrendiği için hoşlanmaya bilir diye düşünüyorum

• bende cok seviyorum güzelim

• bunu duymak çok güzel

• Bunu şöyle acıklayayım;Sen sevişmek istıyorsun ,karsındakı mırın kırın edıyorSen de ,onunkini kandırıyorsun diğer kişiye onu dinlemek düşüyor ister istemez :)))))))

• nasıl anlayamadım

• neyini anlamadın kİ:D

• valla çokta acık demısım

Erkekler Ne Diyor 6

• because erkeğin sertleşmesi için ön sevişmenin şart olduğunu ve penisin mükemmelleşmesi için ya vakumlu seks aletlerinden lazım yada oral seks. bu kadar basit :) kadınlar akıllıdır :)

• oral seksi daha çok erkeğini mutlu etmek amacıyla yapıyor kızlar

• Bütün kadınlar sevmez diye bir şey yok seven var sevmeyeb var. Zevkmeselesi bu.. Ben çok sevene rastladım yani.

• kadınlar sadece oral sex yapmazlar. karşılıklı yaşandığı zaman hem zevk alır hem zevk verirler. o sana yapıyosa sende ona yapmalısınki bi bütün olsun. karşılıksız olduğu zaman kadına değer verilmediğini düşünürüm.

• bir kadın seksten çok haz almak isityorsa ve penisi dikleştirmek için oral sex yapar..

• bu sitede baya seven var, geçen çıldırttılar beni :)

Yükleniyor...