• Sor
  • Bence

Telefonda sex yaptınız mı hiç?

Telefonda sex yaptınız mı hiç? Yaptıysanız kiminle yaptınız ve zevk aldınız mı?

En İyi Görüş

• Yapmadım ama merak etmiyor da değilim. Kadınların ağzına erotik konuşmak daha çok yakışıyor diye düşünüyorum. Tahrik edici olabilir. Yani zevk alabilirim sanırım...

Erkekler Ne Diyor 10

• Henüz öyle bir hatunla tanışamadım

• ayıp olmasın diye yaptım bir iki sefer :D orgazm taklidi yapan ilk erkek ben miyim merak ediyorum

• internette webcamera karşısında soyunmaktan iyidir! ama yapmadım, daha doğrusu bu zamana kadar birlikte olduğum bayanların sesleri beni hiç tahrik etmedi, yada o şekilde hiç düşünmedim! gerçi afedersiniz ama ahh ihh larla tatmin olmaya çalışmak çok saçma geliyor!

• telde sex yapmadım ilgi alanıma girmiyo saçma buluyorum

• Abow bu nasıl soru :))) hiç böyle birşey aklıma gelmemişti denemek lazım :D

• ooo herzaman :D

• evet çoğu kez pek çok kızla yaptım...zevk almasam yapmam zaten.

• ben yaptım hoşuma da gidiyo açıkçası ne zamandır yapamıyorum orası ayrı konu

• Hayır

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır, ama mesajlaşarak yapanı bile gördüm o kadar da değil :D:D

• Çok ilgimi çeken bir şey değil aslında, birkaç ateşleyici cümle söylemekten öteye gitmez zannedersem böyle bir durumda söyleyeceklerim.

• Hayır yapmadım. Ama yapan arkadaşım vardı. 250 kontör karşılığında yapıyomuş ve çok zevk aldığını söylüyordu azgın :))

• bayan mıydı arkadaşın?

• Evet bayandı.

• heheheheheh

• sevgilim şehir dışında yaşadığı için yapıyorduk. Çok tahrik edici oluyor :)

• ben erkeklerden hoşlanmıyorum. onun için çoğunlukta kızlarla ilişkiye giriyorum. bi defasında il dışındaki bi kız arkadaşımla yapmıştık çok güzel bence... zevk almasını biliyorsanız güzel bence.

• gerçekte bayanla yaptın mı?

• Bir arkadaşımla yapmıştım, hiç zevk almadım. Bir daha da yapmam.

Yükleniyor...