• Sor
  • Bence

Cinsel ilişki sırasında size en çok zevk veren şeyler neler ?

Cinsellikte en çok hoşunuza giden ve hep yaptığınız şeyler neler ?

En İyi Görüş

• off 10 yıllar varki hiçbir sevişmeden tam tatmin olamadım en büyük en zevk veren şey aslında bunu sevdiğin deger verdiğin biriye yaşamak öyle bi insanla berabersen ne yapsan zevkin dorugu zaten

Erkekler Ne Diyor 17

• Boyunu ve ensesi sonraomuzları ve sırtını okşayıp öpmek :D Sırtı ve beli güzel olan hatunlar daima cezp etmiştir beni :D örnek : SILA

• ateşli ısırarak öpüşmek

• kız arkadaşımın penisimle oynaması=)

• popo mun emilmesi

• Ayakta öpüşürken eli ile kemerimin içine girip okşamaya başlaması, aynı şekilde bende, sonra kucaklayıp öpüşe öpüşe yatak odasına götürüp yavaş yavaş soyundurmak sonra sok aşkım diyene kadar okşamak sonra yavaş yavaş sokmak... dahasını merak eden mesaj atsın :))

• işini bilen kadın :) amatörlüğe hayır!

• 1-boynumdan ufak ısırıklar alarak emip sömürmesi2-göğüs uçlarını ufak ufak dişlerken çıkardığı inleme sesi ve titremesi3- arkadan girdiğimde ses tonunun 235 desibele fırlayıp feryat figan inlemesi yetyorda artıyor:))

• öpücük

• penisle oynaması en iyisi

• agzina yuzune bosalmak

• kadınımı kadın oldugunu vucudunun en uc noktasında hıssedene kadar uyarmak

• önüme aldım mı veliefendide ki gibi koştururum...:))

• oral sex ve ön sevişmenin uzun tutulması her zaman hoşuma gitmiştir birde fransız öpücü

• bacaklar beni bitiriyo off :D :D ısırıp emmek hele o baldırlar sex yaparken balık etli kadınların baldırları titriyoya o beni bitiriyo :D :D

• partnerimi yönetmek. azgınlıktan gözünü döndürmek. bakire olmasına karşın seni istiyorum dedirtmek.

• fısıldaşarak konuşmak

Kızlar Ne Diyor 3

• Girmeye başladığında vajinanın açıldığını hissetmek :)

• sadece bası gırıp cıkıcak bastan

• neden çok mu dar

• bu güzel bi durum...

• beni masaya yatırıp ritmik harekertlerle gidip gelirken,göğüslerimi bacaklarımı okşaması ve seksi sözler söylemesi..

• ustunde kıyafetlerınlemı

• harıka dıyorum tebrıkler

• Arkamdan sarılarak içime girip çıkarken gögüslerimi okşayacak yandan boynuma öpücük kondurdu mu süper süper.

• biraz imkansız gibi geldi =)

• Öncekileri Göster
    • ne demek herşeyi acık acık yazmışın gizlemeye gerek yokmuş harbiden

• en az senın kadar cesurum

Yükleniyor...