Sanal seks nedir?

Sanal seks nedir? Sanal seks karşılıklı mastürbasyon mudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :) saçmasapan birşeydir :) webcam kaydedicilerle kız soymacadır :) gece vakti azanların olayıdır :) Okey sitelerinde tanıştığın evli bekar hanımların sütyen külot webcam açmaları ile çenem düşmüştür :) gösterdikleri şeylerin gösterdikleri kadarını zaten her deniz kenarında bikini mayo ile görürsün. Onu görüp de mastürbasyon yapmak saçmadır :) "Benim için açtı", o zaman masturbate edeyim :) bunun mantığı mı olur kuzum :) bence tamamen kadınların ve erkeklerin başkalarının kendilerini çekici bulmasını sevmesi, ve ego tatminidir. Seven sevişir yoksa, o ne camden, telefondan :) Millet manitası ile sevişmek için 15-16 saat yol gidiyor. Nedir bu camden came tembellik ! :)

Erkekler Ne Diyor 13

• yalnızlıkta iyi gelen karşılıklı mast yöntemi :)

• webcam veya telefondan yapılan karşılıklı masturbasyon. Fena değildir..(telde olanı)

• eveet yazılı veya görüntülü olarak mast. yapmaktır. Ben genelde görüntülü tercih ediyorum yüzünü göstermesende olur deneyebiliiriz istersen çok zevkli.

• gayet saçma birşey boşver bunları

• kişye göre değişir u cevap.çünkü herkesin ihtiyacı konu sex olunca farklı oluyur.kimine göre evettidir önemli olana boşalmaktır ama kimine göre dahada aeslenmek kızın atseini söndürmek çok farklı birgece olabilir yani iş birazda seçim meselesi bir yerde

• evet aynen

• evet herkes soyunur.

• Alayını sallarlar ve hayal ederler :D Zevklidir

• Ben anal sex yapamam çünkü dayanamam kallpten giderim boşalacağım an karşımdakinin yanında olmayacağımı anladığım an ölürüm :D

• Ulaşamayacağını bildiğin halde bir memeye aşık olmaktır sanal seks. Çok melankolik takılıyorum bu aralar.

• evet zevk alma yollarından biridir .hayatın tadını çıkar :)

• dünyaca ünlü kameralı görüşülen bir sitede yaptım. İngiliz bir kızdı vucudum iyi oldugu için camerayı kapatmadı ve ikimizde devam ettik.(Genelde begenmediklerinde kapatıyorlar)Çok güzel ve harikaydı.

• Evet karşılıklı masturbasyon ve genelde tanımadıgın insanlarla yapmıs bulunuyorsun. Görüşmeyecek olmak insan biraz rahat kılabiliyor. Ayrıca eğlence makara olsun diye yapanlarda var.

• liseli kızlar genelde görmedikleri veya merak ettikleri için erkekelri bir şekilde kandırıp izleyebiliyorlar da.

Kızlar Ne Diyor 1

• evet aynı dedıgın gıbı karsılıklı veyahut karsılıksız mastırbasyondur konusarakk yazısarak veya kameradan goruntulu olarak yapılan ıslemdır

• çok zevkli

• siz yapıyor musunuz?

Yükleniyor...