Klitoris ve vajina nasıl olmalı sizce?

etli dolgun bir vajina şiş dudaklar şişkin klitoris mi yoksa daha etsiz bir vajina toplu dudaklar ve küçük belli olmayan bir klitoris mi sizce daha tahrik edici ? şunu da sormak istiyorum klitorisin çamaşırdan belli olacak kadar şiş olması çok mu tiksindirici ve de dudakların da bir o kadar şiş olması ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en güzeli seninki bebeğiiim :) anladım sen oldugunu :)

• ... mucuk sana :)

• lebron muck sana :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Çamaşırdan vajinanın belli olması bence gayet tahrik edici. ayrıca etli dolgunun da kendine göre + ları var toplu olanında bana göre toplu olan daha kışkırtıcı :)

• Dolgun dış dudaklar, ince iç dudaklar (aradan görünmeyecek boyda), kleo bilemedim şimdi, var olması yeterli boyu fark etmez (ne kadar büyük görünebilir ki, içinde bir dünya saklı olsa da...)

• böyle dolgun dış dudaklar ve aşırı belirgin klitorisi hiç sevmiyorum...:f muhabbeti dönmüştü çoğu arkadaşım da sevmiyormuş söyliyim dedim.genelde balık etli kızlarda çok görülüyor; ama uzun ince veya minyon kızlarda pek denk gelmedim favorim onlar bu nedenle.bi de tabi kapkara olmasın.çizgi vajina +1. ve evet maalesef en düzgün fizikli türk kızlarında bile o kadar estetik olmuyor vajina dış dudaklar falan belirgin oluyor fizyolojik heralde.

• ben şahsen kabarık vajinayı ve klitorisi seviyorum iç çamaşırı veya bikininin içinde çok seksi görünüyor

• ben olabildiğince dolgun kilitorist ve dolgun dudaklı,içdudaklar dışarı çıkık vajinaya bayılıyorum,özellikle oral yapmaya

• abi o iğrenç koku olmasında birde mumkunse kılsız olsun ... gerisi teferuat şişmiş falan...

• şişkin olmasın az yağlı olsun acısız olsun. rengi pembe olsun :D bu ne yaa

• sen balık etlimisin?

• genetik olan ne :)

• Hmm. Kilolu değilsin :) sende ki herhalde genetik dime

• zayıf 48 kilo 160 boyunda normal biriym :)

• Öncekileri Göster
  • çizgi gibi bir vajina (Rus vajinası derler) hafif belirgin bir klitoris hepsi bu,fazla etlisi fazla sıvı salgılayanı ı-ıh!

• Türk erkeklerinin rus kadınları begenmelerinin tek nedeni yüzleri değil

• rus mu ne alaka?

• vajiş olsun çamurdan olsun sıkını yok :):P

• tiksindirici görünmez.. ben küçük severim. ama dudakları kalın olan kadınları cinsel arzusu daha fazla oluyormuş ve daha çok zevk alabiliyorlarmış.. yinde özellikle beyaz-pembe ve küçük severim

• Dolgun hep iyidir.

• Vajina olsunda nasıl olursa olsun... :))Şaka şaka. Etli dudaklar arasından biraz belli olan Klitoris bence süper olurdu...

• arkadaşımmm bir gitttt yaaaa , eee burdaki cevaplar yoplamına gore estetik mı olucaN ya bak goruyormusun sıkıntı ınsana neler yaptırır ne sorular sordurur,

• Kadın kadın olsun da gerisi önemli değil.

• Dediğin vajinalar güzel bence.Sen kendinin ki hakkında yorum istiyorsan dediklerin gayet iyi bence.

• Seksidir büyük klitoris ve şiş dudaklar.

• Vajinadır.Kız sorun etmedikten sonra bence hepsi güzzel.Sadece iç dudaklar sarkıksa onu takıyorlar.O da düzelebilecek birşey.

• iki tane söyledim hangisi güzel sence ?

• Bence igrenc ufak dar kucuk olmali kesinlikle

• Ne yapacaksın Klitoris ve vajinana estetik mi yaptıracaksın? Hiç sanmam.Ayrıca bence çok itici bir durum.

• merak :)

• Ben de onu diyorum zaten.Yaptırmayacağını biliyoruz o zaman ne diye soruyorsun?

• he oldu sizin için estetik yaptırırdım ben !

• şiş bir vajina daima tahrik edicidir

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...