• Sor
  • Bence

Sevgilinizi ya da eşinizi penisi küçük diye aldatır mısınız?

Sırf sevgilinizin ya da eşinizin penisi küçük diye aldatabilir misiniz onu? Yani bir jigolo ile ya da tanıştığınız biri ile? Yani merak ettiğim... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bunun için aldatan kızında zaten aklı küçük demektir hangisi daha büyük ayıp sence?tabiiki akıl

Kızlar Ne Diyor 6

• tabı kıııııı hayırrrrrr. o sadece azgın bayanlar için geçerli bence.

• ben hiç azgınım diyen bayan görmedim müjde ardan başka :D zaten bu bayanlar asla azmazlar, tuvalete gitmezler gaz cıkarmazlar..

• ya kardeşim bırak ya. benım annemın bı lafı vardır kadının azmışı erkeğinkınden beter dıe doğru yemın ederım ne insanlar var ya.

• aslaBöyle bir şey yapan da normal olamaz.

• Hayır aldatmammmm aptaldırr aldatan insan zaten

• hayır aldatmam benımde memem fazla kucuk veya buyuk olabılır...herkesın bır kusuuru vardır..bir ara sorunlarımız vardı erken boşalmayla ilgili onda bile aldatmadım

• Umarım memen küçük diye o seni aldatmıyordur

• umarım aldatmaz..
      meme hakkında verdıgımde bır ornektı :)

• eşi onu tatmin etmiyosa cinsel yönden eksik kalıyosa aldatabilir

• evlilikte cinsellik de önemli eşlerin biribirini tatmin etmesi gerek. tatmin edilmiyosa mutsuz olabilir. bilmem yasamadım böyle bişeyi.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben o nedenle aldatan birkaç bayan tanıdım. Ama genel olarak cinsellikten de mutlu olamıyorlardı. Yoksa cinsel hayattan çok memnun çinliler de var zaten dünyada nüfusu en kalabalık halk:)

• Kız olsam kesinlikle aldatmazdım... Zevk almasam ble sevdiğimi üzmemek onu kırmamak isterdim..

• büyüğü varken küçüğüne yan gözle bakmazlar..

• Önemli olan boyu değil, erkeğin nasıl seviştiği ve kadını tatmin edip edemediğidir.p.s: şu boy takıntısı bitmedi gitti :))

• "boyu değil işlevi" zırvasına inanan sazanlarda hiç eksik olmadı...

• Şunu anlayın arkaşım.Büyük bi penis kadınları korkutur.Onlara acı verir.Bazı yorumlarda kızlar büyük penis istiyoruz diye yazmışlar ama burda.Haydar Dümen'e öyle demiyorlar işte.Eğer insan gerçekten seviyorsa bi penis boyuna bakıp sevdiğinden ayrılmaz.

• Aldatmazlar ama içerlenirler.

• Aldatan yok değil

• sayın soran; madem cevabı biliyorsun niye soruyorsun?.. :/

Yükleniyor...