Kızlık ne zaman bozulmalı?

Sizce kızlık nezaman bozulmalı evlenincemi? Benim görüşüm 20li yaşlarda eğer aşıksan sevdiğin kişiyle kutsal birşey kızlar için sonuçta birdaha geri alamassin..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gerçekten aşık olduğunu anladığın zaman.Ergenlik çağın bittikten sonra.

• benim dediigm gibi:

Erkekler Ne Diyor 27

• evlenince :)

• eğer başarabiliyorsan hiçbir zaman :D tabiki evlenince türk toplum gelenek ve göreneklerine göre bu böyle

• ama artik kiz bulmak zor trde 16 yasindaki kzilar bile kiz degil O.O

• çivi çıkmış bikere yapcak bişey yok

• Hatun er kişi doğru zamanı doğru kişiyle bulduğu zaman..

• yemekten sonra tok karna

• +1

• Evlendikten sonra veya evleniceğin kişiyle

• bunun zamanı ve yaşı olmalı mı bilemiyorum ama seni yarı yolda bırakmayacak kişiyi buldugunda,onunda seni gerçekten çok fazla sevdiğine inandığında,her an onu düşünüp,meraklandığında,geceler gündüzlere karıştığında,öyle bişeler olduğunda yaşanacaksa yaşanır.

• Açılmadan iade olmalı

• Ergenlıkten sonra sevdıgın ıle

• aşık olduğunu sanarsın ama ilerde ne olacağı belli olmaz geri dönüşü olmayan bir yol ömründe bir kez verebileceğin tek hediye olarak düşünmelisin böyle özel bir hediyeyide ancak eşin olacak insana vermek en güzeli değilmidir?

• bnce degil:) erkeklerle kadinlar esit olmali

• güzel bayan kızlık 20li yaşlarda boduldu diyelim ee artık seni bozan erkek bi saatten sora tatmin etmez heyecan sexin en önemli alanıdır farklı tatlar aramaya başlarsın hatta daha hızlısını ararsın hız merakın varsa yada hiç tatmadıysan cevap pers_prensi34

• fark etmez.

• anladım sen bozdurdun

• su yolu goruonmu? ordan kaptir git

• evlenmeden yasanmamalı bence sonra çok kafanıza vurursunuz :)

• evlenmeden önce bozulmamalı.biraz kolay bir soru olmuş sanki.çok basite indirgenmiş.sanki belirli zaman aralığında illa ki bozulmalıymış süsü vermiş

• bu nasıl bir soru boyle :) sen hiç bizaman yapma rahipler gibi ol bence :)

• Rahip olcam ben

• ol bisey olmaz ne olcak direk cennet :)

• rahip olacam demişsin o zaman önce dinini degiştirmen gerekir fakat qeri caymak istersende eqer sevdiqin insana yani eşin olacak kişiye kadar saklamalısın bence kendini

• Türkiye'deysen evlenince. (Öpf!)Avrupa/ABD'deysen sevdiğini sanınca. (Bu da yaklaşık 16 yaşına tekabül ediyor.)

• kucuk la 16 daha gelismemissin bile dusun

• Türkiye için küçük. Avrupa'da normal değil 16 yaşındakiler. Benden uzunlar, düşün.

• bence dogru ınsanı buldgn zaman bozdur bozdur harca :D

• seviyosa zaten evlenirsin yaparsın...ki 2 gün sonra bi şekilde ayrıldın ...diğeriyle de yat...sonra ...oda olmadı diğeri..(çünkü sevdiğin biri ya...bişey paylaşıcan... mantık aynı..)...sonra evlen ...ee...3 kişinin üzerinden geçtiği biriyle evlenen...gibi vakalar...

• Kendi kararlarını tamamen kendin almaya başladığında ve tamamen özgür olduğunda.Ayrıca illa evlenmeden bozulacak diye de bişey yok.Bütün para değilya bu.

• Onu bilmiyorum da ben 21 yaşında yaptığım ve yaptığım insan benim için çok çok çok çok çok önemli olduğu için kendimi aşırı şanslı hissediyorum . biliyorum biraz geç kalmışım ama çok özen gösterdim :D

• derkeen?

• ne lan biraz geç milli oldum ne yani :D

• Veresin geldigi zaman...

• :d

• 21

• Sen ne yaptın kırmızısaplı ?

• bekliyoruz la hala birak asik olmayi :Dsevglm bile olmadi yok yane

• Öncekileri Göster
    • Demek sende var bişeyler.Ya göründüğün gibi olacaksın , yada iç ortada görünmeyeceksin falan filan.

• inanmam ki sana :) kandırıyosun sen beni :)

• sana serbest, istediğin zaman:D:D

• illa bozdurmak mı gerek

• sen bozdurdunmu yada bozdurduysa aldınmı üstünü :)))

• Cok komik..

• yalakamısın olum sen sanane

Kızlar Ne Diyor 5

• çok sevdigimi aşık oldugumu hissettgim zaman .. zaten böle birini buluncada evlenirim ve ööle yaparım sonunda ayrılık olsa boşansam bile en azından kocam dedgim insanla oldu derim .ben halen bu kafadayım degişcegimde sanmıyorum

• ergenlik çağından sonra:)

• +1

• Öncekileri Göster
    • kimi uzmanlara göre ergenlik çağı 25-30'lara kadar devam ediyor. 19 yaşında evlenirse nolacak!

• helali olucaklar bişey olmaz:)

• Evlendigin zaman, esin olacak insan tarafindan tamam mi kivircik? ;)

• Temam:)

• güzel bayan kızlık 20li yaşlarda boduldu diyelim ee artık seni bozan erkek bi saatten sora tatmin etmez heyecan sexin en önemli alanıdır farklı tatlar aramaya başlarsın hatta daha hızlısını ararsın hız merakın varsa yada hiç tatmadıysan cevap pers_prensi34

• pers prensimidir nedirr biri şunuu durrdursunn kopyala yapıştırr yapa yapa bütün sorulara dalcak

• O zaman ilerde kızın olunca ergenlikten sonra öğretirsin kızına nasıl sex yapıldığını ;)

• Aklin varsa saklarsin sevdigin adama, o adamda senin eşin olmali ama.

Yükleniyor...