• Sor
  • Bence

Tam gününde ilişkiye girdim, hamile kalır mıyım?

arkadaşlar evlenmek üzereyim ama 6 aydır birliktelik yaşıyoruz dün gece ilişkiye girdik içime boşaldı bende korunmuyorum aslında hoşumada gitti... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Adet günün ne zaman.ona göre yorum yapayım.

• son adet tarıhım 13 mayıs ;)

• Öncekileri Göster
    • yok sorum :D:D sonra olursa ekler sorarım :D

• Evlenmeden içe boşaltmamaya dikkat et derim yine de:)

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Erkekler Ne Diyor 16

• ihtimal war ama asla kesin değil

• ya bırakırsa seni şimdi başkasına aşık olup ?

• onun şeyını tutar keser azına verırırm ;))))))))) oyle bısey yapamaz ;)

• büyük konuşma :))

• sen bi kaç kere daha dene hoşuna gitsin:D

• ahahaha :))) malesef normalde içime boşalmıyor içkiliydi :S:S ondan oyle oldu :D

• Öncekileri Göster
    • alkole zam gelse başka seye gelmez sorun yok yanı :d

• şimdi abi demezmi ulen ceketi attık hamile kaldı diye çocuğu görünce:D çok güldüm şimdi:D

• ıkız olur ınsallah :)))

• ay ne güzel olur :D:D

• aynen cok guzel olur cok sewrım ıkızlerı ):)

• gebelık testı al.. ama sende az değilsin adam ıstıyormu cocuk, sorumluluk demek 5 dk oluyorda sonrası onemlı

• istiyo tabı öncekı ay 10 gun gecmıstı test yapmıstık negatıf cıkınca uzulmustu bıle

• hayırlısı o zaman küçükkkk yavruları salın

• yumurtlama gününde isen ki bunu belirtmişsin hamile kalmaolasılığın yüzde 90.

• Koca adayı ilk dakka golü attı he , vay anasını sayın seyirciler demek istiyorum.Bide mutluluklar dilemek istiyorum.15 gün sonra , eczaneden alacağınız testte sonuç çıkar.Erkek olursa adını Murat koysanıza be :p

• :) yok dalga gecerler :D:D leynn murat... tur at derler :d olmassss

• Öncekileri Göster
    • :)))) ahahahaha dimi ama :D

• Tabi , bana kimse diyemiyor mesela . Abi diyolar abiiii :p

• acelen nedir

• bılmem :)))

• biraz tadına var bazı şeylern sonra çocuk yaparsın yaşın genç daha

• hayırlısı :D

• Erken degilmi..tm evlencende bi evliligin tadini cikar cocuk sonra olu

• İhtimal her zaman vardır ama ne zaman evleniyorsunuz?

• 8 temmuz :)

• Öncekileri Göster
    • yok oyle bısey olamaz:D:D

• Olamaz diye birşey yok.

• Vay! "İşte risk budur!" demişsin. Sevdim bunu.

• :))) risk guzeldır :)

• Risk daima güzeldir.
      (bkz: profil resimlerim)

Yeaaaah!

• aman aman ne güzel :D ülkeye 1 nüfus daha gelıyor

• Hamilesin...

• inş.

• Beli olmaz kalabilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• hamile kalmış olabilirsin 3 gün sonra kan testinde çıkar zaten en yakın sağlık ocağında yaptırabilirsin emin olmak için. test sonucunu bize de bildir :))

• yok adet gunumun gecmesını beklıcem oncekı ayda 10 gun gecıktı doktora gıttık hayal kırıklıgıyla sonuclandı o yuzden hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum :D:D

• Senin yasin kac?

• 25 canım

• erkeer evliliğe zor alışır. istersen 2 yıl aynı evde yaşa evlenince iş değişir. araya aileler, sorumluluklar girer çünkü. taksitler, faturalar da cabası. acele etme yine de. bebiş için çok erken

• yok canım maddi acıdan bır sıkıntımız yok allahta gostermesin zaten

• biliyo musun benm de aklımdn bu tarz şeyler geçiyo ama annem keser beni... evllilik falan zaten söz konusu bile değil ş uan aramızda. ama çocugumuz olursa aramızda bi bağ daha olcak diye cok istiyorum ondan hamile kalmayı:(

• cocugun olsun hemen basar nikahı annende hıc bısey yapamaz ;) erkekler baba olacagını ogrendıgı anda 180 derece dönüş yapıyo :D:D:D

• Öncekileri Göster
    • kızım almazsa ne yapcan gururun yokmu sen buna bakma yapma bişey paşa paşa gelsin istesin ailenden ağırdan sat kendini yoksa bir ömür kavga edince başına kalkar tecrübeyle sabit

• Ya öyle bisey söz konusu olamaz bile . Erkekten erkeğe kişiliği değişir. Hamile kalsan sana inanmayabılır benle yatan baskasıylada yatar mantıgıyla. Baba olma sorumlulugunu tasımayı istemeyip cocugu kabul etmez. Yani evlenmeden böyle işlere kalkışma başına bela alırsın.

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...