• Sor
  • Bence

Tam gününde ilişkiye girdim, hamile kalır mıyım?

arkadaşlar evlenmek üzereyim ama 6 aydır birliktelik yaşıyoruz dün gece ilişkiye girdik içime boşaldı bende korunmuyorum aslında hoşumada gitti... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Adet günün ne zaman.ona göre yorum yapayım.

• son adet tarıhım 13 mayıs ;)

• Öncekileri Göster
    • yok sorum :D:D sonra olursa ekler sorarım :D

• Evlenmeden içe boşaltmamaya dikkat et derim yine de:)

Erkekler Ne Diyor 16

• ihtimal war ama asla kesin değil

• ya bırakırsa seni şimdi başkasına aşık olup ?

• onun şeyını tutar keser azına verırırm ;))))))))) oyle bısey yapamaz ;)

• büyük konuşma :))

• sen bi kaç kere daha dene hoşuna gitsin:D

• ahahaha :))) malesef normalde içime boşalmıyor içkiliydi :S:S ondan oyle oldu :D

• Öncekileri Göster
    • alkole zam gelse başka seye gelmez sorun yok yanı :d

• şimdi abi demezmi ulen ceketi attık hamile kaldı diye çocuğu görünce:D çok güldüm şimdi:D

• ıkız olur ınsallah :)))

• ay ne güzel olur :D:D

• aynen cok guzel olur cok sewrım ıkızlerı ):)

• gebelık testı al.. ama sende az değilsin adam ıstıyormu cocuk, sorumluluk demek 5 dk oluyorda sonrası onemlı

• istiyo tabı öncekı ay 10 gun gecmıstı test yapmıstık negatıf cıkınca uzulmustu bıle

• hayırlısı o zaman küçükkkk yavruları salın

• yumurtlama gününde isen ki bunu belirtmişsin hamile kalmaolasılığın yüzde 90.

• Koca adayı ilk dakka golü attı he , vay anasını sayın seyirciler demek istiyorum.Bide mutluluklar dilemek istiyorum.15 gün sonra , eczaneden alacağınız testte sonuç çıkar.Erkek olursa adını Murat koysanıza be :p

• :) yok dalga gecerler :D:D leynn murat... tur at derler :d olmassss

• Öncekileri Göster
    • :)))) ahahahaha dimi ama :D

• Tabi , bana kimse diyemiyor mesela . Abi diyolar abiiii :p

• acelen nedir

• bılmem :)))

• biraz tadına var bazı şeylern sonra çocuk yaparsın yaşın genç daha

• hayırlısı :D

• Erken degilmi..tm evlencende bi evliligin tadini cikar cocuk sonra olu

• İhtimal her zaman vardır ama ne zaman evleniyorsunuz?

• 8 temmuz :)

• Öncekileri Göster
    • yok oyle bısey olamaz:D:D

• Olamaz diye birşey yok.

• Vay! "İşte risk budur!" demişsin. Sevdim bunu.

• :))) risk guzeldır :)

• Risk daima güzeldir.
      (bkz: profil resimlerim)

Yeaaaah!

• aman aman ne güzel :D ülkeye 1 nüfus daha gelıyor

• Hamilesin...

• inş.

• Beli olmaz kalabilirsin

Kızlar Ne Diyor 4

• hamile kalmış olabilirsin 3 gün sonra kan testinde çıkar zaten en yakın sağlık ocağında yaptırabilirsin emin olmak için. test sonucunu bize de bildir :))

• yok adet gunumun gecmesını beklıcem oncekı ayda 10 gun gecıktı doktora gıttık hayal kırıklıgıyla sonuclandı o yuzden hayal kırıklıgına ugramak ıstemıyorum :D:D

• Senin yasin kac?

• 25 canım

• erkeer evliliğe zor alışır. istersen 2 yıl aynı evde yaşa evlenince iş değişir. araya aileler, sorumluluklar girer çünkü. taksitler, faturalar da cabası. acele etme yine de. bebiş için çok erken

• yok canım maddi acıdan bır sıkıntımız yok allahta gostermesin zaten

• biliyo musun benm de aklımdn bu tarz şeyler geçiyo ama annem keser beni... evllilik falan zaten söz konusu bile değil ş uan aramızda. ama çocugumuz olursa aramızda bi bağ daha olcak diye cok istiyorum ondan hamile kalmayı:(

• cocugun olsun hemen basar nikahı annende hıc bısey yapamaz ;) erkekler baba olacagını ogrendıgı anda 180 derece dönüş yapıyo :D:D:D

• Öncekileri Göster
    • kızım almazsa ne yapcan gururun yokmu sen buna bakma yapma bişey paşa paşa gelsin istesin ailenden ağırdan sat kendini yoksa bir ömür kavga edince başına kalkar tecrübeyle sabit

• Ya öyle bisey söz konusu olamaz bile . Erkekten erkeğe kişiliği değişir. Hamile kalsan sana inanmayabılır benle yatan baskasıylada yatar mantıgıyla. Baba olma sorumlulugunu tasımayı istemeyip cocugu kabul etmez. Yani evlenmeden böyle işlere kalkışma başına bela alırsın.

Yükleniyor...