Penis boyu erkeğinizden soğumanıza neden olur mu?

Erkeğinizin penis boyu ondan soğumanıza neden olabilir mi? Çok seviyorken bile gerçekten bir bayan erkeğin penisi ufak diye durgunluk soğukluk... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle düşünün bunu erkekler nasıl bayanlarda küçük göğüs sevmiyorsa kadınlarında erkekler için belli bir kriterleri var.Öncelikle beyin olarak insan anlaşmalı daha sonrasında bu cinselliği düşünmeli.Evlendiği zaman insan ruhende bu aşamada belli bir seviyede olmak istiyor.Olamadığında ise tartışmalara neden oluyor.Erkek ya bu konuda bir çözüm bulmalı kendisine ya da bayanı etkilemek için başka bir yol bulmalı.Kimse ben boyu önemsemiyorum gibi cümleler kuramaz kursa bile inandırıcı olmaz.Erkeklerinde bayanlarında kriterleri var.Bir arkadaş boyu değil işlevi önemli demiş aslında bu doğru.Penis boyu kısa olup kalın penisli olanlar var.Bayanın vajinası uzunluğu değil kalınlığı dolgunluğu hissediyor önce.Buyüzden cinselliğe ayrılan zaman önemli birleşimde.

• Ben küçük göğüs severim :)

ve evet esas olan kalındır ama genelde en boy orantılı olduğundan kalınlık için de boy gerekir. Her şeye rağmen bunu kafaya takmasın diyroum erkekler.

yani bana öyle danışan geliyor. Abi penisim çok küçük be ne yapıcam . Ne kadar diyrum 13 diyor.

hay diyorum.. ne istiyorsun 13 normal işte. seyrediyorlar p*rno filmleri kafayı yiyorlar ondan sonra

• Öncekileri Göster
    • siz kadınlar küçük penisle küçük göğüslü olmayı nasıl aynı şey olarak görebiliyorsunuz? hakakten erkeklerin ne istediğinden bi habersiniz demek ki. küçük göğüs sever kimi, büyük göğüs isteyen çok az kişi vardır. ne alaka?

• arkadaşım kişisine göre değişien konular bunlar ben bu zamana kadar çok nadir erkekten küçük göğüz sevdiğini duydum madem öyle sevmiyorunuz büyük göğüs neden manken ölçüleri akıllarınıza gelince ağzınızın suyu akıyor 90 normal ama küçük sevenler için yeterince büyük bence.