Çıplak kadın-çıplak erkek görmek

internette gezinirken veya bi film de izledikten sonra içerisine gögüsleri açık poposu bi kadın gördüğünüzde gusul almak gerekirmi ?

Güncellemeler:
şu gençlik filmleri var ya sevişiyorlar falan kızların gögüsleri popoları gözüküyor zevk falan almıyorz yani internette araştrdm yok yazmıyor böyle bişey güsl almanın şartalrında yok ama yinede insanın içi rahat etmiyor siz napıyorsnz böyle bi film izlediğinde
link buldum bi bilgi içim rahatladı bence sizlerde bakın...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır nereye bakarsan bak bi çıplak görürsün her defa gusül mü alalım

dinimizde gusül etmenin kısasları da var ayrıca ben anlatmayım araştır

Erkekler Ne Diyor 29

• vaftiz olmaıyız

• (_su suyu gerektirir_) hadis i şerif

• anında bozulur sen banyodan çıkma bence.

• hayır gerekmez zevk suyuınu akıtmadığınız surece gerek yok ama içinizi rahatlatmak için alın yine :)

• Allah' ın verdiği en büyük hazineyi kullan. Bu sorunun cevabını o verecektir.

• Hayır

• her gün cenabetiz o zaman tv lerde normal programlarda bile görmek mümkün

• ohoo... sen bak bak çıplak erkeklere, sonra git gusul al silinsin günahların. bu kadar kolay mı sanyorsun =)

• videoda hocamız, erkek kadını gördüğünde şehvete gelmedikçe gusül alması gerekmez demiş. ama kadının kadını çıplak görmesi hususu belirsiz =))

• çıplak erkek yoktu be mayolu kızlar vardı bazılarının da gögüsleri açıktı p*rno izlemedikya alh korusun izlemem de

• sen bilgisayarı banyoya al en iyisi.. :D

• haklısın aslında her akşam dizilerde yeterince görüyüroz bunları o zaan her akşam almak gerekir ;)

• erkek ister bir bayanın cinsel organına dokunsun ister dokunmasın aynısı bayan icinde geçerli erkekten meni kadından sıvı gelmedikce gusül gerektirmez öpüşmekte gusul qerektırmez gusul gerektırse erkek kadın dogum uzmanları naparlardı bilmiyorum artık..

• erkeklerde meni gelmediği sürece kadınlarda ise ilişkiye girmedikçe veya ellenmedikçe gerek yok diye biliyorum

• Bencede Gerekmezz.

• 1- Bir erkek, bir kadını yahut bir erkeği çıplak görse, gusül gerekmez. Bakarken şehvetlenip meni gelirse gusül gerekir, mezi gelirse, yine gusül gerekmez.

2- Bir kadın, kendi kocasını veya bir kadını çıplak görse gusül gerekmez.

3- Karı-koca oynaşırken, çıplak resme bakarken veya düşünürken mezi gelse, fakat meni gelmese gusül gerekmez.

• sen yinede işini garantiye al :f

• yok daha neler

• sorunun cevabı linkte:

link

• Arkadaşlar burada bu tür sorularınıza "hurafe" şeklinde cevap almak yerine, direk diyaneti aramanızı öneriyorum.

Telefonları:

190

444 1 789

Saygılar

• gerekmıor tabıkı de akıntı olmaz herhalde.

• :D umuyoruz .D

• panpa tabi görünce bosalanlar yoksa diyelim :D

• Mezhebine göre değişir Hanefilerde rüyalanmada dahi gerektirmiyordu sanırım,sallamış da olabilirim.

• sadece gördünse gusul almana gerek yok..

• ben size şu kadar diyeyim fetva vermıyorum fakat göz zinası var ya oda oyle bır sey bakıp cektın tamam bır sey yok ama kalkıp sen ızledın gusul alayımmı _? elbette alıcaksın olfu bir kere yapayım sonra alayımmı gusül :)

• kocabir hiç

• tazikle fışkıran bi sıvı gelmezse sorun yok

• yok öyle bişey ya açın biraz bişeyler okuyun elinizin altında internet var boş boş şeylerle oyalacağınza hangi durumlarda güsül alınır bak ta öğren..bilinçli olalım azcık.

• bunu bize değilde daha iyi bilen bir hocaya sorarsan daha verimli cevap alırsın.

• gerekmez ya :))

• Hayır,vücudunda herhangi bir akıntı ve etkilenme söz konusu değilse gerekmez.

• boşalmadı isen gerek yok

• Normal şartlarda alınmasının gerekliliğini söyler, bizim çok bilmiş dincilerimiz.

Ama araştırdım, Kuran'da böyle birşeyin yazdığını görmedim, okumadım.

Okumuş yada yorumlamış olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

• Ayrıca arkadaşlar bu tür sorularınızı burda "az bilincli" insanlardan öğrenmek yerine, Diyanet hattını arayınız. Telefon : 190 ve 444 1 789 dir.

• yazdığımı anlamayacak kadar cahilsin. ve bir cahille tartışmayı sevmem. tamam sen haklısın kardeşim sen sadece Kuran oku diğerlerini boşver.

• Allah sen ve senin gibilere akıl fikir versin ne diyeyim ki.. Otur sen harry porter izle.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• evet gerekir. abdest almalısın.

• evet bozulur hemcinsini görünce dahi bozulur

• Gerek yok çünkü boşalma değilde ıslaklk oluşmasına mezi denir mezi de abdest gerektirmez.

• teşekkür ler

• Namazin nasil kilimdigida kurani kerimde yazmiyor sadece namaza ikamet edin yaziyor ha nasil kilimdigida hadisi seriften cikartildi ayni sekil gusl edin diye buyruldu neler neler icin buda hadilerde. Cikartildi ;)

• gerekiyor.

• Biliyorsan konus bilmiyordan konusma;)

• Ama evet gerekmiyor gusul..

Yükleniyor...