• Sor
  • Bence

Ilişki sırasında kadınlar neden inler?

ilişki sırasında kadınlar neden inler? sonuçta erkekle beraber yapılıyor ve erkek inlemez iken kadın hemen inlemeye başlıyor. neden böyle?

Güncellemeler:
erkek neden inlemez peki ?
arkadaşlar kadın inler erkek boşalır iken ses çıkarır. işte bunun sebebi nedir bilimsel cevap arıyorum dalga geçer gibi değil

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kızların daha hassas herhalde zevk bölgeleri ya da arka arkaya orgazm olabiliyorlar ya. Ama ben de merak ediyorum. Erkekler neden inlemiyor?

Kızlar Ne Diyor 12

• niye ya fena mı erkek daha çok gaza gelir işte. hem öyle her erkek yapamaz o inletme işini

• inleme acı ve zevkın karışımıdır.hem bıraz acıması ve hemde zevk alınmasıyla sese dönusmesıdır.ıstemsız kendını bırakınca sesler çıkar

• Deneyimli olanlar zevk için deneyimsiz olanlar ise acıdan inner

• inlemek içten gelen birşey değil mi?

• alarad takibimdesin :D

• çok doğru

• istek dışı olan bir şey...Tamamen Zevk.

• neden erkekte inleme süresi az iken kadın tüm ilişki süresince inler ?

• Neden bu dünya dönüyor :S offf amma sordun be :D bas geç işte ne yapcan inlemeyi felan

• :-)

• Çünkü kontrol erkekte. Erkeğin organı daha aktif olan. Erkek ne kadar becerikliyse kadın o kadar zevk alıyor; erkek her halükarda alıyor. İlişki, erkeğin boşalmasıyla bitiyor; işi bitiren/beceren erkek. Kadın orgazm olamadan da ilişki bitebiliyor. Ama erkek için böyle bir risk yok er ya da geç boşalacak da er boşalırsa kadın için kötü. İşte kadın da bunun için inliyor, erkek boşalmadan boşalabilmek için erkeğini motive ediyor. Boşalma isteğini gösteriyor o sesler istemli/istemsiz olarak.

• bak bu güzeldi bayan prof :-)

• her girişte inlerim zevk ve acının aynı anda yaşanmasının sonucu çıkar. ve ben boşalırken fışkırttığım için dışarı sevgilim daha çok gaza gelip daha sert yükleniyo. ve büyük bi tzyikle dışarı fışkırtıyorum. arada gaz gaçırıyorum ama çok zevkli oluyo.sanırım buda benim fantazim. biraz çılgınım galiba. kız arkadaşlarım bile nasıl yaptığımı öğrenmek için bana yalvarıyolar :)

• o kendını ıcındeyken sıkmandan dolayı basınc yapıp fıskırıyor dısarı ve sert vuruslardan kaynaklanır sevgılının

• Öncekileri Göster
    • baya iyisn maşallahh :)

• Ben kızların çok fazla fışkırır gibi boşaldığını sanmıyorum.(en azından kendimden ve çevremdeki arkadaşlarımdan biliyorum) Sadece hafif bir ıslaklık olur. O fışkırmanın başka bir şey olmadığına emin misin?

• Zevk aldıgım ıcın ıstemeden cıkardıgım bı sestır yanı bılerek yapmam kendımı tutmaya calısırım ama olmaz bır zevk gostergesı bu

• kim ne derse desin biz daha çok sevk alıyoruz.ayrıca inlemeler hatta bağırmalar erkeği daha çok tetikliyor.sonuç olarak mutlu son

• alkışşşş...+++

• Öncekileri Göster
    • ya merak ettim öğrenmek istedim.

• her zamanki gibi güzel yorum...aynen inanılmaz tetikliyor...

• Ben de merak ediyorum :D

• zevk alındığı için istemeden çıkar genelde.ama erkekler ister bunu zaten.

• Cunku size gren bisey yok. Kizlara girdigi icin normal tepki bnlar isteyerk olmaz.

• daha çok zevk aLıyoruz gaLiba erkekLer o zevki boşaLırken aLıyo sanki çünkü hep boşaLırken ses cıkarıyoLar :) fiLmLerde oyLe en azından

• sende benim gibi tecrübesizsin sanırım :-)

• bende filmlerde görüyorum.

Erkekler Ne Diyor 16

• zevk belirtisi o inlemeler erkekler inlemez doğru ama bazen ben inleme değil ama hırlıyorum :) cok nadir oluyo ama oluyo

• sanırım kadınlar erkeklerden cok daha fazla zevk aldıgı için ...

• kadınlar inler, erkekler kükler bizde kaide budur.

• bildiğin 4 köşe oluyolar a.koyim ! :) erkek inlemez arkadaş, ah'lar vah'lar o kadar. :)

• Ya zevkten ya da acıdan ınler

• Kadın ve erkek bence cinsellik sırasında zevk için olabildiğince özgür olmalıdır. Çünkü, bayan erkeğinin altına veya üstüne çıktıysa cinsel ilişkiye başladıysa burada kendini naza caza çekmenin bir anlamı yok(alet bir kere gireceği yere girmiş zaten, bu saatten sonra her türlü ahlaki ve ananevi değer bitmiş). Ben birlikte olduğum kadınların yatakta bile normal hayatta gibi çekingen kaldıklarını ilişkileri ananevi ve inanç değerleriyle örtüştürdüklerini görmekteyim.Ya arkadaş orada benimle çırıl çıplak olmuşsun, her tarafını ellettirip okşattırıyorsun, ön şevişme moduna girmişsin. Ama iş cinsellikteki performansa gelince kendi o ortamdan bertaraf etmişsin. O zaman kendini bu ilişkiye neden zorluyorsun veya ne işin var orada. Boşu boşuna kendine açı çektiriyorsun. Rahibeler gibi cinsellik hayatından tamamen kop. Bu fırsatlar bir daha ele geçmez. Bu yaşam sana bir daha verilmeyecek. Yaşabileceğin son noktasına kadar keyfini çıkaracaksın ve vücudunu iyi kullanacaksın ve zevk esnasında kasılmalarınla tir tir titreyeceksin. Zevkten gözlerine baygınlık gelmeli. O anki zevkler birlikte şehvetli bir şekilde birlikte olduğun erkeğin dudaklarını parçalamalısın.Tanrı bedenine bu duyguyu aşılamış. Bu durumunu neden keşfetmiyorsun anlamıyorum. Bu gençlik heyacanını zamanında keyifle yaşayacaksın. Bağırman gerekiyorsa bağırcaksın. İnlemen gerekiyor inleyeceksin. Birbirinize neyi yapmak istiyorsanız(oral vb...), onu önyargılarınıza, inançlarınıza ve sağlığa takılmadan yapacaksın.Bu birlikteliklerdeki zevki 70 yaşında yaşayamazsın.Her iki taraf için oluşturdukları fırsatlar bir daha gelmeyecekmiş gibi düşünerek o anları / anı iyi ve zevk içerisinde yaşamalıdır...:)))PSİKOLOG

• Zevk aldıkları için sen nasıl inliyorsan onlarda öyle

• Kadın zevk aldığı için inler ve bu inlemede erkeği daha cok tahrik eder .d oda dahada hızlanır

• erkek acı ile zevki bir arada duymaz...kadınlar bu anlamda oldukça fazla zevk alıyorlar...aynı anda erkeği tetiklediğini de hissediyorlar...

• ben de anlamadım. numara gibi geliyor.

• erkrkler inler.

• gerçekten inletebilen erkek olunca herşey yolunda demek :)

• inlemesin güzel ki.. inletebilene helal olsun.erkek de duruma göre sesler çıkarabilir hocam, herkes dut yemiş bülbül değil :D

• zevkten

• Babacan Biz ErkekLerin aLdıgı Zewk %1'dir.. Ama KadınLara bir DokunusunLa %1oo etkiLenir.. Bir KadınLa iLiski durumundayKen innemesi Senin Bu zmana Kadar Yasamadın Zewki onLar Bir Cırpıda anında Yasıor.. KaDınLar Zewk Doruguna Cabuk cıkar .. Zewk Aşımı onLarda FazLadır..

• erkekler inlemiyomu _?

Yükleniyor...