• Sor
  • Bence

Kızların göğüsleri kaç yaşına kadar büyür?

Soru açık göğüslerin büyümesi kaç-kaç yaş aralarında olur ?

Güncellemeler:
yabancıların göğüsleri daha 12 yaşında 80 civarı oluyor hemde dimdik yusyuvarlak oluyor 20 yaşında da sadece biraz daha büyüyor 30 yaşında ancak azıcık sarkıyor. bizimkiler 12 yaşında dümdüz 20 yaşında anca ele geliyo 90 olması için anca her tarafının yağlı ve kilolu olması gerekiyo. büyük göğüslülerin hepsi kilolu neden bizde böyle ?

En İyi Görüş

• lisede baya büyüyor. Lise 1 vs lise 4 karşılaştırdıgınızda farkı görebilirsiniz. buda titremenize neden olabilir.Ünide büyiyeni görmedim ama

• ne farkı ya sürekli küçük herkesin

• Benim 5. sınıfı bitireceğim zamanda ilköğretim oldu 8 sene aynı sınıfla okumuştum. 8 senenin en az 6 senesinde de bir kızla aynı sırada oturdum. ilkolul 1 ile 8. sınıf arası erik ile portakal farkı vardı

Kızlar Ne Diyor 3

• 10-15 benim öyle oldu şahsen ama bu bölgelere göre değişiklik gösterebilir

• ben 22sinde büyüyeni biliyorum ama sanırım çok ellemekten oldu:D

• bilemem demekki bana kimse dokunmamış kaldı o yaşta daha büyümedi

• vucudumuzu kaplayıp ayrı bir yaşam formu oluşturana kadar kendinde hava yastıgı çelik jantlar v.b ect

• sürekli mi büyüyor yani ?

• 9-13 yaş arasında ergenliğe girdiğinde büyümeye başlar

Erkekler Ne Diyor 2

• pek inandırıcı gelmiyor ama her yaşta büyür. özellikle doğurduktan sonra iyice büyür.o yüzden gençliğinde büyük göğüslü olan kızların çoğunun göğüsleri sarkar.sarkmasa bile büyür yine ama menapozda vs başlarına bela olur :) hayatı zindan ederler

Yükleniyor...