Meme büyüklüğü nasıl anlaşılır?

Meme büyüklüğü nasıl anlaşılır?

Diyelim ki erkek iri göğüslü kadınlardan hoşlanıyor, ama yeni çıkan içten destekli pedli sütyenler yüzünden hangi kadının göğüsleri iri hangisinin ki küçük anlayamıyor, çok hoşun agiden bir kıza yazılacak ama beyefendide büyük meme takıntısı olduğundan emin olamıyor.. Şimdi sorum bayanlara, olay kahramanı X Men hoşuna giden bir bayanın göğüs ölçüsünün görüntüdekiyle aynı olup olmadığını nasıl anlayacak?

Peşin Cevap: Flört yok daha, gidip ellesin, soysun baksın demeyin.. :P

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• -zıplama katsayısına bakarak anlayabilirsin; eğer göğüsleri küçük değilse dilediği kadar sıkıştırsın memeler en küçük bir harekette çalkalanmaya başlar.

- dekolte giydiği zaman orta kısımda çatal mı var boşluk mu bir bakıver, meme sahteciliğini en güzel ele veren yerlerden biridir.

-kapalı ise kıyafeti, memelerinin kusursuz birer yarım daire gibi görünüp görünmediğine bak. portakalı tam ortadan ikiye bölüp yerleştirmişsin gibi yuvarlacık duruyorsa bil ki sahtedir. gerçekler sağa sola, yukarıya aşağıya... illa bir yöne hareket eder zira.

• teşekkür bilgilerin için

• normalde birbirine yakın memeler olması gerekirken sütyenin tam ortası manasızca havada asılı kalıyor, şöyle bir yukarıdan baktığında hiçbir engele takılmadan göbek deliğine kadar görebiliyorsan boşluk var demektir:)

• boşluk olunca nasıl oluyor ?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Şuradaki cevabım link

• Sütyenın üst kısmına bak ya da dar bır sey gıydıysa

sütyenın üst kısmında taşma olacaktır

• bayanların kalça ile omuz genişliği bir olur. yaşımız ilerledikçe göğüsler de orantılı olarak büyür. Yani kuru ve cılız hatunlar hariç :> göğüs pürüzsüz gibi görünüyorsa özellikle bunu dar giyinmişse anlarsın eger öyleyse onlar sahtedir. gerçek iri göğüsü sabitlemek zordur. Büyük güğüslü hatunlar genellikle onlara hakim olabilmek için sıkı sütyen kullanırlar. Bunuda sırt kısmından anlarsın bi bak bakalım sütyen sırt kısmında nasıl duruyor sıkıyo gibi durması lazım.bir de hareket halindeyken mutlaka çalkalanır yada sütyenden taşar. yere bir şey at alırken yer çekimine karşı koyamaz göğüsler :>

• süpersin

Erkekler Ne Diyor 4

• Dokunarak...

• En güzeli arkadaşlarında dediği gibi büyüklüğü sallantıdan belli oluyor... Ne kadar zıplıyorlarda yürürken o iyidir... Sarkık olmamak suretiyle... :)

• arkadaş doğru söylemiş çatal en basit ve bildik yöntemdir benden sana bir alkış kızl kafalı ;)

• yururken dalgalanma katsayisindan belli oluyor... bir de gogus kafesini omuzla oranla, dengesizlik gozune carparsa bil ki o wonderbra!

• ic camasirci olsam bu kadar bilmezdim sanirim... ya ben bir sey yapmadim hep rebacca nin sucu ( bknz: last friday night )

• :))) şu an odanın içinde yürüyorum

bakıyorum tsunami varmı :))

yuh ya ben bile dikkat etmemiştim hacı sen mekke dönüşü nelerle mıhattap olmuşsun

Yükleniyor...