Büyük ve küçük penisin size göre ölçüsü ne? Büyük kaç küçük kaç cm olmalı?

hep söylenir büyük küçük diye bunun sizce ölçüsü ne?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne kadarını yiyebiliyorsan ölçü odur,ha 3 aşağı 5 yukarı fark eden yok sanki çeksen uzayacak yada kopup kısalacak mı,binlerce kez söylendi önemli olan boyu değil değil işlevi eşşeğin ki kadar olmuş işe yaramadıktan sonra ne gerek

Kızlar Ne Diyor 7

• Elinizde cetvelle gezdiğinizi düşünüyorum artık :(

• 15-16 normal 18-20 büyük

• 13-14 küçük,15-19 normal,20 den ötesi de büyük.

• her zaman vücut boyu ile vajina boyu orantılı olmayabilir,genel de orantılıdır.

• bayanda boy 170 ise senin verdigin ölçüler normal evet.

• o yüzden sayı aralıkları verdim zaten.büyüklük-küçüklük iki insanın bedenleri arasındaki uyumla alakalıdır.vajinası kısa olan bir kadın için 14 cm de büyüktür.ben normal olan birisi için yazdım.belirleme de kullanılan temel faktör penisin servikse baskı yapıp yapmamasıdır.

• Öncekileri Göster
  • Bence küçük- 14 cm büyük-23 cm normal-19 cm

• normal 19 Cm ise türklerde pek yoktur herhalde...

• ne oldu kardeşlerim

• milleti komplekse sokucan valla.

• 14 küçük, 17 normal, 20 büyük

• normal 17 18 buyuk 20

• neyi yazdın :D geçen midemizi kaldırdığı muhabbetler üzerine sordum :D

• ii ben 175 sorun yok ozman kis aolanlar duusnsun wnahahah cuci106 yazidm bunu

• boyu 1.75 üzerindeki bayanlar için normal.ama 1.50 boyundaki bayan için bence fazla.

• Öncekileri Göster
  • gördüğümde arkama bakmadan kaçıyosam büyüktür.

Erkekler Ne Diyor 9

• kalın olacak kenarını dolduracak, uzun olacak dibini bulacak ve geç patlayacak..kural budur

ama normal boyutu minimum 14 cm dir bence..

bu arada benimki söyledğim rakamın çok üstünde..büyük olması da bazen sıkıntı olabiliyor

• yha birader 8-10 küçüktür. 11-16 normaldir. 17-23 bence büyüktür yani benimki 13 cm her türlü tatmin ediyorum bence parmaklar ve dilin daha önde gelmesi gerek ;)

• 10 ila 12 cm küçüktür.Fakat Kalınlık çok önemlidir.13 cm fazlasının kadına bir faydası yok Rahime gidiyor,Vaginanın girişi duyarlı kısmı hemen girişdedir. Fkat 18 ila 20cm kalın bir penis görsel olarak kadında heyecanı daha çok artırıyor hepsi bu psikolojik aslında vaginasına girmesinde kalın olmasının ilgisi var zevk alması için.5,5cm çapı olursa kafa çapıda 6,5 cm olursa kadının zevk alma sı fazlalaşır.

• penisin büyüklüğü küçüklüğü önemli mi iş görüyorsa tamamdır gerisi hikaye. birde o büyük penis isteyen kızlar hiç almış mı merak ediyorum...

• partnerini ne kadar mutlu ediyorsa o kadar büyük ne kadar yarı yolda bırakıyorsa o kadar küçüktür benim nazarımda.

• Bence 8-11 küçük 11-14 normal 14+ büyük :) benimki 12 moralimi bozmayayım diye böyle

• Bilimsel 10-16 arası yararlı fazlası zararlı nr kadar büyük olursa cinsel yaşam o kadar çabuk bitiyor

• Bence

8-13 kısa

13-17 normal

17 üstü uzun

Sayılabilir.

• boy mu kalınlık mı? hehehe?

• eyvallah

• neyse sana puan vereyimde levelin artsın.

• benim sorma yetkim yok.levelim müsait değil

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...